FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua pleaca din Ghencea?

«123»
Daniel-Ionut04.08.2011 18:37

Desi a mutat echipa din Ghencea, Ciobanul a afirmat că situatia s-ar putea remedia, dacă va ajunge la un consens cu Gabriel Oprea.

 

Surse din anturajul roș-albastrilor ne-au dezvaluit că jucatorii lui Roni Levi i-au rugat pe oficialii Stelei să rezolve situatia stadionului, pentru că ar fi bine să nu mai umble "cu cortul" prin Liga I.

 

"Mai bine ne intoarcem in Ghencea. Începe lumea să radă de noi pe unde ne ducem. Ne strigă pe la antrenamente si pe la meciurile oficiale că umbam cu cortul", s-au plans fotbalistii.

 

Șefii Stelei au spus doar atat: "ȘTiti si voi că totul depinde de Gigi. Ministrul MApN i-a facut o oferta iar el se gandeste acum la ea. Să speram că o să revenim cat mai repede acasă".

 

 

Tiganii cu cortul :clap:

Ce o fi zis Banel, eu cu cortul am mai fost, dar cu stadionul...

blonduradu28.09.2011 15:40

Chiar daca Steaua nu joaca acuma in Ghencea cu siguranta ca se va intoarce acasa!

 

1QCass13.02.2012 20:42

Nu stiu ce sa zic...National cu 55.000 de oameni ca deh..doar suntem Steaua fular-campionii sau Ghencea unde vom flutura cu mandrie mereu steagul ros-albastru :steag_cruce_invers: ...greu de spus.. :))

red&blue_boy13.02.2012 20:45

Eu zic clar National !!! Steagul fluturat e mai mare aici!

drvladyk13.02.2012 20:46
.National cu 55.000 de oameni ca deh.

 

bleah, sa fii om e lucru mare...

«123»