FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Schalke 04 0-0 (0-0)

«1345»
Andrei-Cristian15.09.2011 21:24

Apreciez , apreciez, tinere

?!!

 

Da, echipa de baza cu RaÃșl mijlocas si Marica mai mult in banda.. Apoi de pe banca intrand al de Blaxter (17ani) ..

Interesant..

 

Si da, un rezultat bun. -datorat formulei cu 3 mijlocasi centrali dar si nemtilor care nu au fortat aproape deloc ..

red&blue_boy15.09.2011 21:33
Cum ramane ? A jucat Steaua cu o organizare foarte buna si o determinare admirabila sau nu a jucat Schalke la potential maxim,desi aveau o formula de baza pe teren,sau poate au tratat meciul cu lejeritate?

Cred ca variantele referitoare la Shalke sunt valabile.

Steaua a avut o organizare destul de buna in aparare, in schimb pe partea ofensiva e jale. Nu tu constructie, nu tu suturi la/pe poarta...Serios, mi-e rusine ca unul ca Tanase imbraca tricoul Stelei, mai mult, si cu numarul 10.

 

Eu sincer cred ca vorbise dinainte cu Marica sa-i faca rost de tricoul lui Raul. Iar prietenia cu Marica e alibiul perfect. Prea il tinea mototolit sa nu se vada numele si numarul.

S-ar putea sa ai dreptate.

Oricum, ma bucur pentru MM !

Azazello15.09.2011 21:53
Fabulezi, Schalke se bate lejer cu Bayern si Dortmund.

 

O sa va (nu ma identific cu echipa asta) dea perversa, de la 04 in sus.

 

 

Kellerman, unu la mana meciu s-a terminat, 0-0.

 

Perversa ai luat-o tu...inca din clipa cand ai tastat.

 

Doi la mana, nu am fabulat nimic - istoric, Schalke este sub BM si BD. Revino-ti. Ca se bate cu ele de la egal la egal...e alta.

zob7915.09.2011 23:12

Azazello, de ce te obosesti? Replica potrivita pt el e injectia letala.

«1345»