FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Melodii Steliste

«123»
cannavaro17.04.2006 20:22

Nu trebuie sa va lipseasca ...

 

Scooter - Maria Mix 4 Steaua

 

http://www.filelodge.com/files/room13/3226...%A9Tz3pI%29.mp3

 

Bere Gratis - Imn Neoficial Steaua

 

http://www.filelodge.com/files/room13/3226...icialSteaua.mp3

 

Scooter - Maria original!

 

http://www.filelodge.com/files/room13/3226...OOTER-MARIA.mp3

 

Gaz pe Foc - Imn Neoficial Steaua I

 

http://www.filelodge.com/files/room13/3226...c-ImnSTEAUA.mp3

 

 

Ultras - Armata Ultra

 

http://www.filelodge.com/files/room13/3226...ImnulSTEAUA.mp3

 

 

--------------------------------------

 

Pana la moarte ...

 

http://www.filelodge.com/files/room13/3226...la%20moarte.wav

 

E echipa mare ...

 

http://www.filelodge.com/files/room13/3226...erie%20mare.mp3

 

Forza Steaua ale ale ale

 

http://www.filelodge.com/files/room13/3226...teaua%20ale.mp3

 

Forza Steaua ale ale ale II

 

http://www.filelodge.com/files/room13/3226...20ale%20ale.wav

 

Asa va vrem mereu ...

 

http://www.filelodge.com/files/room13/3226..._vrem_mereu.wav

 

In Romania suntem noi ...

 

http://www.filelodge.com/files/room13/3226...untem%20noi.wav

 

Trup si suflet pentru culori ...

 

http://www.filelodge.com/files/room13/3226...si%20suflet.wav

 

 

Tribunele Steaua ... peluzele Victorie

 

http://www.filelodge.com/files/room13/3226...__505048093.mp3

 

Ole ole

 

http://www.filelodge.com/files/room13/3226...ole_ole_ola.mp3

 

Forza Steaua

 

http://www.filelodge.com/files/room13/3226...teaua_aleee.mp3

 

Campionii suntem noi

 

http://www.filelodge.com/files/room13/3226...untem%20noi.mp3

 

Forza Steaua

 

http://www.filelodge.com/files/room13/3226...aua_ale_ale.mp3 :lol: :lol: :lol: :lol:

***alex***18.04.2006 11:08

Pacat ca strica terminatu ala melodia scooter manea, intra unu si zice hai Dinamo haide cainii.

spre_2418.04.2006 12:17

nau si ei ce face saracii..lasai in "VOIA LUI Dumnezeu" ! :lol: :lol: :lol:

drlv8518.04.2006 12:25

ce draq ma .. promovam manelele .. x-( MM lor de terminatzi .. nu`i mai suport .. credeam ca se sting .. da vad ca-s mai multzi decat mi-am inchipuit vreodata .. ff frumos .. ii apreciatzi ca produc lovele pe spatele Stelei .. lu Steaua sa-i ****** **** ! ! !

spre_2418.04.2006 12:48

vb ma frtumos si fiecare cu gusturile lui ! nici mie nu-mi plac deloc manelele da nici nu sunt contra !

Papp18.04.2006 14:05
vb ma frtumos si fiecare cu gusturile lui ! nici mie nu-mi plac deloc manelele da nici nu sunt contra !

 

MANELELE SUNT CANTECE DE PETRECERE, SI ATUNCIA IMI PLACE SA LE ASCULT, DA CAND II VAD PE UNII TOATA ZIUA....

 

 

FRUMOASE MELODIILE!

***alex***18.04.2006 16:53

Lasa-l pe Soare din Ferentari :lol: Ideea cu melodia Maria cantata la acordeon, vioara si nai mi se pare o idee buna, suna binisor si o sa fie cantata la nuntile suporterilor Stelei :wink:

IONUTZ-CIPRIAN19.04.2006 08:38
vb ma frtumos si fiecare cu gusturile lui ! nici mie nu-mi plac deloc manelele da nici nu sunt contra !
:evil: >>Bai tinere eu in locul tau nu as vorbi de a "vorbi" frumos,MA ala mi se pare cam nepoliticos,si mai invata la scoala sa scrii klumea ca vad ca mai bagi de la tine cateva litere,si cu imnul nici eu nu sunt deacord sa fie cantat pe manele,o sa fim luati in bataie de joc de catre adversarii nostri!!>>> :twisted:
redandblue19.04.2006 08:41
vb ma frtumos si fiecare cu gusturile lui ! nici mie nu-mi plac deloc manelele da nici nu sunt contra !

