Nu, nu trebuie sa fie 13 din 13 articole despre Becali pe site. Ar trebui sa fie un numar de articole si despre istorie, CSA si alte lucruri care ne intereseaza ca suporteri si ca romani (apropo de articolul pe care l-ai dat ca exemplu).
Strict despre echipa de azi, nimic. Aici ma refer la analize, transferuri, declaratii si alte chestii de genul asta. Asta pentru simplul motiv ca nu poti analiza tactica atunci cand ea este facuta de un cretin. Nu poti discuta transferuri atata timp cat stii ca nu am facut mai mult de 5 transferuri bune in ultimii 5 ani si ca orice jucator trebuie sa se aiba bine cu Jiji ca sa joace, nu neaparat sa fie valoros.
Singurele stiri care ar trebui postate despre "echipa" asta, trebuie sa fie numai cele care ofera un exemplu pentru decaderea clubului.
Altfel, stim ca Jiji e un cancer, da' ne facem ca ploua. Suntem niste ipocriti. Ma repet, daca ignoram cacatul, ne pisam si pe site-ul asta si pe tot ce a insemnat el. Incetul cu incetul o sa se manelizeze ca societatea romaneasca, o sa se umple de cretini. Dupa victorii sarbatoare, dupa infrangeri injurii.
Abia astept sa va vad atunci cum o sa va plangeti, ca sa va spun ca este vina voastra.
Care Lari, care mai muncesc acum la redactie? Cu exceptiile de rigoare: tu, Gandalf, Ovidiu, I.N.Money, kelubos. Cine altcineva?