asta macar stim ca a fost blat ...parerea mea e ca a fost blat...n-am chef sa vina acum cineva sa-mi zica tot felu de prostii
Ai dreptate,ai debitat tu destule!
asta macar stim ca a fost blat ...parerea mea e ca a fost blat...n-am chef sa vina acum cineva sa-mi zica tot felu de prostii
Ai dreptate,ai debitat tu destule!
Steaua fara Banel e ca femeia fara sani.
Hai cu 3-4.
asta macar stim ca a fost blatnoi primim galben fara motiv si cand ei faulteaza clar nu se da nimic...la al doilea gol hands si la al treilea fault care nu s-a dat...parerea mea e ca a fost blat...n-am chef sa vina acum cineva sa-mi zica tot felu de prostii
![]()
Oleeeeeeeeeeee..............
Daca intra cocalarul mai mare titular ,bateam cu 72-0!
Finala Iuropa Lig ne asteaptaaaaaaaaa !
Uite cum se bucura hahalerele de raul omului!
Nu era de-ajuns ca "a pierdut" 4-5 sute de mii de euro,a mai pierdut si 3 puncte in campionat.
Bagabontilor!
O sa fie blat si cu Shalke, ne pastram pentru meciul cu Chiajna de acasa, de la Cluj.
Au vandut aia meciu' ! Maine da afara juma din lot !
Nici un gol nu sunt in stare sa dea....
De ce nu vreti voi sa recunoasteti ca toate astea se intampla din cauza ca a plecat Banel?
Oricum, trebuie sa-i multumim primului cioban al tarii...fara el nu stiu daca ne-ar fi batut vreodata Gazu` 3-0. Tiki taka Barcelona!!!
acum sa apareti toti cu raspunsuri din astea ironice arata clar cu ce fel de oameni am incercat eu sa vorbesc...am zis clar "parerea mea" si am si argumentat-o...au venit repede desteptii...de, romani...
Cum zicea Borcea: Masacru! Masacru! Masacru!
Niste arbitri vagabonti, cred ca si drogati de au indraznit sa nu-l ajute pe ne-a Jiji. ![]()
M-as multumi, recunosc, doar cu 5 - 0 pentru Gaz Metan.
Asta este,Tupace ,trebuie sa te multumesti "doar" cu 3-0! ![]()
@12stefy
La culcare fiule,a trecut vremea copiilor!
Lasa desteptii de romani in pace.
Titlu de gazeta.sp:Steaua,Gazata la Medias!
Stelistii adevarati sufera : nu s-a mai urcat n-ea Jiji pe maibac ! Drama nationala !
O sa fie blat si cu Shalke, ne pastram pentru meciul cu Chiajna de acasa, de la Cluj.
Are ne-a Jiji tactica lui, o sa le zica inainte de meci ca-i vrea pe Huntelaar si Raul si o s-o lase mai moale. ![]()
fmm Steaua 2003 ![]()
Unde sunteti ba, suporterii de carton, acum, la 0-3?
Vai de viata voastra.
Ne-a Jiji, sus pe maybach!!!
Ah, era sa uit.
Cati antrenori sezonul asta?
Sa inceapa hegemonia! =))))
Catastrofa de arbitru. Atat timp cat se respecta regulamentul nu conteaza daca se joaca fotbal sau handbal.
Am vazut ca Borcea se "ocupa de meciurile lui Dinamo", dar nu credeam ca se ocupa si de meciurile Stelei.
Catastrofa de echipa. Ne luptam la titlu fara fundas si mijlocas dreapta de meserie.

danimarcu...dumneata ai nevoie de multe dar ma abtin acum sa spun...decat atat: Fl. Costea nu e cocalar, mai ususel cu pianu' pe scari.
Zicea cineva acum ceva vreme ca Gazul e o echipa super tare, pentru ca a eliminat pe Mainz. Justifica asta spunand ca stie fotbal si ca Mainz o sa fie surpriza bundesligii in sezonul asta.
Ei bine, Mainz tocmai a fost umilita acasa de Hoffenheim si e pe undeva pe locul 11.
Respectiva persoana stie foarte mult fotbal, asa-i redondo?
E gazul echipa tare? Nu. Doar joaca fotbal. (cand vor) Si asta e problema. Daca adversarul joaca fotbal, Steaua o pune.
Au facut blat cu dinam0 si au recuperat punctele cu Steaua.
In traducere, au dat puncte finului, ca s-a luat, si nasul i-a platit ![]()
Danimarcu, ai grija pe cine faci cocalar ca vine redondo si te sparge ![]()