acum serios, pe cati dintre noi oare i-a surprins acest rezultat? cati se asteptau la mai mult?
Steaua cu fratii Prostea se bate la retrogradare, norocul lui Fecali, ca mai sunt aia de la Mioveni, Sportul, Chiajna, Targu Mures sau Vointa Sibiu ...
Echipa Steaua in momentul de fata isi pierde de tot identitatea :
-> Nu mai joaca in Ghencea
-> Nu mai are jucatori de valoare
-> Nu mai are mentalitatea de invingatoare
-> Nu mai are atitudine, spirit de lupta
-> Nu mai are galerie
-> Nu mai are bani de transferuri
-> Nu mai are niciun orizont
Fecali istericul, distruge prin cretinatatea lui acest club putin cate putin, zii de zii, pana cand se va alege praful de tot. Culmea ciobanul, nu este decat un bagator de seama in acest moment, un om caruia patronul din acte ii datoreaza bani(manevra).
Presa si televiziunile de sport sunt copartase la acest dezastru, in goana dupa audienta, trafic pe site-uri, reclama si altele, ii satisfac practic, poftele acestui bolnav mintal, care dependent find de atentie, ar innebuni de tot in cazul in care nu ar mai aparea la TV, sau in ziare.
Cand presa si televiziuniile vor inceta sa-l mai bage in seama pe acest parazit dependent de imagine, atunci va fi inceputul sfarsitului pentru Fecali si un nou inceput pentru Steaua.