Forza Steaua! , pleacaaaaa
Forza Steaua! , pleacaaaaa
Aia-i !
Hihihihi,un nou episod marca Steaua:),adica un nou meci penibil facut de o echipa obosita din toate punctele de vedere...astia de la Poli rateaza in prostie si noi nu legam 2 pase,oricum m-am obisnuit cu un astfel de joc din partea Stelei,suntem la fundul prapastiei,anul asta va fi cel mai rau,trebuie sa evitam retrogradarea:)
M I - E
D O R
D E
S T E A U A !
![]()
Nimic nou, pierdem, suntem obisnuiti deja...
parca vad etapa viitoare 40.000 de cetateni pe NArena.
Doamne faceti ceva ....aia de la Bucuresti.....cu Steaua....ca mie rusine.....e dezastru lla Steaua..sa plece ratatii aia de la Costea..ca nu au nici-o treaba cu Fotbalu....Doamne in ce situatie se afla......mor de nervi...nic dracu nu ne mai salveaza..daca nu se pune ordine..in echipa si la conducere....ce dezastru.
Urmeaza Liga a II-a maxim in 2 ani cu asa un boschetar de becaliot.
a fost odata Steaua
Echipa nu joaca pentru ca nu e incurajata!!! Nu e vina lor ca sunt desculti si nu au treaba cu fotbalul, nici a lui becali ca a distrus tot si tot el a adus cei mai jucatori valorosi pe zeci de milioane de euro: E VINA SUPORTERILOR; DE CE NU INCURAJATI ECHIPA???
ce kkti infecti
Urmeaza Liga a II-a maxim in 2 ani cu asa un boschetar de becaliot.
Oare atunci ar renunta?...
Nu stiu altii cum sunt, da' eu vad la Cimisoara jocul Stelei de prin anii '90 - viteza, combinatii, bataie pe fiecare minge, suturi.
sa imi bag p@u@l@a in becali si in iapa de f. costea
cu oameni ca astia doi o sa ajungem in Liga a III-a sau chiar mai rau dq X(
pleaca ciobane ca ne-ai facut sa suferim destul:-<
Another goal,pleacaaaaaa!
Al 2-lea gol
. Nu pot sa cred ca o echipa de Liga a 2-a poate bate detinatoarea cupei, dar uite ca e adevarat. Nu mai e nimic Steaua.
Echipa nu joaca pentru ca nu e incurajata!!! Nu e vina lor ca sunt desculti si nu au treaba cu fotbalul, nici a lui becali ca a distrus tot si tot el a adus cei mai jucatori valorosi pe zeci de milioane de euro: E VINA SUPORTERILOR; DE CE NU INCURAJATI ECHIPA???
ai dreptate ,suporterii sunt de vina
Cand va aud, ca nu puteti crede, pe ce lume traiti? Steaua e praaaaf !!!
vine Reghecampf.
Echipa nu joaca pentru ca nu e incurajata!!! Nu e vina lor ca sunt desculti si nu au treaba cu fotbalul, nici a lui becali ca a distrus tot si tot el a adus cei mai jucatori valorosi pe zeci de milioane de euro: E VINA SUPORTERILOR; DE CE NU INCURAJATI ECHIPA???
Sa inteleg dn vehementa ta ca postezi de pe mobil din tribunele stadionului Dan Paltinisanu? Daca nu, tu de ce nu incurajezi echipa?
Sa inteleg dn vehementa ta ca postezi de pe mobil din tribunele stadionului Dan Paltinisanu? Daca nu, tu de ce nu incurajezi echipa?
Cred ca te-ai grabit un pic , cred ca era ironic ..
Sper. Daca e asa, imi cer scuze. Dar am vazut pe acest forum indivizi care sa zica asa ceva pe bune
Steaua de pe timpul lui Valentin ceausescu nu se mai intoarce.niciodata.sa ne obisnuim cu asta si sa ne consideram norocosi ca am trait timpuri de glorie.
Sper. Daca e asa, imi cer scuze. Dar am vazut pe acest forum indivizi care sa zica asa ceva pe bune
Nu as putea incuraja gluma asta in veci; astept replici de la baietii care sustin echipa neconditionat, sa iasa in fata si sa spuna de ce ar merita astia incurajati, macar un motiv.
cine a postat primul la acest topic?
care a fost pronosticul? 1 solist,
bine macar ca nu m-am uitat la meci,m-am uitat acum de curios in min 74 cat e scorul si am vazut 2-0.
Am o intrebare : etapa viitoare oare ce antrenor avem?