FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Twente Enschede 0-1 (0-0)

«123459»
scumpelu_f12.01.2012 12:22
fularsteaua2 Salutari ! Sunt din Pascani - Iasi asi vrea sa merg la meci cine stie cam cat or sa coste biltele ?
Ronnie12.01.2012 14:53

@Scumpelu, destul de scumpele :)

TURQOAZ12.01.2012 16:03

bai fratilor informativ bilete vor costa intre 25-300 ron,de saptamana viitoare se vor pune in vanzare online,conducerea se gandeste daca va pune si la casele de bilete de la National Arena,cel mai bine online sa se cumpere maxim 4 bilete/persoane asa mai dispar negroteii aia care vand la colt de strada bilete specia aia mizerabila numita bisnitarii.Urmariti siteul oficial steauafc.com si cele de sport si o sa aflati ca vad ca unii iar o dau in caterinca pe aici,aici ar trebui sa fim o familie cu toti dar nema doar la noi se poate asa ceva ca doar suntem in Romania tara tuturor posibilitatilor.Vom Castiga acasa sau egal iar in deplasare cam la fel chiar daca unora nu le convine.Ne am intarit cu cativa jucatori sa speram ca se vor acomoda in cantonamentul de la munte si in jocurile amicale :steag_cruce_invers: FORZA Steaua....ne vedem cu totii in Peluza Sud pe 16.02.2012

PS: Pentru cei din CONSTANTA care au locuri libere in masina sau microbuz/autocar sa ma anunte printr-un PM.De aici de la mare vom merge multi,deocamdata suntem la stadiul de negocieri cu o firma de transport.Vom merge in coloana ca pe vremuri!

Korado12.01.2012 16:08

Cu banii care ii cheltuiesti pe drum de la Iasi ti-as sugera sa-ti ii oferi prietenei un cadou frumos poate te alegi si tu cu ceva..."dragoste" decat sa cheltui banii pe asemnea prostii :(

scumpelu_f12.01.2012 18:21

I-mi pare rau colega ca te dezamagesc, fete sunt, prietena e la dispozitie tot timpul dar.. un meci al Stelei in Europ Ligue cu 50.000 mai greu o sa vedem. Asa ca ne vedem pe stadion indiferent care va fi scorul trebuie sa facem atmosfera. fac pariu ca batem la diferenta de cel putin 2 goluri. :worthy:

drvladyk12.01.2012 18:31

beheheheeeeeeee ce imi place ca incepeti sa va organizati pt deplasare...behehehehe

pytycrys12.01.2012 20:32
I-mi pare rau colega ca te dezamagesc, fete sunt, prietena e la dispozitie tot timpul dar.. un meci al Stelei in Europ Ligue cu 50.000 mai greu o sa vedem. Asa ca ne vedem pe stadion indiferent care va fi scorul trebuie sa facem atmosfera. fac pariu ca batem la diferenta de cel putin 2 goluri. :worthy:

 

"I-mi" pare rau ca te intreb, dar cum faci tu atmosfera, "colega"?

Forza Steaua!13.01.2012 05:58

nu sunt chiar superiori la toate capitolele, avand in vedere ca cei mai buni jucatori au oferte din italia.

red&blue_boy13.01.2012 08:13
nu sunt chiar superiori la toate capitolele, avand in vedere ca cei mai buni jucatori au oferte din italia.

Ha???Cine?Ce?

TURQOAZ13.01.2012 12:03

Biletele se vor vinde prin reteaua Eventim incepind cu data de 18.01.2012.

 

Pentru a asigura suporterilor din toata tara un acces facil la bilete, clubul nostru a incheiat un parteneriat cu liderul european in ticketing, Eventim, pentru distributia biletelor la nivel national. Astfel, incepand din data de 18 ianuarie 2012, suporterii echipei noastre vor putea rezerva si plati in reteaua de magazine indicate pe site ul Eventim, sau online, pe site-ul www.eventim.ro, locurile pentru meciul FC Steaua Bucuresti " FC Twente, din data de 16 februarie 2012 ce se va disputa pe stadionul National Arena.

 

Modul de cumparare a biletelor este urmatorul:

 

1. Direct in punctele de vinzare.

In punctele de vanzare Eventim (magazinele Germanos, Orange, Vodafone, Domo, librariile Humanitas, Carturesti si altele), cumparatorii vor alege locurile, numarul de bilete si vor plati(cash sau cu card) primind vouchere securizate

2. Achizitionarea biletelor online

Cei care achizitioneaza bilete online, vor primi prin curier sau vor putea ridica direct biletele de intrare din punctele de vinzare mentionate , incepand cu aceeasi data, 30 ianuarie 2012..Prin ambele modalitati de cumparare, atat online, cat si direct in magazine, suporterii isi vor putea alege locurile dorite din planul stadionului. Mai multe detalii gasiti pe site-ul eventim.ro.

