Vazand ultima postare a adminului pacifist, astept cu interes momentul in care i se vor aduce ode lui Jiji, Meme si mustata. Trist!
Vazand ultima postare a adminului pacifist, astept cu interes momentul in care i se vor aduce ode lui Jiji, Meme si mustata. Trist!
Aseara un stelist spunea ca s-a plictisit de Emerich Jenei, ca e unu care mai intra beat in direct pe la televiziuni si se crede glorie ...
Acum adminul le compatimeste pe javre, ca la ei e mai rau decat cu Becali...
Hai sa facem un articol in care sa le plangem de mila cainilor, in care sa-l ridicam in slavi pe cioban!
Ma intreb ce naiba mai caut p-aici, ce naiba vreau unii ? Doar titlul?
Mai lasati-ma cu asta ca se putea si mai rau, ca daca pleaca ciobanul si vine cineva mai rau. Voi nu va doriti sa plece! Cel putin nu cat timp sunt rezultate.
Daca Steaua scoate pe Chelsea, cred ca o sa va cereti multi scuze, ca ati gresit fata de el. Ca pentru voi la asta se rezuma Steaua, la orgoliul vostru hranit de rezultate.
Cand nu vor mai fi, probabil o sa va reamintiti unii dintre voi si de cioban. Doar sa aveti o umbrela mare la voi, sa va puteti apara de flegmele pe care meritati sa le primiti.