Daca s-ar face terenuri sintetice peste tot ar fi extraordinar. Problema e ca in majoritatea scolilor se inchid portile si nu mai este lasata lumea sa joace in timpul liber. Cel putin asa-i pe la mine.
ASa-i peste tot, stai linistit. Si la mine la fel, iti iau jandarmii datele ca joci fotbal in curtea scolii. De ce fac asta, nu inteleg. E bine ca noi astia, pleava societatii, care dam intr-o minge suntem pericol public, si aia cu shop-uri de legale sunt la 100 de metri de scoli si licee.
Frumoasa tara, n-am ce-i zice, pacat ca-i locuita.
@Maye: Metin e un joc care da dependenta. Un fel de world of warcraft, dar mai simplut. Il joaca varul meu de clasa a 10a de dimineata pana seara. E plin de cosuri si supraponderal.