 

bah tu chiar esti timpit de-a binelea...

cum mama dracu' sa avem drept imn o manea???...echipa fanion a Romaniei isi cinta imnul la acordeon...bai frate du-te ma si asculta tu pe guta si fratii lui pina n-oi mai putea dar nu mai debita tot felul de timpenii p'aci...

sevilla198620.04.2006 03:41

Prieteni, de unde pot lua ringtone real (mp3) scooter - maria?

flo220320.04.2006 04:08

zi-mi adresa de mail si ti-l trimit eu

i0nutz8320.04.2006 05:26

Varianta tiganeasca a piesei Maria nu ne face deloc cinste, ba dimpotriva. Am ascultat o singura data, nici atunci pana la capat, fiind obligat sa apas butonul fermecat pe care scrie DEL ;)

 

Nici cu melodia originala nu prea sunt de acord, nu i-as vedea pe jucatori interpretand intr-un studio un cantec presarat doar cu "tap, tap, tap", dar in lipsa de altceva ne multumim si cu asta..

Bodanel20.04.2006 06:04

E REVOLTATOR. trebuie sa avem un imn ca lumea.orice altceva dar nu manea

spre_2420.04.2006 06:07
vb ma frtumos si fiecare cu gusturile lui ! nici mie nu-mi plac deloc manelele da nici nu sunt contra !

 

bah tu chiar esti timpit de-a binelea...

cum mama dracu' sa avem drept imn o manea???...echipa fanion a Romaniei isi cinta imnul la acordeon...bai frate du-te ma si asculta tu pe guta si fratii lui pina n-oi mai putea dar nu mai debita tot felul de timpenii p'aci...

nam zis ca trebuie sa fie imn ! CHIAR NU VREAU ! AR FII O BATAIE DE JOC ! DAR AM ZIS CA "FIECARE CU GUSTURILE LUI ! DAKA LU BAIATU ALA II PLAC MANELELE trebuie LUI ! " sa numai intelegi gresit !

sevilla198620.04.2006 06:52
zi-mi adresa de mail si ti-l trimit eu

 

flo2203> multumesc mult dar am facut rost de ea. o am pe telefon acum... :)

 

se tine cont de loc in seara asta?

am mai avut unele divergente pe tema asta si la meciul cu Betis...

alinush8923.04.2006 10:43

Cine canta melodia aceea...." Suntem campioni....si mereu vom fii...Steaua pana la moarte........ "

SebaS23.04.2006 16:31

Din pacate si eu caut raspunsul la aceasta intrebare de ceva vreme. Se pare ca nimeni nu stie exact! L-am intrebat pe forumul oficial si pe safta da nu a raspuns :(

cannavaro24.04.2006 17:29

O canta Bere Gratis! O sa va dau eu link in curand:)

***alex***24.04.2006 18:15
O canta Bere Gratis! O sa va dau eu link in curand:)

 

Melodia lu Bere Gratis e aceea cu Oooooo Forza Steaua... Cine sare Armata Ultra e e...

alinush8924.04.2006 18:30

Nu ma hazardez in declaratii...dar dupa timbrul vocal...cred ca este unul dintre fostii compnenti ai trupei Gaz pe Foc

***alex***24.04.2006 19:00

Lucian Viziru

anonymus_girl01.05.2006 12:25

sunt super melodiile...

1on02.05.2006 05:23
Cine canta melodia aceea...." Suntem campioni....si mereu vom fii...Steaua pana la ........... "

Din pacate si eu caut raspunsul la aceasta intrebare de ceva vreme. Se pare ca nimeni nu stie exact! L-am intrebat pe forumul oficial si pe safta da nu a raspuns :(

Stiu ca Marius Dragomir a compus o melodie dedicata Stelei acum vreo 7-8 ani. S-ar putea sa fie asta. Vocea seamana.

ultras steaua01.08.2006 16:43
:D:D:D fara manele , Steaua nu merita un imn compus de manelisti
alex_ultrassteaua29.08.2006 02:59

CAMPIONI AM FOST CAMPIONI VOM FI PANA VOM MURII Steaua Bucuresti !!!!!!!! FORZA Steaua!!!1

«123»