FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Poli Timisoara - Steaua 2-0 (1-0)

«1234»
ar3s27.10.2011 17:57

Forza Steaua! , pleacaaaaa

Andrei-Cristian27.10.2011 17:58

Aia-i !

katabossx27.10.2011 18:03

Hihihihi,un nou episod marca Steaua:),adica un nou meci penibil facut de o echipa obosita din toate punctele de vedere...astia de la Poli rateaza in prostie si noi nu legam 2 pase,oricum m-am obisnuit cu un astfel de joc din partea Stelei,suntem la fundul prapastiei,anul asta va fi cel mai rau,trebuie sa evitam retrogradarea:)

Wizzey27.10.2011 18:06

M I - E

D O R

D E

S T E A U A !

 

 

 

:(

red&blue_boy27.10.2011 18:12

Nimic nou, pierdem, suntem obisnuiti deja...

optarul27.10.2011 18:15

parca vad etapa viitoare 40.000 de cetateni pe NArena.

cypryan27.10.2011 18:16

Doamne faceti ceva ....aia de la Bucuresti.....cu Steaua....ca mie rusine.....e dezastru lla Steaua..sa plece ratatii aia de la Costea..ca nu au nici-o treaba cu Fotbalu....Doamne in ce situatie se afla......mor de nervi...nic dracu nu ne mai salveaza..daca nu se pune ordine..in echipa si la conducere....ce dezastru.

stelistul^27.10.2011 18:20

Urmeaza Liga a II-a maxim in 2 ani cu asa un boschetar de becaliot.

anti gigi27.10.2011 18:25

a fost odata Steaua

dalexandru2027.10.2011 18:25

Echipa nu joaca pentru ca nu e incurajata!!! Nu e vina lor ca sunt desculti si nu au treaba cu fotbalul, nici a lui becali ca a distrus tot si tot el a adus cei mai jucatori valorosi pe zeci de milioane de euro: E VINA SUPORTERILOR; DE CE NU INCURAJATI ECHIPA???

Razvypitesti27.10.2011 18:25

ce kkti infecti

 

Andrei-Cristian27.10.2011 18:25
Urmeaza Liga a II-a maxim in 2 ani cu asa un boschetar de becaliot.

 

Oare atunci ar renunta?...

andyro27.10.2011 18:25

Nu stiu altii cum sunt, da' eu vad la Cimisoara jocul Stelei de prin anii '90 - viteza, combinatii, bataie pe fiecare minge, suturi.

remustef27.10.2011 18:27

sa imi bag p@u@l@a in becali si in iapa de f. costea

cu oameni ca astia doi o sa ajungem in Liga a III-a sau chiar mai rau dq X(

pleaca ciobane ca ne-ai facut sa suferim destul:-<

ar3s27.10.2011 18:38

Another goal,pleacaaaaaa!

12stefy27.10.2011 18:40

Al 2-lea gol :|. Nu pot sa cred ca o echipa de Liga a 2-a poate bate detinatoarea cupei, dar uite ca e adevarat. Nu mai e nimic Steaua.

anti gigi27.10.2011 18:44
Echipa nu joaca pentru ca nu e incurajata!!! Nu e vina lor ca sunt desculti si nu au treaba cu fotbalul, nici a lui becali ca a distrus tot si tot el a adus cei mai jucatori valorosi pe zeci de milioane de euro: E VINA SUPORTERILOR; DE CE NU INCURAJATI ECHIPA???

ai dreptate ,suporterii sunt de vina

red&blue_boy27.10.2011 18:44

Cand va aud, ca nu puteti crede, pe ce lume traiti? Steaua e praaaaf !!!

optarul27.10.2011 18:45

vine Reghecampf.

MoWeed27.10.2011 18:46
Echipa nu joaca pentru ca nu e incurajata!!! Nu e vina lor ca sunt desculti si nu au treaba cu fotbalul, nici a lui becali ca a distrus tot si tot el a adus cei mai jucatori valorosi pe zeci de milioane de euro: E VINA SUPORTERILOR; DE CE NU INCURAJATI ECHIPA???

Sa inteleg dn vehementa ta ca postezi de pe mobil din tribunele stadionului Dan Paltinisanu? Daca nu, tu de ce nu incurajezi echipa?

Andrei-Cristian27.10.2011 18:47
Sa inteleg dn vehementa ta ca postezi de pe mobil din tribunele stadionului Dan Paltinisanu? Daca nu, tu de ce nu incurajezi echipa?

Cred ca te-ai grabit un pic , cred ca era ironic ..

MoWeed27.10.2011 18:50

Sper. Daca e asa, imi cer scuze. Dar am vazut pe acest forum indivizi care sa zica asa ceva pe bune

Inciu-Ciuna27.10.2011 18:53

Steaua de pe timpul lui Valentin ceausescu nu se mai intoarce.niciodata.sa ne obisnuim cu asta si sa ne consideram norocosi ca am trait timpuri de glorie.

dalexandru2027.10.2011 18:58
Sper. Daca e asa, imi cer scuze. Dar am vazut pe acest forum indivizi care sa zica asa ceva pe bune

Nu as putea incuraja gluma asta in veci; astept replici de la baietii care sustin echipa neconditionat, sa iasa in fata si sa spuna de ce ar merita astia incurajati, macar un motiv.

S.Mariuss27.10.2011 19:02

cine a postat primul la acest topic?

 

care a fost pronosticul? 1 solist,

 

bine macar ca nu m-am uitat la meci,m-am uitat acum de curios in min 74 cat e scorul si am vazut 2-0.

 

Am o intrebare : etapa viitoare oare ce antrenor avem?

«1234»