FC Ceahlaul Piatra Neamt - FC Steaua Bucuresti
Si cam atat ![]()
FC Ceahlaul Piatra Neamt - FC Steaua Bucuresti
Si cam atat ![]()
Cum adica "cam atat" ? Un pronostic, ceva ?! Uite, eu zic ca bate Steaua !
sa vedeti ce spritz fac in telegondola...
FC Ceahlaul Piatra Neamt - FC Steaua Bucuresti
Si cam atat
superb ! ![]()
Ceahlaul joaca un fotbal placut ochilor. Uneori (cand joaca cu Dinamo), ignora total apararea. Si ia goluri cu toptanul. Pentru ca asa trebuie sa se intample, Dinu Cornel fiind prieten la catarama cu Gheorghe Stefan.
Cu noi nu va fi asa o pleasca. Sunt sigur ca va fi un meci foarte echilibrat, in care se vor marca goluri si intr-o poarta si in cealalta.
Cine va castiga? Numai Al de Sus stie.
Poate fi si un meci egal.
Dar eu vreau victorie!
superb !![]()
Cea mai tare prezentare!
1 solist, motivele sunt multe.
Ma astept la o victorie spectaculoasa.
Ma astept la o victorie spectaculoasa.
exagerat de spectaculoasa.
exagerat de spectaculoasa.
Obraznic de spectaculoasa ! ![]()
Nu se stie niciodata ce se poate intampla intr-un meci! Vechea vorba: Mingea e rotunda!In multe meciuri , Steaua nu prea a luat in seriso meciurile cu nou promovatele si de multe ori ne-am intrebat de ce am pierdut in fata unei echipe debea intrate in Liga I!
Deci Nu uitati Mingea e rotunda!
Forza Steaua! Sa castigati acest meci
Mingea e rotunda, iar creierul tau e patrat ![]()
1-2 final:( ![]()
Ceahlaul a jucat pana acum 6 meciuri pe teren propriu. A castigat unul singur, a marcat 4 goluri si a incasat 11. O echipa care se respecta ar trebui sa invinga la Piatra Neamt. Acu' depinde care-i echipa aia care se respecta : Ceahlaul sau Steaua.
O sa bata Steaua cu douazecilazero !
Ceahlaul a jucat pana acum 6 meciuri pe teren propriu. A castigat unul singur, a marcat 4 goluri si a incasat 11. O echipa care se respecta ar trebui sa invinga la Piatra Neamt. Acu' depinde care-i echipa aia care se respecta : Ceahlaul sau Steaua.
Exact! La noi nu mai este valabil de mult cu echipa favorita , echipa cotata mai bine , echipa care se respecta etc , remember: Steaua 1-3 Ceahlaul! ![]()
meciul se joaca abia pe 20, deci Stan are timp destul sa pregateasca meciul, pacat ca nu prea are jucatori de calitate pentru asta ...
pronostic cel mai probabil X... foarte probabil sa fie goluri de ambele parti, insa Steaua nu e dinam0 sa dea 5 pe tovarasie si altele ...
@ popice
rade ciob de oala sparta, mingea e rotunda si tu ai capul gol
0-0
Am si eu o curiozitate , se face deplasare la acest meci ? daca da sa-mi lase si mie cine se ocupa un PM!
Am si eu o curiozitate , se face deplasare la acest meci ? daca da sa-mi lase si mie cine se ocupa un PM!
Ai sacrifica o suma frumusica de bani, ai face sute de kilometri pe calea ferata sau cu automobilul propriu, ai indura frigul napraznic de la Piatra, ca sa vezi ce? Ori cu tine, ori fara tine rezultatul va fi acelasi. Te asigur.
Stai cuminte acasa la caldurica, trageti fotoliul in pozitia favorita in fata televizorului, pregateste-ti vinul rosu fiert si... da-le cu flit celor care vor fi prezenti pe stadionul portocaliu. Vei fi in avantaj.
Da , a cazut varianta de deplasare. O sa-mi fac timp pentru o mica excursie la Piatra pentru oras, in rest cred ca va fi un meci greu cu Ceahlaul , sunt fani dimamo
Clar, meci de 1x ! ![]()
Clar o sa bata Steaua cu 0 - 7 !!!
Moldovenii vor aduce Steaua cu picioarele pe pamant, fiindca deja unii au inceput sa viseze din nou la titlul 24.
Meci de 2 Solist
Ne revenim,ne pregatim pentru DERBY asta-i ocazie sa ne mai incalzim la Pinalti acasa.
Meci de 2 SolistNe revenim,ne pregatim pentru DERBY asta-i ocazie sa ne mai incalzim la Pinalti acasa.
ce 2 solist .....2 handicap -10. =))
alexsud , xsud, ysud,zsud ..de unde apareti ma ?