FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gaz Metan Medias - Steaua: 3-0 (1-0)

«12345»
clausblaus10.09.2011 20:01
asta macar stim ca a fost blat ...parerea mea e ca a fost blat...n-am chef sa vina acum cineva sa-mi zica tot felu de prostii

 

Ai dreptate,ai debitat tu destule!

Ronnie10.09.2011 20:01

Steaua fara Banel e ca femeia fara sani.

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE10.09.2011 20:02

Hai cu 3-4.

pcsbb10.09.2011 20:03
asta macar stim ca a fost blat :| noi primim galben fara motiv si cand ei faulteaza clar nu se da nimic...la al doilea gol hands si la al treilea fault care nu s-a dat...parerea mea e ca a fost blat...n-am chef sa vina acum cineva sa-mi zica tot felu de prostii

 

:yeahh:

Quetzalcoatl10.09.2011 20:04

Oleeeeeeeeeeee..............

danimarcu10.09.2011 20:05

Daca intra cocalarul mai mare titular ,bateam cu 72-0!

DanStan10.09.2011 20:05

Finala Iuropa Lig ne asteaptaaaaaaaaa !

 

clausblaus10.09.2011 20:06

Uite cum se bucura hahalerele de raul omului!

Nu era de-ajuns ca "a pierdut" 4-5 sute de mii de euro,a mai pierdut si 3 puncte in campionat.

Bagabontilor!

dalexandru2010.09.2011 20:07

O sa fie blat si cu Shalke, ne pastram pentru meciul cu Chiajna de acasa, de la Cluj.

DanStan10.09.2011 20:07

Au vandut aia meciu' ! Maine da afara juma din lot !

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE10.09.2011 20:08

Nici un gol nu sunt in stare sa dea....

dayra10.09.2011 20:08

De ce nu vreti voi sa recunoasteti ca toate astea se intampla din cauza ca a plecat Banel? :)) Oricum, trebuie sa-i multumim primului cioban al tarii...fara el nu stiu daca ne-ar fi batut vreodata Gazu` 3-0. Tiki taka Barcelona!!!

12stefy10.09.2011 20:08

acum sa apareti toti cu raspunsuri din astea ironice arata clar cu ce fel de oameni am incercat eu sa vorbesc...am zis clar "parerea mea" si am si argumentat-o...au venit repede desteptii...de, romani...

pcsbb10.09.2011 20:08

Cum zicea Borcea: Masacru! Masacru! Masacru!

Niste arbitri vagabonti, cred ca si drogati de au indraznit sa nu-l ajute pe ne-a Jiji. :ce_oameni:

danimarcu10.09.2011 20:09
M-as multumi, recunosc, doar cu 5 - 0 pentru Gaz Metan.

 

Asta este,Tupace ,trebuie sa te multumesti "doar" cu 3-0! :))

clausblaus10.09.2011 20:10

@12stefy

La culcare fiule,a trecut vremea copiilor!

Lasa desteptii de romani in pace.

 

Titlu de gazeta.sp:Steaua,Gazata la Medias!

DanStan10.09.2011 20:12

Stelistii adevarati sufera : nu s-a mai urcat n-ea Jiji pe maibac ! Drama nationala !

pcsbb10.09.2011 20:13
O sa fie blat si cu Shalke, ne pastram pentru meciul cu Chiajna de acasa, de la Cluj.

 

Are ne-a Jiji tactica lui, o sa le zica inainte de meci ca-i vrea pe Huntelaar si Raul si o s-o lase mai moale. :naughty:

1uLy4Nn10.09.2011 20:20

fmm Steaua 2003 :finger:

Vlad Bogdan10.09.2011 20:24

Unde sunteti ba, suporterii de carton, acum, la 0-3?

Vai de viata voastra.

 

 

Ne-a Jiji, sus pe maybach!!!

 

Ah, era sa uit.

Cati antrenori sezonul asta?

pytycrys10.09.2011 20:30

Sa inceapa hegemonia! =))))

 

Khalid10.09.2011 20:32

Catastrofa de arbitru. Atat timp cat se respecta regulamentul nu conteaza daca se joaca fotbal sau handbal.

 

Am vazut ca Borcea se "ocupa de meciurile lui Dinamo", dar nu credeam ca se ocupa si de meciurile Stelei.

 

Catastrofa de echipa. Ne luptam la titlu fara fundas si mijlocas dreapta de meserie.

lpfan10.09.2011 20:39
9900012.jpg
stockton10.09.2011 20:39

danimarcu...dumneata ai nevoie de multe dar ma abtin acum sa spun...decat atat: Fl. Costea nu e cocalar, mai ususel cu pianu' pe scari.

Adrian10.09.2011 20:51

Zicea cineva acum ceva vreme ca Gazul e o echipa super tare, pentru ca a eliminat pe Mainz. Justifica asta spunand ca stie fotbal si ca Mainz o sa fie surpriza bundesligii in sezonul asta.

Ei bine, Mainz tocmai a fost umilita acasa de Hoffenheim si e pe undeva pe locul 11.

Respectiva persoana stie foarte mult fotbal, asa-i redondo?

 

E gazul echipa tare? Nu. Doar joaca fotbal. (cand vor) Si asta e problema. Daca adversarul joaca fotbal, Steaua o pune.

Au facut blat cu dinam0 si au recuperat punctele cu Steaua.

In traducere, au dat puncte finului, ca s-a luat, si nasul i-a platit :))

 

Danimarcu, ai grija pe cine faci cocalar ca vine redondo si te sparge :))

«12345»