Firar sa fie! Tocmai acum cand PN s-a intors langa echipa (probabil a plusat Gigi cu niste bani la Mustata&co) , Steaua este condusa. Oare tot cu "Forza Steaua" , "Lupta Steaua" si **** Dinamo" au ramas??Bine ca nu pot sa ma uit la meci.
Firar sa fie! Tocmai acum cand PN s-a intors langa echipa (probabil a plusat Gigi cu niste bani la Mustata&co) , Steaua este condusa. Oare tot cu "Forza Steaua" , "Lupta Steaua" si **** Dinamo" au ramas??Bine ca nu pot sa ma uit la meci.
Galeria aia mare e la meci ?
Da, 15 insi! ![]()
e pe faras levy
ddddiavolu' e de vina!!!
Vorbind strict de meciul de fata.
Eu sunt de acord ca Steaua joaca cu mult sub nivelul de penibil... dar numai mie mi se pare ca arbitrul e cu vaca ?
3-0
Forza Jiji. ![]()
![]()
![]()
![]()
Vorbind strict de meciul de fata.Eu sunt de acord ca Steaua joaca cu mult sub nivelul de penibil... dar numai mie mi se pare ca arbitrul e cu vaca ?
Nu, e cu capu` Brad Pitt Tudor.
Nenorocitu' ala de tigan ne-a mancat iar meciu'
Cu vaca? Care vaca? Io vad numai oi... ne-a Gigi, unde esti bre' ca iar fac oile mata pipi-kaka pe unde pasc!!!
3-0
))))))))))))))
Stati calmi , s-a mai dus un sezon ... Rusescu nu e nici de Liga 2-a hipopotamu , fundas dreapta n-avem , atacanti , doar ca nume , Dodel? e dodel.... Bourceanu ? inca e cu mintea la autografu` lu Benzema , nu avem sanse nici in primavara EL
am voie sa spun aici ca ma bucur ?
Nenorocitu' ala de tigan ne-a mancat iar meciu'
Emeghara?
3-0?Umilinta totala!
Ba,da' ce frumos arata cutia aia de carton de pe gazon,de la inceputul partidei.Ma gandeam ca i-a facut-o careva cadou stim noi cui.Cand colo era plina de mingi,ce dezamagire!
Nenorocitu' ala de tigan ne-a mancat iar meciu'
Sa nu uitam si de flacara violet si de fanta de lumina!
Astea doua si-au pus amprenta mereu asupra echipei lui Gigi...
Ce zicea n-ea sefu' ? "Cu lotul asta prindem finala Iuropa Lig ?"
Cum ar titra maine, pe prima pagina, ziarele alea colorate de sters la dos: Tatarusanu ce-ti mai place sa iei goluri! ![]()
Manie nu mai este levi.
Eh, chiar maine nu cred. Dar dupa meciul cu Schalke, n-ar fi mare lucru.
Maine vine Stoichita. Oare or putea sa-i retraga lui dodel cifra 1 de pe tricou?
asta macar stim ca a fost blat
noi primim galben fara motiv si cand ei faulteaza clar nu se da nimic...la al doilea gol hands si la al treilea fault care nu s-a dat...parerea mea e ca a fost blat...n-am chef sa vina acum cineva sa-mi zica tot felu de prostii
asta macar stim ca a fost blatnoi primim galben fara motiv si cand ei faulteaza clar nu se da nimic...la al doilea gol hands si la al treilea fault care nu s-a dat...parerea mea e ca a fost blat...n-am chef sa vina acum cineva sa-mi zica tot felu de prostii
Esti genial!
Bine ati venit pe dinamomaniafzr.ro
L-au furat arbitrii pe n-ea Jiji ! Niste huligani ! Nu le mai da voie pe stadion ! Interdictie pana vin sa-l roage sa-i primeasca !
asta macar stim ca a fost blatnoi primim galben fara motiv si cand ei faulteaza clar nu se da nimic...la al doilea gol hands si la al treilea fault care nu s-a dat...parerea mea e ca a fost blat...n-am chef sa vina acum cineva sa-mi zica tot felu de prostii
tu de unde ai aparut mah freegigistule