FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Poli Timisoara - Steaua 2-0 (1-0)

«1234»
1on27.10.2011 19:05

tichi taca tzaca tzaca paca paca huba buba

 

SPRE 24!!! FINALA UEL!!!

 

Sustineti echipa! Impreuna vom trece peste aceasta pasa proasta!

cypryan27.10.2011 19:11
Nu as putea incuraja gluma asta in veci; astept replici de la baietii care sustin echipa neconditionat, sa iasa in fata si sa spuna de ce ar merita astia incurajati, macar un motiv.

daca inainte ..acum doi trei ani...ma aveam sperante..acum numai am :steag_sah_mic:fular-campionii ....mie rusine.....

ar merita sa plece toti...de la Steaua.si sa o luam de la capat..in Chencea..din Liga 2-a su finantarea armatei...asa cat se poate..si pun pariu...cu tribunele pline....si fara mafie...Steaua...ar promova in primu an.si in al doilea sau al treilea an castiga titlu.,....alta sansa numai exista...dar cine stie.

S.Mariuss27.10.2011 19:12

si sa vedeti ce se umple national arena si la meciul cu maccabi :)))

clausblaus27.10.2011 19:12

Ce-ar mai fi de spus....nimic....chiar nimic.

Orice comentariu ar fi de prisos.

Noapte buna!

optarul27.10.2011 19:13
Am o intrebare : etapa viitoare oare ce antrenor avem?

 

 

mizez pe Miu sau Reghe.

andyro27.10.2011 19:17

Dumitru Dumitriu :steag_sah_mic:

1on27.10.2011 19:21

Tzitzi Du Du Du du

I-ati valiza, vino TU!

Andrei-Cristian27.10.2011 19:24

Neeeeeeee

La-ca-tus.

dalexandru2027.10.2011 19:25

Ar trebui ca pe banca tehnica sa fie un aparat de taxat ca la metrou sau ratb pentru antrenorii care vin si pleaca si o cartela cu 5 etape si una cu 10, aia pe post de abonament.

S.Mariuss27.10.2011 19:25

stati ca a intrat marean eancu in direct la prost.ro iar incepe asta...un fel de Florin piersic

cred in steaua mea27.10.2011 19:27

Steaua e numai una.

 

 

 

 

 

 

 

Ia bataie de la toata lumea.

mutulik27.10.2011 19:27

Pe GSP TV Safta il pupa in fund pe cioban..la fel si Dumitru Tudor marele impresar..e adevarat ca n-or fi mari jucatori, dar astia pe unde au fost jucau ceva. Ai distrus un mit branzarule..sper sa te vad palid

*Alecs*27.10.2011 19:28

Israel, baie in Iordan, infrangere 5-0.

 

Romania, moastele Sf. Dimitrie, infrangere 2-0.

 

Caaacii cuuuuu nooooooiii eeeeessteeeeee Duuumneeezeeeeu !

1on27.10.2011 19:31

Ciobanul: "Nu eu sunt vinovat. Nici Mihai Stoica."

Probabil huliganii si drogatii de la sud sunt vinovati.

albanezul27.10.2011 19:32

Sa vina in sloboaze Hagi sa antreneze aceasta echipa debusolata.

Sa primeasca indicatiile de la nea patronsis ca Iliesta sufera de el si isi face singur tactica.

DanStan27.10.2011 19:42
Antrenorul care i-a dus de trei ori consecutiv pe roş-albaştrii în grupele Ligii Campionilor, Dumitru Dumitriu, crede că cel mai mult s-a greşit în momentul achiziţiei de jucători.

 

"Era de aşteptat pentru că, şi dacă mi se va lua în nume de rău, convingerea mea este că în ultimii ani alegerea jucătorilor este greşită. Jucătorii pot fi buni individual, dar ei nu au fost aduşi pentru a exprima jocul Stelei de altădată, Steaua care construia frumos, care bloca adversarul la centru. Poate că nu se aplică ce se cere de la jucători, poate că nu pot mai mult", a declarat Dumitru Dumitriu pentru Sport Total FM.

 

El spune că antrenorii care s-au perindat de-alungul timpului la echipă au schimbat de fiecare dată sistemul de joc, iar acest fapt i-a derutat şi pe jucători, care nu sunt nici foarte valoroşi.

 

"Nu s-a constituit acel nucleu de antrenori care să decidă ce jucători cu exprimare este valabil la Steaua, un antrenor care să nu schimbe stilul de joc de la un sezon, la altul. Nu face nimic împotriva antrenorului, el trebuia să aibă ultimul cuvânt, aşa ar fi fost altceva. În primul rând, un jucător se aduce cu o fişă foarte bine întocmită care să cuprindă tot ceea ce s-a întâmplat cu el în ultimii ani, în ceea ce priveşte randamentul, comportamentul şi situaţia medicală. Steaua are mulţi jucători aduşi din afară pe care nu îi poate folosi, şi asta sună a amatorism. Dacă nu vezi perspectiva şi nu vezi creşterea, nu-l lua", a mai spus Dumitriu.

 

Din pacate Dumitriu, stiind ca se fac greseli, a preferat sa taca, sa linga manutza sefului si sa-si ia banu'. Dar, in principiu, are dreptate. In conditiile actuale de la Steaua nici un antrenor n-ar putea face mare lucru.

 

A, inca ceva : de achizitii la Steaua s-au ocupat MM Stoica si nemurile sefului, iar aprobarea pentru fiecare transfer a dat-o chiar sefu' al mare.

S.Mariuss27.10.2011 19:45

ati auzit ce a spus Jiji ?:))) o sa vina taifunu :))) si in EL ne calificam fara probleme :))

Andrei-Cristian27.10.2011 19:47

"O sa vedeti voi ,da ? Nu mai las eu echipa asta de izbeliste.. ii iau eu locul lui MM Stoica."

ebonyc27.10.2011 19:49
ati auzit ce a spus Jiji ?:))) o sa vina taifunu :))) si in EL ne calificam fara probleme :))

 

Si apoi: "am fost un prost, in 3-4 ani fac o echipa care sa spulbere tot", "iau atacant de 5 milioane"?

DanStan27.10.2011 19:50

Deci ceea ce e mai rau de-abia acum urmeaza. Omu' chiar vrea sa-si ingroape afacerea. Daca afacerea nu s-ar numi "Steaua" chiar ca nu m-ar durea nici in **** de nebunia lui. Da' din pacate dilimache inca mai are legatura cu Steaua.

gio_stgloria27.10.2011 19:53

"Domnule Becali cat o sa mai aveti rabdare cu Ilie Stan?" - acum pe posturile sportive.

maxymylyan27.10.2011 19:55

bai nu va mai duceti la nici unmeci al Stelei sa vedem ce bani mai face jigodia de Gigi

Andrei-Cristian27.10.2011 19:55
"Domnule Becali cat o sa mai aveti rabdare cu Ilie Stan?" - acum pe posturile sportive.

 

Si apoi tot ei spun..ca nu are nimeni rabdare cu antrenorii in Romania si de aia suntem unde suntem..

 

Inciu-Ciuna27.10.2011 20:14

in momentele de cumpana trebuie sa fim solidari cu jucatorii si sa i incurajam.

 

e un moment greu,dar cu ajutorul nostru isi poate reveni.sa dovedim ca suntem trup si suflet pentru culori.

 

 

cu totii pe national arena!

 

forta Steaua hei hei,forta Steaua hei hei!

Ionutzalexx27.10.2011 20:18

Spre 24! :clap:

«1234»