Penibilule !

)))))))))))))
Steaua Bucuresti ! 
Daniele, eu n-am nimic cu tine. Ca nici nu stiu ce as putea avea cu un copil de 17 ani care a crescut practic cu becali. Poate nu e vina ta ca esti cum esti.
Totusi, sa te puna dracu' la anu' sau cand echipa nu mai castiga sa nu fii pana la moarte cu Steaua, sa nu fii pe stadion in fiecare meci, sa nu canti pentru echipa in fiecare meci, sa nu faci bannere la fiecare meci.
Ce vreau sa spun e ca iti promit ca, daca faci pe viceversa cu noi, o sa pornesc intr-o cruciada speciala prin care te voi face doar pe tine de rahat pe siteul asta.
Nu e jignire, nu e amenintare, e o simpla promisiune.
Eu va respect pe voi, cei care ati ales sa sustineti echipa. Ii includ aici pe Azzido, pe south-side,Toronto, pe toti. O sa respect alegerea voastra. De acum inainte, promit ca nu mai fac un misto de voi. Fiecare cu alegerea lui.
Si daca voi o sa ma jigniti pe mine pentru alegerile mele, foarte bine. Promit sa nu va raspund.
Insa, daca schimbati din nou tabara ca niste.....
p.s. Cer moderatorilor sa nu stearga acest mesaj. Nu e cu intentia de a jigni, de a provoca, nimic. E doar o promisiune de-a mea.