FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Twente - Steaua 1-0 (1-0)

«123»
red&blue_boy24.02.2012 16:07
Si-a batut p*** de noi in ultimul hal. Se pare ca si el a vazut acea echipa neputincioasa impotriva lui Twente.

Da, din pacate asa e ...

Am ajuns de mistoul tuturor...

iNsTiGaToR25.02.2012 06:59

Englezii au oricum ''mistou'' ala mai dur. Asa ca oricine ar fi fost in locul Stelei (si ar fi pierdut la fel) tot aia era chiar daca Twente n-a jucat nimic.

mountytoma25.02.2012 15:46
"Aș vrea să jucam mereu cu Steaua. Nu putem si in meciul urmator? De fapt, cu oricine vom juca, ne vom gindi că este Steaua si poate vom cîștiga (McLaren , antrenor Twente) .

Cam asta am ajuns...

 

pai cand adversarul se bate singur, clar ca mai vrea! nu imi fac griji pentru ei, twente si-o va lua in turul urmator, in afara de Steaua nu stiu pe cine ar mai putea bate.

 

am vazut din nou cum prostia de la loja s-a mutat in teren. eu sincer nu gasesc un singur jucator, cu exceptia lui Geraldo Alves, care sa aiba valoare si mai ales atitudine de Steaua.

 

acum ca am castigat si europa league, ai sa ne reintoarcem la victorii chinuite cu mioveni, chiajna si petrolul :-)

red&blue_boy25.02.2012 16:19
eu sincer nu gasesc un singur jucator, cu exceptia lui Geraldo Alves, care sa aiba valoare si mai ales atitudine de Steaua.

Eu l-as mai adauga pe Chiriches. In rest, pe altii nu vad...

mountytoma25.02.2012 19:15
Eu l-as mai adauga pe Chiriches. In rest, pe altii nu vad...

 

daca si chiriches va juca 15 meciuri la rand la fel cum a inceput meciurile oficiale, voi putea spune ca e un jucator de valoare

«123»