FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ceahlaul - Steaua 1-0 (0-0)

«123»
El Nino_913.11.2011 18:09

cum de unde...din Sud :)))

AlexSUD13.11.2011 20:09
alexsud , xsud, ysud,zsud ..de unde apareti ma ?

 

mda....am uitat sa te consult inainte de a-mi alege un username.Am mers mult timp la meciuri in Peluza Sud..Desi am urmarit subiectele de pe site , nu mi-am facut cont.Acum, cand am prins curaj vii tu si ma certi :))) Glumesc bineinteles

irinel9015.11.2011 12:20

cati fac deplasarea la Ceahlaul ca sunt din Iasi si as vrea sa vin si eu cu cativa prieteni in galerie.

red&blue_boy15.11.2011 12:45

Multi, n-ai loc ...

Mem015.11.2011 16:00
alexsud , xsud, ysud,zsud ..de unde apareti ma ?

 

Scuze ca ma bag dar :

 

- acesta este un site al suporterilor stelisti , fiecare are dreptul sa spuna ce vrea;

 

- eu sunt de acord cu remarca facuta de tine dar , fiecare are opinia sa;

 

O parere care nu trebuie luata personal.

anonimnoname16.11.2011 13:39
Clar, meci de 1x ! :thumbup:

 

clar, esti un bou : ))

Korado16.11.2011 14:09
Multi, n-ai loc ...

hai da-te mai asa te roogg..

AlexSUD16.11.2011 16:02
clar, esti un bou : ))

 

Vorbim dupa meci desteptule...o sa vedem atunci care e boul.

Korado16.11.2011 20:24

E clar ca Ceahlaul isi doreste mult victoria impotriva Stelei insa m-am cam uitat eu la istoria evolultiilor lor si au adunat cele mai multe puncte le-au adunat din deplasare.

AG16.11.2011 20:28
Ceahlaul a jucat pana acum 6 meciuri pe teren propriu. A castigat unul singur, a marcat 4 goluri si a incasat 11. O echipa care se respecta ar trebui sa invinga la Piatra Neamt. Acu' depinde care-i echipa aia care se respecta : Ceahlaul sau Steaua.

pai si Steaua n-a jucat deloc pe teren propriu anu asta.. cum facem ?:))

 

freeky18.11.2011 12:01

merge careva la Piatra Neamt?

TURQOAZ18.11.2011 17:06
:hai_steaua: merge da cine are banii,eu prefer sa raman acasa,ma pastrez pentru DERBY,cu totii in groapa luni 5decembrie ora 20,30Digisport,20 ron la peluza.
merge careva la Piatra Neamt?
drvladyk19.11.2011 01:02
cu totii in groapa

 

numai ciobanu ar fi suficient...si cu 2 m de tarana peste

Stefan8819.11.2011 14:02
Vorbim dupa meci desteptule...o sa vedem atunci care e boul.

 

Ce pasarica probleme??? :blink:

Stefan8819.11.2011 14:08

Doamne ce de cocalari pe aici,cu cine tineti ma?sper sa castige Ceahlaul cu 234-0 .

 

Cristiano9919.11.2011 15:22
Doamne ce de cocalari pe aici,cu cine tineti ma?sper sa castige Ceahlaul cu 234-0 .

 

Da-ti foc !!!

 

TURQOAZ19.11.2011 15:55

@stefan88

bai ai gresit forumul n-ai ce cauta aici cum sa zici asa ceva 234-0? :ce_oameni: impusca-te :thumbdown:

gabi10019.11.2011 18:36

o sa distrugem pietricica cu 312312-0 ! sus pe maybach !

matican20.11.2011 08:33

meciul va fi live aici : LIVE Ceahlaul - Steaua

S.Mariuss20.11.2011 09:08

scor corect 1-3

Daniel-Ionut20.11.2011 10:03

Steaua poate lega diseara trei victorii la rand pentru prima data dupa 18 luni :rolleyes:

IONUTZ-CIPRIAN20.11.2011 11:38

Ca orice suporter stelist,imi doresc sa castige,insa sa faca si spectacol.

red&blue_boy20.11.2011 13:53
Steaua poate lega diseara trei victorii la rand pentru prima data dupa 18 luni :rolleyes:

Ce-am ajuns...

TURQOAZ20.11.2011 15:56

:bananadance:

Ce-am ajuns...

 

o sa castigam avem cota 1.85 Batem tot pana la finalul anului 2011 :kisstogether:

matican20.11.2011 17:13

haide Steaua !!! macar acum @

«123»