pariez ca ne incing iar jigodiile in cupa
pe cufere cam cine n-a vrut nu i-a batut in returu asta ..nu e de mirare..
pariez ca ne incing iar jigodiile in cupa
pe cufere cam cine n-a vrut nu i-a batut in returu asta ..nu e de mirare..
pariez ca ne incing iar jigodiile in cupa
da-ti doua peste bot
Ce gol de senzatie a dat Bilasco. Impresionant.
chiar sper sa ii incinga pe FC stana becali pipera sa va scoata chestia asta din cap...... cum ca mai exista Steaua
Deci clar, maine vine sfarsitu lumii. A dat gol o petarda, a doua petarda...dar sa dea si a treia petarda e deja prea mult.
Totusi, ati vazut cat a stat Bilasco sa se gandeasca inainte sa suteze?
)
esti incuiat rau,
esti incuiat rau,
Adevarat, ne trebuie urgent un trofeu dupa 5 ani pentru ca pana si Gigi a inceput sa creada ca duce clubul de rapa si cam bate la ochi chestia asta. Un trofeu=inca 5 ani de prostire in masa de indivizi cum ai fi tu, de exemplu.
esti incuiat rau,
Nu stiu daca te referi la mine sau la Mihail_86...dar oricum..mai bine du-te si aclama-ti idolu.
foarte tare baieti sunteti optimisti incurabili,mai aveti putin si inmanati cupa lui dinamu
Nu stiu daca te referi la mine
nu ma refeream la tine, stai jos, si eu il vreu pe becali mort la fel ca tine
cum poti sa vrei sa te bata Dinamo intr-o finala de cupa?! daca era vorba de Vaslui sau de otelu era alta situatie
noi putini stelisti adevarati si cu demnitate nu dorim asemenea trofee ....nu demult trofeu al looserilor....cu asemenea oameni in acest club nici nu ai cum sa-ti mai doresti ceva, decat sa ingropam tot ce a fost din 2003 pana azi.....si sa .......incepem cu totul de la 0..... e nevoie.... dar fara fani ai steoaiei, DOAR FANI AI Stelei Bucuresti 1947
foarte tare baieti sunteti optimisti incurabili,mai aveti putin si inmanati cupa lui dinamu
Lazio? Cred ca ai gresit forumul.
Incredibil TRIPLETA PETARDELOR din atacul nostru au adus victoria , asta chiar e sfarsitul lumii ![]()
Totusi, ati vazut cat a stat Bilasco sa se gandeasca inainte sa suteze?)
E bine ca nu mi s-a parut=)) Chiar asa a fost inseamna. ![]()
noi putini stelisti adevarati si cu demnitate nu dorim asemenea trofee ....nu demult trofeu al looserilor....cu asemenea oameni in acest club nici nu ai cum sa-ti mai doresti ceva, decat sa ingropam tot ce a fost din 2003 pana azi.....si sa .......incepem cu totul de la 0..... e nevoie.... dar fara fani ai steoaiei, DOAR FANI AI Stelei Bucuresti 1947
Din moment ce echipa lu Jiji e calificata in Europa, pot sa zic ca nu ma intereseaza absolut deloc rezultatu din finala cupei. Desi sper sa-i bata pe maidanezi.
Despre finala cupei discutati aici: http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?showtopic=27069
mda, pai ce sa ne mai arda...cu Jiji si cu Borcea inruditi... ![]()
Steaua a pierdut ultimele 4 meciuri jucate impotriva potailor. O a 5-a infrangere consecutiva ar fi chiar penibila. Mai ales in conditiile in care potaile sunt intr-o forma foarte slaba.
Va spun eu exact cum au stat lucrurile la acest meci.
Ne-a Paszkany avea o datorie la ne-a Borcea. Acesta a vorbit cu unguru' ca sa-i cedeze meciul lui ne-a Gigi, punand conditia ca trofeul cupei Romaniei sa ajunga in vitrina spurcatilor(oricum pe oier nu-l intereseaza trofeele). Astfel ne-a Gigi si-a asigurat un loc in preliminariile Europa League si n-a mai fost nevoit sa trimita o valiza cu bani la ne-a Mititelu ca sa riste din nou sa aiba probleme cu DNA-ul.
The end.
interesant scenariu, dar numai conteaza...oricum n-ar fii prima data cand se manareste un meci
Era clar ca daca prindeam azi EL cupa e a lu' finu' p'orcica. Marele migi ii face cadou de nunta cupa.
(incep cu "deci")... DECI, noi ne-am aparat cumva pe doua linii din minutul 70 desi eram in superioritate numerica? Zeroli partea a 3-a: The return of the jedi!
Dupa o lunga perioada de timp imi doresc o victorie cu Dinamo! In alta ordine de idei singurul meu meci din returul asta a fost la "palat"! Imputitul asta din loja nu mai crapa odata?
Marele migi ii face cadou de nunta cupa.
E nevoie sa-i faci cadou Cupa unei echipe care te bate mereu de cativa ani incoace?
Eu zic sa nu cadeti in capcana,Steaua a batut azi doar datorita non-combatului (sau blatului) Clujului,nu ca e Oli pe (langa) banca!
Clujul a dat pe sfarsit de campionat niste meciuri,nu m-as mira sa aiba deja puncte asigurate pt noul an(3 cu Bistrita cand pe acestia ii ardea rau, 3 cu Otelul, acum 3 cu Steaua,etc).
Dinamu era favorit la castigarea Cupei,dar acum ca Steaua deja si-a asigurat prezenta in Europa s-ar putea sa aiba o misiune si mai usoara...
Mi-e rusine de ceea ce a ajuns Steaua!
E nevoie sa-i faci cadou Cupa unei echipe care te bate mereu de cativa ani incoace?Eu zic sa nu cadeti in capcana,Steaua a batut azi doar datorita non-combatului (sau blatului) Clujului,nu ca e Oli pe (langa) banca!
Clujul a dat pe sfarsit de campionat niste meciuri,nu m-as mira sa aiba deja puncte asigurate pt noul an(3 cu Bistrita cand pe acestia ii ardea rau, 3 cu Otelul, acum 3 cu Steaua,etc).
Dinamu era favorit la castigarea Cupei,dar acum ca Steaua deja si-a asigurat prezenta in Europa s-ar putea sa aiba o misiune si mai usoara...
Mi-e rusine de ceea ce a ajuns Steaua!
Dar nici nu-mi faceam iluzii ca am batut azi Chefere de buni ce suntem....
Hehe, hai ca deja se pregatesc justificarile ! Cica Dica e accidentat. Se mai 'accidenteaza' inca unu'-doi pana miercuri, mai punem si placa cu arbitrii, cu ghinionu', cu ploaia ...