FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - CFR Cluj 1-1 (0-1)

«1234»
Daniel-Ionut05.12.2011 20:28

Steaua - CFR Cluj

Bombonel9405.12.2011 20:39

O SA FIE SPECTACOL!!!

red&blue_boy05.12.2011 20:40

O sa ne "revenim" ...

thor_clone05.12.2011 20:50

O sa-i batem, castigam campionatul si la anu' Liga Campionilor varianta pastorala

Virgil06.12.2011 07:25

Dupa o victorie atat de clara in groapa, musai sa batem si CFR-ul. Desi nici un meci nu seamana cu altul.

Steaua are insa alta fata. Una dupa chipul si asemanarea lui Ilie Stan. Darzenia si combativitatea sunt pe primul plan.

Cu inca trei puncte ne-am mentine locul 4 in vacanta de iarna, ceea ce ar constitui o rampa de lansare spre podium.

Cadu a vrut sa batem Dinamo! Cred ca nu se supara daca batem si CFR-ul lui. Ar avea si-o scuza. Doar sunt oaspeti.

 

Steaua - CFR: 1!

MoWeed06.12.2011 09:52

In buna traditie a ultimilor ani, probabil va fi, in cel mai bun caz, un egal. Nu de alta, dar mereu cand am avut un rezultat bun, ne-am dat cu tesla-n c***e in etapa urmatoare...

Stryker07.12.2011 10:14

Ceferistii joaca mai bine decat javrele, paseaza mai bine si sunt mai tehnici. Intrebarea este cum vor aborda meciul, Dinamo a jucat deschis si Stelei i-a fost mai usor asa, daca CFR vine si joaca tactic, defensiv, Steaua va intampina dificultati la fel cum a facut-o si impotriva altor echipe care au jucat ceva mai defensiv(Brasov cel mai recent). Pronostic X dublat de 1 in cazul in care face Steaua inca un meci mare sau chefere se prezinta mai slab decat ne asteptam.

 

O sa fie oarecum ciudat sa-l vad pe Kapetanos jucand impotriva lui Steaua. Cu toate ca imi este antipatica aceasta echipa din Cluj, sper ca grecul sa-i dea o palma(macar un gol) ciobanului, care l-a aruncat ca pe un mar stricat, desi acesta era cel mai bun atacant din lot.

Mem007.12.2011 10:25

CFR-ul e o echipa mult mai buna ca FC Potaie,au jucatori mai valorosi dupa parerea mea si cu o mentalitate diferita dar,dupa cum si in meciul cu Dinamuu am facut surpriza,e posibil orice si in meciul cu FC Bozgoria.

ROhooligan07.12.2011 10:28
:yeahh: poate scoatem un egal magic :yes:
stelistul9307.12.2011 13:44

poate nu e topicul potrivit..dar biletele pentru meciul cu larnaca cand se pun in vanzare?multumesc anticipat

UltrasIONE07.12.2011 15:53

Eu stiu un singur lucru...sunt cu Steaua pana la moarte...cu becali/fara e acelasi rahat de peste :) ma duc si la meciul cu CFR si cu larnaca.Si o sa castige cu ambele echipe.Macar sper ca victoria din derby i-a motivat indeajuns si sa fie asa :)

4eVer Steaua :*07.12.2011 16:26

:steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers: fular-campionii

Preturile biletelor de la Steaua - CFR unde le gasesc ?:-?

Liviu: VPM07.12.2011 16:42

=))

 

egal sau infrangere.. prea am jucat bine o etapa..

STARforce07.12.2011 16:54

Hai sa mergem toata lumea pe mall arena,sa sustinem echipa,sa fie veselie,am castigat,suntem cei mai buni,batem tot,castigam capionatul,mergem in shampion lig,castigam tot!!!!

