FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Discutii generale despre Liga 1/2

«123456»
Mem002.03.2012 21:09

CFR Cluj - FCM Tg.Mures 1-0 ( Kapetanos )

 

Kapetanos acelasi oportunist dintotdeauna iar Lacatus aceeasi dezamagire ca antrenor;

 

stati relax,pana la Paste suntem lideri :bananadance:

Lari23.03.2012 19:34

Clasamentul greselilor arbitrilor:

Clipboard01.jpg

Stryker27.03.2012 11:22

CFR tace si face ... pana la urma daca castiga CFR-ul campionatul, trecand aici peste felul in care o face, nu este chiar asa de rau :

 

- ciobanul rateaza grupele Champions League si minim 15 mil de euro + banii din bilete vreo 2-3 mil, banii cu care ar "finanta" inca 2 ani clubul.

- dinam0 isi mai prelungeste cu un an pregatirea pentru grupele Champions League

fan-steaua16.05.2012 10:16

Salut! :)

 

Știți cumva unde și cand se pun la vanzare biletele atribuite steliștilor in cadrul meciului CFR Cluj - Steaua?

body3121.05.2012 16:47

Dinamo isi mai prelungeste cu multi ani,nu 1 intrarea in grupele UCL.

gio_stgloria03.06.2012 13:00

Viitorul Constanta, CSMS Iasi si Gloria Bisnita in prima Liga de la anul. Tare curios sunt de evolutia Viitorului in anii ce vor urma, am mare incredere in Hagi si proiectul sau.

zloty03.06.2012 20:09
Viitorul Constanta, CSMS Iasi si Gloria Bisnita in prima Liga de la anul. Tare curios sunt de evolutia Viitorului in anii ce vor urma, am mare incredere in Hagi si proiectul sau.

Parerea mea e ca Viitoru o sa cada din a , depinde ce jucatori o sa aduca , la echipa care e acuma ma indoiesc ca raman in a.

gio_stgloria03.06.2012 20:21

Vor face transferuri , deja e valva mare. Denis Alibec e aproape transferat la ei spre exemplu. Plus ca au o super academie de unde in cativa ani vor iesi fotbalisti. E imposibil sa nu se intample acest lucru.

 

"Sunt constient ca daca fac un lucru, il fac sa fiu cel mai bun. Numai in timp poti crea un lucru, nu de azi pe maine. E clar ca nu voi ramane singur la Viitorul, voi avea parteneri seriosi langa mine. Am societate pe actiuni si vor exista actionari", a spus Hagi la Dolce Sport.

Alexandru H.04.06.2012 06:03

Problema la Hagi e ca are ambitia aia prosteasca de a fi antrenor (ma rog, manager general). Deja a anuntat ca va sta pe banca, ceea ce e o prostie. Interesul lui acum e sa faca din Viitorul un brand local, sa bata palma cu autoritatile locale pentru constructia unui stadion, sa aduca investitori, sa continue treaba cu Academia si sa aiba o viziune de ansamblu asupra echipei.

zloty04.06.2012 08:27

E un singur brand local, iar FC viitorul Ovidiu imi e greu sa cred ca o sa isterizeze un oras intreg.

MoWeed04.06.2012 08:46
Problema la Hagi e ca are ambitia aia prosteasca de a fi antrenor (ma rog, manager general). Deja a anuntat ca va sta pe banca, ceea ce e o prostie.

Antrenor va fi tot Catalin Anghel, cel care a condus echipa in Liga a III-a și a II-a, a spus Hagi la Dolce Sport. Declaratie de ieri....

Alexandru H.04.06.2012 10:01
- Vei sta pe banca

- Da, cred că da. Din ce postura vom vedea. Manager general, că doar asta sunt. Știi ce mi-a zis Sorin Cirtu cind am jucat acum vreo 2 ani cu o grupă de juniori la Craiova?

 

- Ce?

- Mi-a zis: "Ce-ți mai trebuie să te duci antrenor in altă parte? Ai echipa ta!". Uite, acum nu mai depind de nimeni. Să vină cineva să-mi zică aia nu e bine, ailaltă iar nu e bine... Nu mă invață nimeni să fiu cel mai bun! Știu eu cum e să fii cel mai bun.

 

Nu prea mai vad unde intra antrenorul in combinatia asta... dar deh...

gio_stgloria04.06.2012 10:42

Se va descurca si ca antrenor , stati voi linistiti. Una era la Steaua unde n-a reusit nimeni, una e la echipa lui , unde nu antreneaza cu sabia deasupra capului. Eu unul ii doresc mult succes lui Gica , sper sa ajunga foarte departe cu Viitorul.

danimarcu04.06.2012 16:38
Problema la Hagi e ca are ambitia aia prosteasca de a fi antrenor (ma rog, manager general). Deja a anuntat ca va sta pe banca, ceea ce e o prostie.

