FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CFR Cluj - Steaua 1-3 (1-2)

«12345»
ebonyc21.05.2011 14:26
Da

Trist, foarte trist. Deci tre sa bata CFR si Gaz Metan. Ceea ce pare imposibil la cum joaca Clujul. Nici Gazul vad ca nu rupe norma. Singura speranta e Banel. Poate vedem niste autogoluri ceva.

 

PS: E clasamentul live aici: http://www.liga1.ro/

navodarean21.05.2011 14:33

Aaaa nu nu nu ... daca e pe 6 ia fix ... ciunga.

Mihail_8621.05.2011 14:36

=)) hai ca mai sunt sperante, isi revin franarii

Daniel-Ionut21.05.2011 14:37

2-1 pentru Steaua la pauza, frumos meci :D

Mihail_8621.05.2011 14:38

tiki taka farselona tata :steag_cruce_invers: , bine nea Gigi

ebonyc21.05.2011 14:39

Acum s-au gasit si Banel si Surdu sa bage mingea in poarta. Ii mai prelungeste PacMan contractul lui Banel cu inca o viata.

Mihail_8621.05.2011 14:41

descultii astia le nimeresc cand nu trebuie =)), a egalat si gazu la prazari, cred ca ar crapa ciobanu sa iasa din europa asa in ultimu minut al jocului

Arsenal1886Steaua194721.05.2011 14:47

Ne calificam daca iesim pe 6 orice s-ar intampla in finala cupei..din pacate.

DanStan21.05.2011 14:49

Personal consider jenant faptul ca un club de talia Stelei a ajuns sa lupte pana in ultima etapa pentru a obtine calificarea in Cupa UEFA = Europa League.

red&blue_boy21.05.2011 14:55

Cuvantul "jenant" nu mai e de mult timp ceva strain pentru Jiji and co....

 

2-1 pentru Steaua la pauza, frumos meci :D

Suuuuupeeeeeeerrrb !!!

Tika taka , baaaaaaaa !!!

Intra si Tanase !!!!!!!

Mihail_8621.05.2011 14:58

tanase? ciudat, eu l-am vazut pe CR 7 + 10

red&blue_boy21.05.2011 15:04

Da,cum stiam,a fost o intamplare faza de la golul lui Surdu.

Rateaza la fel de clar ca intotdeauna...

 

tanase? ciudat, eu l-am vazut pe CR 7 + 10

Hmmm....Nu stiu ce sa zic...Posibil...

Asa,parca si Banel aduce a brazilian!

Mihail_8621.05.2011 15:07
Da,cum stiam,a fost o intamplare faza de la golul lui Surdu.

Rateaza la fel de clar ca intotdeauna...

 

 

Hmmm....Nu stiu ce sa zic...Posibil...

Asa,parca si Banel aduce a brazilian!

 

Banel e maicon clar.

ebonyc21.05.2011 15:10

Timisoara are 3-1. Deci cam pana aici am sperat.

Mihail_8621.05.2011 15:12

pai ca deobicei si cainii, ne omoara pe noi sau in general pe cine nu trebuie si cand nu trebuie, eu as fii vrut vaslului pe 2 , si echipa lu butoiu de rahat..pe 3 ..bine ca oricum nu au nici o sansa in preliminarii

red&blue_boy21.05.2011 15:16

Dinamo o ia la Timisoara,asa ca daca batem terminam pe 5 ! Pe 5 , c i n c i !!! Cine,cati ar fi sperat la asta ???Multumim Jiji !

Si ne mai faceam probleme ca nu prindem Europa League.Pai de mai erau cateva etape trageam la titlu!

 

Oricum,suntem rai daca nu observam un plus la echipa de cand e antrenata din loja de Jiji & Oli .

Mihail_8621.05.2011 15:18

da da da, Jiji a facut rugaciuni si a intrerupt meciu gazarilor :))) cica furtuna

ebonyc21.05.2011 15:20

Astra, FC Brasov si Gaz Metan meritau sa fie peste Steaua in clasament, dar cu norocul lui Cacareaza nu se intampla asa. Cand calci in balega de vaca te evita ghinionul.

red&blue_boy21.05.2011 15:20

Dar i se uda valiza ! :))

Mihail_8621.05.2011 15:26

adevarul este ca are un noroc nenorocitul asta cu petardele lui, de n-am pomenit. un sezon intreg echipa asta a frecat duda, nu a jucat nimic, corect multe echipe meritau sa fie inaintea gibonului

DanStan21.05.2011 15:31

Timisoara - Dinamo 4 - 1. Cam asta-i valoarea viitoarei adversare din finala Cupei ...

red&blue_boy21.05.2011 15:34

Dinamo ne-a batut de doua ori.Cam asta e valoarea noastra...

DanStan21.05.2011 15:36

Pai jucam prea tiki-taka, d-aia ne-au batut ...

Arsenal1886Steaua194721.05.2011 15:39

Mare atacant Bilasco.... mare.... a dat gol cu poarta goala.... executie de geniu...foarte grea pozitia.... nici Messi nu reusea asa ceva....

red&blue_boy21.05.2011 15:39

Esteee ! Bine Bilasco!Ce gol!Am scapat de emotii!Suntem in Europa League si pe locul 5!Ce poti sa iti doresti mai mult?!

 

Pai jucam prea tiki-taka, d-aia ne-au batut ...

Da,da! :))

«12345»