Sunt fericiiiiit
Si ma simt bineeeee
Scopu' vietii l-am gasiiiiit
Intalnindu-te pe tineeee
Ooo Steaua aleee
Ooo Steaua aleeee
Ooo Steaua ale
Ooo Steaua ale
Ooo Steaua aleeeeeee
Avem aici un cantec mai misto, cules din folclorul acestui sait. Daca vede Meme versurile astea, le sar ghilimelele si riscam sa intram la parnaie pentru viol asupra dreptului de autor. Totusi, creatia e scoasa din inima si a fost citata, o singura data, (cica) la un post de radio local... De aia se merita... reprodusa:
" Ti-e deschisa calea toata,
haide haide Steaua noastra,
lumea-i cu ochii pe tine,
nu te face de rusine.
hai,hai Steaua!
avem incredere in voi.
hai,hai Steaua!
nu ne dezamagi pe noi.
nu-i usor ,o stim cu toti,
sa gasesti culoarul portii.
dar,asteptam cu infrigurare
sa joci finala cea mai mare.
hai,hai Steaua!
avem incredere in voi.
hai,hai Steaua!
nu ne dezamagi pe noi.
ne reprezinti si,iti multumim!
sa te califici iti dorim.
si nu uita,ca orice-ar fi,
noi mereu te vom iubi.
hai,hai Steaua!
avem incredere in voi.
hai,hai Steaua!
nu ne dezamagi pe noi.
hai,hai Steaua!hai,hai Steaua!hai,hai Steaua!!!!!!!!!!!!!!!!! "