Intr-adevar, sunt doar 15. Toti pe fcsteaua.ro.Voi asta credeti despre voi, ca sunteti protestatari ? A protesta implica o actiune sesizabila de catre restul lumii. Sunt curios cum protestati voi cand la meci nu mergeti, mitinguri nu organizati, mesaje nu faceti si in media nu va vede nimeni. Ah, am uitat: comentati pe fcsteaua.ro si ii jigniti pe restul, numindu-i oi. Ati ajuns atat de jos incat jigniti si pe cei de la Sud care au dus greul protestului.
Frustrare mare, mon cher. Dar n-o sa mearga la nesfarsit.... <drama goes here>.
Bine ca protestezi tu banandu-i pe toti cei care au sange in ei ca sa nu plece capul in fata ciobanului si care au curajul sa zica lucrurile asa cum sunt.
Eu nu va fac oi. Va fac firicele de iarba, din aia din care se infrupta oile, nu din aia care se fumeaza. Ca alea se indoaie foarte usor, la prima adiere, si nu trebuie sa platesti foarte mult ca sa le cumperi.

