Chiar nu are rost sa stricam topicu' si s-o dam in dispute politice, care e mai bun, ala sau ala sau alea si alea si toate alea. Vorba aia, cu care se media orice polemica in vremea komsomolului: AMANDOI AVETI DREPTATE ! Sa ne intoarcem la oaia noastra...
