FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CFR Cluj - Steaua 1-3 (1-2)

«12345»
Mihail_8621.05.2011 15:40

pariez ca ne incing iar jigodiile in cupa :steag_cruce_invers: pe cufere cam cine n-a vrut nu i-a batut in returu asta ..nu e de mirare..

anonimnoname21.05.2011 16:02
pariez ca ne incing iar jigodiile in cupa

 

da-ti doua peste bot

chester12321.05.2011 16:03

Ce gol de senzatie a dat Bilasco. Impresionant.

Mihail_8621.05.2011 16:03

chiar sper sa ii incinga pe FC stana becali pipera sa va scoata chestia asta din cap...... cum ca mai exista Steaua

iNsTiGaToR21.05.2011 16:05

Deci clar, maine vine sfarsitu lumii. A dat gol o petarda, a doua petarda...dar sa dea si a treia petarda e deja prea mult.

Totusi, ati vazut cat a stat Bilasco sa se gandeasca inainte sa suteze? :)))

anonimnoname21.05.2011 16:06

esti incuiat rau,

 

 

chodi do piče21.05.2011 16:07
esti incuiat rau,

 

 

Adevarat, ne trebuie urgent un trofeu dupa 5 ani pentru ca pana si Gigi a inceput sa creada ca duce clubul de rapa si cam bate la ochi chestia asta. Un trofeu=inca 5 ani de prostire in masa de indivizi cum ai fi tu, de exemplu.

iNsTiGaToR21.05.2011 16:08
esti incuiat rau,

Nu stiu daca te referi la mine sau la Mihail_86...dar oricum..mai bine du-te si aclama-ti idolu.

ANTI CLANUL becali.21.05.2011 16:11

foarte tare baieti sunteti optimisti incurabili,mai aveti putin si inmanati cupa lui dinamu

anonimnoname21.05.2011 16:13
Nu stiu daca te referi la mine

nu ma refeream la tine, stai jos, si eu il vreu pe becali mort la fel ca tine

 

cum poti sa vrei sa te bata Dinamo intr-o finala de cupa?! daca era vorba de Vaslui sau de otelu era alta situatie

 

Mihail_8621.05.2011 16:14

noi putini stelisti adevarati si cu demnitate nu dorim asemenea trofee ....nu demult trofeu al looserilor....cu asemenea oameni in acest club nici nu ai cum sa-ti mai doresti ceva, decat sa ingropam tot ce a fost din 2003 pana azi.....si sa .......incepem cu totul de la 0..... e nevoie.... dar fara fani ai steoaiei, DOAR FANI AI Stelei Bucuresti 1947

chodi do piče21.05.2011 16:14
foarte tare baieti sunteti optimisti incurabili,mai aveti putin si inmanati cupa lui dinamu

 

Lazio? Cred ca ai gresit forumul.

bogdinho'21.05.2011 16:15

Incredibil TRIPLETA PETARDELOR din atacul nostru au adus victoria , asta chiar e sfarsitul lumii :)

chester12321.05.2011 16:16
Totusi, ati vazut cat a stat Bilasco sa se gandeasca inainte sa suteze? :)))

E bine ca nu mi s-a parut=)) Chiar asa a fost inseamna. :happy:

iNsTiGaToR21.05.2011 16:17
noi putini stelisti adevarati si cu demnitate nu dorim asemenea trofee ....nu demult trofeu al looserilor....cu asemenea oameni in acest club nici nu ai cum sa-ti mai doresti ceva, decat sa ingropam tot ce a fost din 2003 pana azi.....si sa .......incepem cu totul de la 0..... e nevoie.... dar fara fani ai steoaiei, DOAR FANI AI Stelei Bucuresti 1947

 

Din moment ce echipa lu Jiji e calificata in Europa, pot sa zic ca nu ma intereseaza absolut deloc rezultatu din finala cupei. Desi sper sa-i bata pe maidanezi.

