Andree, io nu worbesccu inculturistii!![]()
da bai dar ei nu la pierdut pe Banel care este o asa piesa importanta in angrenaju la echipa si n are atatea valorii noii aduse in timpu ashea scurt cum ave-m noii,de asta partea organizatoriceasca la Steaua nu s-e pune si trebuie timp pentru omogenitatea la bajeti.ave-m un plus la conducere care e mana in mana de la mache la ne-a MM care e stelist adevaraciune si se bate cu nuntasii pentru gloria din ghencia...ce stii tu de Inter care a-i vazut ca i-a batae de la Trazbonsport care este ei deci si noii pute-m sa face-m surpriza la seara la Cluj!ve-i vedea ![]()
![]()