 

Trezirea marionetelor,desi cred ca e prea tarziu....Unii sunteti asa de setati de zici ca sunteti programati,pacat ....

cheloo9807.12.2011 17:15

la bulanu pe care il are Steaua nu mar mira sa batem si clujul si larnaca.forza Steaua fularultras

vevebr07.12.2011 17:33

poate nu e topicul potrivit dar larnaca vine sa bata si sa se califice. Nu inteleg de ce lumea o vede victima sigura

Mem007.12.2011 18:38
la bulanu pe care il are Steaua nu mar mira sa batem si clujul si larnaca.forza Steaua fularultras

 

pe caini nu i-am batut din bulan , s-a vazut clar ca am fost peste ei cu avantajul ca acestia au prins o zi proasta,parerea mea.

cheloo9807.12.2011 19:09

memo nu m-am referit la meciul cu Dinamo.Steaua de obicei e o echipa norocoasa

Mem007.12.2011 19:20

gresesti cand spui asta,de ce? sa iti dau cateva exemple: Boro,Napoli ar fi cele mai importante.

TURQOAZ07.12.2011 19:38

10 lei la peluza eftin meci la prima vedere cu cel putin 2 goluri echilibrat sper sa ne mentinem in forma buna si sa castigam pe PODIUM la sfarsit de an fular-campionii Hai Baietii se poate INIESTA ole

blindica07.12.2011 20:08
Hai sa mergem toata lumea pe mall arena,sa sustinem echipa,sa fie veselie,am castigat,suntem cei mai buni,batem tot,castigam capionatul,mergem in shampion lig,castigam tot!!!!

 

Trezirea marionetelor,desi cred ca e prea tarziu....Unii sunteti asa de setati de zici ca sunteti programati,pacat ....

 

Eu nu inteleg de ce este ''mall arena'' ( eu inca n-am fost pe National Arena ,am inteles ca are si lipsuri acest stadion,dar totusi a fost asteptat foarte mult timp si,mai ales,Santiago Bernabeu nu-i mai mall cumva? )si de ce meciurile nu au o descriere decenta ( ora de disputare,cine transmite,unde se joaca,echipe probabile ,bilete) chiar si in situatia de fata,in conditiile neprielnice performantei? Daca din lene sub pretextul faptului ca situatia de la club nu este cea dorita,atunci nu-i bine.

Vlad Bogdan07.12.2011 21:46
Eu stiu un singur lucru...sunt cu Steaua pana la moarte...cu becali/fara e acelasi rahat de peste :) ma duc si la meciul cu CFR si cu larnaca.Si o sa castige cu ambele echipe.Macar sper ca victoria din derby i-a motivat indeajuns si sa fie asa :)

 

Forza Steaua, hei hei!

Sus , sus, sus!

gabi10007.12.2011 21:57
Eu stiu un singur lucru...sunt cu Steaua pana la moarte...cu becali/fara e acelasi rahat de peste :) ma duc si la meciul cu CFR si cu larnaca.Si o sa castige cu ambele echipe.Macar sper ca victoria din derby i-a motivat indeajuns si sa fie asa :)

 

 

cu si fara becali e acelasi rahat ? e ca si cum ai spune ca Romania fara base si gasca lui de puscati e tot acelasi rahat ...tine minte problemele la orice tara/club de fotbal provin de sus,din conducere !

 

legat de meci,1-0 pt CFR,nu leaga Steaua 2 meciuri bune ...(nu ca cel cu Dinamo a fost stralucit)

 

 

blindica08.12.2011 15:38

Analiza premergatoare meciului de sambata ,Steaua v CFR.

Acum cateva minute la Digisport. :bananadance:

 

 

Fotografie0559.jpg

 

Fotografie0560.jpg

 

 

 

 

Sorry pentru fotografii,daca foloseam blitz-ul nu se mai vedea,asa a intervenit refresh rate-ul (sau care-i treaba,tehnica ma omoara).

red&blue_boy08.12.2011 15:43
10 lei la peluza eftin meci la prima vedere cu cel putin 2 goluri echilibrat sper sa ne mentinem in forma buna si sa castigam pe PODIUM la sfarsit de an fular-campionii Hai Baietii se poate INIESTA ole

Ce mai e nou pe la voi la Constanta, ce mai fumati?

«1234»