Daniel-Ionut21.05.2011 16:24

Despre finala cupei discutati aici: http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?showtopic=27069

Mihail_8621.05.2011 16:24

mda, pai ce sa ne mai arda...cu Jiji si cu Borcea inruditi... fular-campionii

DanStan21.05.2011 16:35

Steaua a pierdut ultimele 4 meciuri jucate impotriva potailor. O a 5-a infrangere consecutiva ar fi chiar penibila. Mai ales in conditiile in care potaile sunt intr-o forma foarte slaba.

Arian21.05.2011 16:45

Va spun eu exact cum au stat lucrurile la acest meci.

 

Ne-a Paszkany avea o datorie la ne-a Borcea. Acesta a vorbit cu unguru' ca sa-i cedeze meciul lui ne-a Gigi, punand conditia ca trofeul cupei Romaniei sa ajunga in vitrina spurcatilor(oricum pe oier nu-l intereseaza trofeele). Astfel ne-a Gigi si-a asigurat un loc in preliminariile Europa League si n-a mai fost nevoit sa trimita o valiza cu bani la ne-a Mititelu ca sa riste din nou sa aiba probleme cu DNA-ul.

 

The end.

 

 

Mihail_8621.05.2011 16:54

interesant scenariu, dar numai conteaza...oricum n-ar fii prima data cand se manareste un meci

Arsenal1886Steaua194721.05.2011 17:02

Era clar ca daca prindeam azi EL cupa e a lu' finu' p'orcica. Marele migi ii face cadou de nunta cupa.

kaycee21.05.2011 17:05

(incep cu "deci")... DECI, noi ne-am aparat cumva pe doua linii din minutul 70 desi eram in superioritate numerica? Zeroli partea a 3-a: The return of the jedi!

 

Dupa o lunga perioada de timp imi doresc o victorie cu Dinamo! In alta ordine de idei singurul meu meci din returul asta a fost la "palat"! Imputitul asta din loja nu mai crapa odata?

danimarcu21.05.2011 17:16
Marele migi ii face cadou de nunta cupa.

 

E nevoie sa-i faci cadou Cupa unei echipe care te bate mereu de cativa ani incoace?

Eu zic sa nu cadeti in capcana,Steaua a batut azi doar datorita non-combatului (sau blatului) Clujului,nu ca e Oli pe (langa) banca!

Clujul a dat pe sfarsit de campionat niste meciuri,nu m-as mira sa aiba deja puncte asigurate pt noul an(3 cu Bistrita cand pe acestia ii ardea rau, 3 cu Otelul, acum 3 cu Steaua,etc).

Dinamu era favorit la castigarea Cupei,dar acum ca Steaua deja si-a asigurat prezenta in Europa s-ar putea sa aiba o misiune si mai usoara...

Mi-e rusine de ceea ce a ajuns Steaua!

Arsenal1886Steaua194721.05.2011 17:36
E nevoie sa-i faci cadou Cupa unei echipe care te bate mereu de cativa ani incoace?

Eu zic sa nu cadeti in capcana,Steaua a batut azi doar datorita non-combatului (sau blatului) Clujului,nu ca e Oli pe (langa) banca!

Clujul a dat pe sfarsit de campionat niste meciuri,nu m-as mira sa aiba deja puncte asigurate pt noul an(3 cu Bistrita cand pe acestia ii ardea rau, 3 cu Otelul, acum 3 cu Steaua,etc).

Dinamu era favorit la castigarea Cupei,dar acum ca Steaua deja si-a asigurat prezenta in Europa s-ar putea sa aiba o misiune si mai usoara...

Mi-e rusine de ceea ce a ajuns Steaua!

 

Dar nici nu-mi faceam iluzii ca am batut azi Chefere de buni ce suntem....

DanStan21.05.2011 18:04

Hehe, hai ca deja se pregatesc justificarile ! Cica Dica e accidentat. Se mai 'accidenteaza' inca unu'-doi pana miercuri, mai punem si placa cu arbitrii, cu ghinionu', cu ploaia ...

«12345»