cum de unde...din Sud
)
cum de unde...din Sud
)
alexsud , xsud, ysud,zsud ..de unde apareti ma ?
mda....am uitat sa te consult inainte de a-mi alege un username.Am mers mult timp la meciuri in Peluza Sud..Desi am urmarit subiectele de pe site , nu mi-am facut cont.Acum, cand am prins curaj vii tu si ma certi
) Glumesc bineinteles
cati fac deplasarea la Ceahlaul ca sunt din Iasi si as vrea sa vin si eu cu cativa prieteni in galerie.
Multi, n-ai loc ...
alexsud , xsud, ysud,zsud ..de unde apareti ma ?
Scuze ca ma bag dar :
- acesta este un site al suporterilor stelisti , fiecare are dreptul sa spuna ce vrea;
- eu sunt de acord cu remarca facuta de tine dar , fiecare are opinia sa;
O parere care nu trebuie luata personal.
Clar, meci de 1x !![]()
clar, esti un bou : ))
Multi, n-ai loc ...
hai da-te mai asa te roogg..
clar, esti un bou : ))
Vorbim dupa meci desteptule...o sa vedem atunci care e boul.
E clar ca Ceahlaul isi doreste mult victoria impotriva Stelei insa m-am cam uitat eu la istoria evolultiilor lor si au adunat cele mai multe puncte le-au adunat din deplasare.
Ceahlaul a jucat pana acum 6 meciuri pe teren propriu. A castigat unul singur, a marcat 4 goluri si a incasat 11. O echipa care se respecta ar trebui sa invinga la Piatra Neamt. Acu' depinde care-i echipa aia care se respecta : Ceahlaul sau Steaua.
pai si Steaua n-a jucat deloc pe teren propriu anu asta.. cum facem ?![]()
merge careva la Piatra Neamt?
merge careva la Piatra Neamt?
cu totii in groapa
numai ciobanu ar fi suficient...si cu 2 m de tarana peste
Vorbim dupa meci desteptule...o sa vedem atunci care e boul.
Ce pasarica probleme??? ![]()
Doamne ce de cocalari pe aici,cu cine tineti ma?sper sa castige Ceahlaul cu 234-0 .
Doamne ce de cocalari pe aici,cu cine tineti ma?sper sa castige Ceahlaul cu 234-0 .
Da-ti foc !!!
@stefan88
bai ai gresit forumul n-ai ce cauta aici cum sa zici asa ceva 234-0?
impusca-te ![]()
o sa distrugem pietricica cu 312312-0 ! sus pe maybach !
meciul va fi live aici : LIVE Ceahlaul - Steaua
scor corect 1-3
Steaua poate lega diseara trei victorii la rand pentru prima data dupa 18 luni ![]()
Ca orice suporter stelist,imi doresc sa castige,insa sa faca si spectacol.
Steaua poate lega diseara trei victorii la rand pentru prima data dupa 18 luni![]()
Ce-am ajuns...
![]()
Ce-am ajuns...
o sa castigam avem cota 1.85 Batem tot pana la finalul anului 2011 ![]()
haide Steaua !!! macar acum @