Pai si cum trimit cei 300 euro?
E aproape dezumflat piciorul. Inca ma tine cand calc in el, insa dureri nu am. Ma speriase mult culoarea piciorului, dar vad ca incepe sa isi revina la culoarea normala. E pt a 2 a oara cand patesc ceva la picior, dar prima data am fost la doctor, si mi`a pus atele, deci nu am vazut cum arata piciorul dupa cateva zile(culoarea, cat e de umflat), dar acum fiindca nu m-am dus la doctor, si nu era bagat in ghips sau ceva, vazandu`l umflat, si colorat, m-am speriat:D. E clar ca trebuie sa fac incalzire, ceva inainte de fiecare meci de acum incolo.