 

Preturile biletelor sunt urmatoarele:

1.LOJE 1.000 RON/LOC (cu catering inclus)

2.VIP 1 300 RON

3.VIP 2 200 RON

4.VIP 3 100 RON

5.TRIBUNA I (inel intermediar) 80 RON

6.TRIBUNA I (inel 2) 50 RON

7.TRIBUNA II (inel 1):

 

* cat 1 200 RON

* cat 2 150 RON

* cat 3 80 RON

 

8. TRIBUNA II:

 

* (inel intermediar) 80 RON

* (inel 2) 50 RON

 

9. PELUZA 1 si 2 (inel 1 si intermediar) 30 RON

(inel 2) 25 RON

drvladyk13.01.2012 17:37

Crudu si Plugaru stau cu galeria sau la loje ca sa ciuguleasca ceva?

Korado13.01.2012 19:09

0-1 acasa , scurt si la obiect :)

scumpelu_f13.01.2012 20:21

ce rau esti ! fii si tu mai optimist 4-0 :worthy:

gio_stgloria14.01.2012 12:39

am auzit ca s-au ieftenit biletele . e adevarat ?

Liviu: VPM15.01.2012 10:52
I-mi pare rau colega ca te dezamagesc, fete sunt, prietena e la dispozitie tot timpul dar.. un meci al Stelei in Europ Ligue cu 50.000 mai greu o sa vedem. Asa ca ne vedem pe stadion indiferent care va fi scorul trebuie sa facem atmosfera. fac pariu ca batem la diferenta de cel putin 2 goluri. :worthy:

i-mi pare bine de cunostinta.

bossule batem la 2 goluri toate adversarele ca nu suntem sanatosi..

Cristiano9915.01.2012 11:55

Steaua - FC Twente 1-0

FC Twente - Steaua 1-1

 

sunt slabi olandezii astia, depinde de noi cum vom fi :|

Korado15.01.2012 16:45

Acuma parca vad pac-pac trecem de Twente si Plezen se califica in dauna lui Marica si ne scot aia din competitie :)

Hamsik16.01.2012 10:14
ce rau esti ! fii si tu mai optimist 4-0 :worthy:

Da,10-0,pac-pac luam europa league no? :ce_oameni:

Mem016.01.2012 11:39
Eu as spune, 0-0 in primul meci..;) si 2-0 in al 2-lea. FORZA Steaua :hai_steaua:fularsteaua2 !

 

 

ai uitat un mic amanunt : " sus pe Maybach " :thumbsup:

Korado16.01.2012 19:18
ai uitat un mic amanunt : " sus pe Maybach " :thumbsup:

 

 

De unde atata fericire ? :)

Al1nn17.01.2012 16:44

La 0-0 se sarbatoreste

TURQOAZ19.01.2012 16:25

Ieri in prima zi s-au vandut in jur de 30.000 de bilete,la Peluza Sud INEL 1 nu mai erau bilete noroc ca am apucat ne vedem cu totii la stadion sa o purtam spre o noua victorie europeana FORZA Steaua, Toata suflarea ros-albastra din CONSTANTA va fi alaturi la meci pe intreg stadionul grupuri impartite peluze si tribune.

cheloo9819.01.2012 19:41

stie careva unde va sta Peluza Nord? Multumesc anticipat

George9419.01.2012 21:45

Cei care achizitioneaza bilete online, in functie de optiunea aleasa in momentul plasarii comenzii, vor primi prin curier sau vor putea ridica direct biletele de intrare de la sediul Eventim din str. Polona nr.15, incepand cu aceeasi data, 30 ianuarie 2012. Pentru optiunea "Cash la sediul Eventim.ro", biletele trebuie platite la sediul Eventim din strada Polona nr.15 in termen de maxim 72 de ore, ridicarea lor urmand a se efectua ulterior, incepand cu 30 ianuarie.

 

de ce ne pune sa venim pe str. Polona nr.15 cand mai au sedii cei de la eventim si la plaza si inca unul...eu nu inteleg de ce nu pune sa venim fix in Stefan cel mare...lamuriti-ma si pe mne...

rezistenta_ultras20.01.2012 02:31
«123459»