Cum ramane ? A jucat Steaua cu o organizare foarte buna si o determinare admirabila sau nu a jucat Schalke la potential maxim,desi aveau o formula de baza pe teren,sau poate au tratat meciul cu lejeritate?
Cred ca variantele referitoare la Shalke sunt valabile.
Steaua a avut o organizare destul de buna in aparare, in schimb pe partea ofensiva e jale. Nu tu constructie, nu tu suturi la/pe poarta...Serios, mi-e rusine ca unul ca Tanase imbraca tricoul Stelei, mai mult, si cu numarul 10.
Eu sincer cred ca vorbise dinainte cu Marica sa-i faca rost de tricoul lui Raul. Iar prietenia cu Marica e alibiul perfect. Prea il tinea mototolit sa nu se vada numele si numarul.
S-ar putea sa ai dreptate.
Oricum, ma bucur pentru MM !