In al doilea rand nu prea cred ca melodia asta se canta la voi prin '92-'93
Ma rog, tu probabil "nu prea crezi" nici ca e a lui Gica Petrescu ![]()
Rapid clubul nostru drag cel mult te iubim.............
Verdi (Giuseppe nu culoarea
)
Si aia cu Ole Ole ola la voi se aude mai tare de la inceputul turului asta de campionat.
Aici ai fost cel mai amuzant. Hai sa-ti spun ce se aude la rapid la TV: o voce de tigan burtos la statie care acopera tot: tribune peluze, crainicul stadionului si tot ce mai intra in fondul sonor: "Hai rapedu hai rapedu haide".
Din pacate ti-am spus, nu apuc sa aud ultrasii, dar sunt convins ca ati invatat "cantecul" pana acum. E important accentul pe ultimele eee-uri
