FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gaz Metan Medias - Steaua: 3-0 (1-0)

«12345»
tavyto10.09.2011 19:15

Firar sa fie! Tocmai acum cand PN s-a intors langa echipa (probabil a plusat Gigi cu niste bani la Mustata&co) , Steaua este condusa. Oare tot cu "Forza Steaua" , "Lupta Steaua" si **** Dinamo" au ramas??Bine ca nu pot sa ma uit la meci.

pcsbb10.09.2011 19:20
Galeria aia mare e la meci ?

 

Da, 15 insi! fularultras

Bombonel9410.09.2011 19:35

e pe faras levy

1on10.09.2011 19:41

ddddiavolu' e de vina!!!

chester12310.09.2011 19:42

Vorbind strict de meciul de fata.

Eu sunt de acord ca Steaua joaca cu mult sub nivelul de penibil... dar numai mie mi se pare ca arbitrul e cu vaca ?

Cesc.10.09.2011 19:43

3-0 :)) Forza Jiji. :steag_cruce_invers:fular-campioniifular-campioniifular-campionii

Daniel-Ionut10.09.2011 19:43
Vorbind strict de meciul de fata.

Eu sunt de acord ca Steaua joaca cu mult sub nivelul de penibil... dar numai mie mi se pare ca arbitrul e cu vaca ?

 

Nu, e cu capu` Brad Pitt Tudor.

stockton10.09.2011 19:45

Nenorocitu' ala de tigan ne-a mancat iar meciu'

dalexandru2010.09.2011 19:47

Cu vaca? Care vaca? Io vad numai oi... ne-a Gigi, unde esti bre' ca iar fac oile mata pipi-kaka pe unde pasc!!!

ar3s10.09.2011 19:49

3-0 :))))))))))))))))

edynho10.09.2011 19:49

Stati calmi , s-a mai dus un sezon ... Rusescu nu e nici de Liga 2-a hipopotamu , fundas dreapta n-avem , atacanti , doar ca nume , Dodel? e dodel.... Bourceanu ? inca e cu mintea la autografu` lu Benzema , nu avem sanse nici in primavara EL

vevebr10.09.2011 19:49

am voie sa spun aici ca ma bucur ?

Lari10.09.2011 19:50
Nenorocitu' ala de tigan ne-a mancat iar meciu'

 

Emeghara?

 

clausblaus10.09.2011 19:51

3-0?Umilinta totala!

Ba,da' ce frumos arata cutia aia de carton de pe gazon,de la inceputul partidei.Ma gandeam ca i-a facut-o careva cadou stim noi cui.Cand colo era plina de mingi,ce dezamagire!

danimarcu10.09.2011 19:52
Nenorocitu' ala de tigan ne-a mancat iar meciu'

 

Sa nu uitam si de flacara violet si de fanta de lumina!

Astea doua si-au pus amprenta mereu asupra echipei lui Gigi...

DanStan10.09.2011 19:53

Ce zicea n-ea sefu' ? "Cu lotul asta prindem finala Iuropa Lig ?"

pcsbb10.09.2011 19:54

Cum ar titra maine, pe prima pagina, ziarele alea colorate de sters la dos: Tatarusanu ce-ti mai place sa iei goluri! :happy:

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE10.09.2011 19:56

Manie nu mai este levi.

1on10.09.2011 19:57

Eh, chiar maine nu cred. Dar dupa meciul cu Schalke, n-ar fi mare lucru.

dalexandru2010.09.2011 19:58

Maine vine Stoichita. Oare or putea sa-i retraga lui dodel cifra 1 de pe tricou?

12stefy10.09.2011 20:00

asta macar stim ca a fost blat :| noi primim galben fara motiv si cand ei faulteaza clar nu se da nimic...la al doilea gol hands si la al treilea fault care nu s-a dat...parerea mea e ca a fost blat...n-am chef sa vina acum cineva sa-mi zica tot felu de prostii

chodi do piče10.09.2011 20:01
asta macar stim ca a fost blat :| noi primim galben fara motiv si cand ei faulteaza clar nu se da nimic...la al doilea gol hands si la al treilea fault care nu s-a dat...parerea mea e ca a fost blat...n-am chef sa vina acum cineva sa-mi zica tot felu de prostii

 

 

Esti genial!

Daniel-Ionut10.09.2011 20:01

Bine ati venit pe dinamomaniafzr.ro

DanStan10.09.2011 20:01

L-au furat arbitrii pe n-ea Jiji ! Niste huligani ! Nu le mai da voie pe stadion ! Interdictie pana vin sa-l roage sa-i primeasca !

Mihail_8610.09.2011 20:01
asta macar stim ca a fost blat :| noi primim galben fara motiv si cand ei faulteaza clar nu se da nimic...la al doilea gol hands si la al treilea fault care nu s-a dat...parerea mea e ca a fost blat...n-am chef sa vina acum cineva sa-mi zica tot felu de prostii

 

tu de unde ai aparut mah freegigistule

 

 

«12345»