Radoi se-mbata prin Severin in cluburi, lua oameni la pumni si apoi ii ameninta..
Acum stim de ce are redondo boala pe Radoi. A luat bataie de la el ![]()
Radoi se-mbata prin Severin in cluburi, lua oameni la pumni si apoi ii ameninta..
Acum stim de ce are redondo boala pe Radoi. A luat bataie de la el ![]()
Nu pricep in ruptul capului legatura dintre fostul capitan Radoi,cocalarul Costea si meciul Gaz Metan-Steaua!
Adriane nu mai intra in jocul lui si nu-l mai atata,stii ca asta e la fel de incapatanat ca si tine.
Pai mai claus, daca tot faci pe-aici pe avocatul de ce nu te legi de ala care a bagat prima oara o astfel de idiotenie?!....ce legatura avea afirmatia aia cu meciul?! Hopaaaaa.....dar stiu, eu sunt trolu ca mi s-a parut tampita afirmatia.
Nu fac pe avocatul nimanui,se putea intelege din sfarsitul comentariului meu.
"Idiotenia" asta cu Florin Costea cocalar ii apartine lui Danimarcu,daca nu ma-nsel,si tu ai facut din asta un capat de tara,cu ajutorul "prietenului" tau Adrian.
Parca sunteti copii de gradinita,pe unde va gasiti va trageti de bretele!
Pai mai claus, daca tot faci pe-aici pe avocatul de ce nu te legi de ala care a bagat prima oara o astfel de idiotenie?!....ce legatura avea afirmatia aia cu meciul?! Hopaaaaa.....dar stiu, eu sunt trolu ca mi s-a parut tampita afirmatia.
Go away, lil' troll. 
Oare or putea sa-i retraga lui dodel cifra 1 de pe tricou?
hai ca m-a binedispus replica ta. buna! ar trebui o perioada ca toti jucatorii Stelei sa joace cu numarul "0" (ZERO) pe tricou. asta sunt, de atata joaca.