 

Problema unora este ca au putine idei,da' fixe!

Una dintre ele este ca locul lui Hagi nu ar fi pe banca de antrenor.

Eu am incredere in antrenorul si managerul Hagi!

Sunt convins ca va avea succes.

red&blue_boy04.06.2012 19:34

O sa vedeti, Hagi o sa le inchida gura multora in cativa ani.

Sper doar sa nu se coboare la nivelul actualilor conducatori de echipe in Liga 1, sa nu se balacareasca pe la TV, toata ziua sa aiba grija arbitrajului, etc...Am incredere ca nu se va schimba.

blindica04.06.2012 20:51

Nu m-ar deranja sa-i dea un 2-3 la 0 lui giginho, iar Dica sa marcheze 1-2 goluri. Suna trist, dar...

ebonyc06.06.2012 12:24

Eu cred ca Viitorul s-ar mentine in prima Liga cu lotul actual.

gio_stgloria07.06.2012 12:32

Clanul Becali pune stapanire pe Viitorul lui Hagi

 

Fratii Becali au pus ochii pe Viitorul lui Gica Hagi. Considerat cel mai promitator proiect din fotbalul romanesc, Viitorul Constanta va intra sub tutela fratilor Becali.

 

Victor Becali s-a deplasat joi la Constanta pentru a discuta cu Gica Hagi despre o eventuala colaborare intre firma sa de impresariat si Viitorul Constanta.

 

Agentul FIFA vrea sa obtina semnaturile mai multor jucatori importanti de la Academie si, in schimb, ii promite lui Hagi ca-l va ajuta sa se intareasca.

 

Principala "tinta" a lui Victor Becali este Gabriel Iancu, jucator urmarit deja de marile forte ale Europei.

 

Onlinesport

 

______

 

Cu greu ma abtin sa nu injur. :)

ebonyc07.06.2012 13:30

 

______

 

Cu greu ma abtin sa nu injur. :)

 

Subscriu.

gio_stgloria07.06.2012 13:36

Mereu aceeasi nenorociti isi intind tentaculele peste tot in amaratul asta de fotbal romanesc. Au stricat fotbalul nostru , acum vor sa ucida din fasa un proiect de viitor . Sper ca Hagi sa fie desptept si sa nu faca aceeasi prostie pe care a facut-o atunci cand i-a facut drum spre Steaua prostului suprem.

danimarcu07.06.2012 13:57

Pacat, daca e asa!

Hagi va avea doar de pierdut daca nu se va debarasa odata pentru totdeauna de clanul acesta infect!...

red&blue_boy07.06.2012 17:17

Asta e singura bila neagra a lui Hagi, aoscierea cu becaliotii astia infecti...

emil8608.06.2012 07:50
Se va descurca si ca antrenor , stati voi linistiti. Una era la Steaua unde n-a reusit nimeni, una e la echipa lui , unde nu antreneaza cu sabia deasupra capului. Eu unul ii doresc mult succes lui Gica , sper sa ajunga foarte departe cu Viitorul.

 

 

In cativa ani o sa se bata pentru cupele europene. Hagi are calitati de antrenor, insa nu prea are cine sa le puna in practica in teren.

lavinia1311.06.2012 08:57

Vom vedea ce face Hagi. Eu cred ca are toate sansele sa se bata pentru un loc in Europa sezonul viitor.

greenyes11.06.2012 12:26
Clanul Becali pune stapanire pe Viitorul lui Hagi

 

Fratii Becali au pus ochii pe Viitorul lui Gica Hagi. Considerat cel mai promitator proiect din fotbalul romanesc, Viitorul Constanta va intra sub tutela fratilor Becali.

 

Victor Becali s-a deplasat joi la Constanta pentru a discuta cu Gica Hagi despre o eventuala colaborare intre firma sa de impresariat si Viitorul Constanta.

 

Agentul FIFA vrea sa obtina semnaturile mai multor jucatori importanti de la Academie si, in schimb, ii promite lui Hagi ca-l va ajuta sa se intareasca.

 

Principala "tinta" a lui Victor Becali este Gabriel Iancu, jucator urmarit deja de marile forte ale Europei.

 

Onlinesport

 

______

 

Cu greu ma abtin sa nu injur. :)

 

Eu nu inteleg de ce sa nufie Academia reprezentantul jucatorilor? Oare Hagi chiar nu realizeza ca Academia o sa se aleaga cu firmiturile dintr-o eventuala transzactie facuta de "impresari"?

 

Dar pana la urma sa faca ce vrea el.

 

Eu unul sper sa fie doar un zvon habarnist aruncat de asa zisii presari. Hagi de ce si-a facut Acadmeia ca sa cumpere alti jucatori? Cum sa-l intareasac "impresarii" cand el are jucatori la el in curte?

 

Sper sa fie un zvon de doi lei si doar atat.

«123456»