VS
Campionat 21 Mai 2011 20:30 CFR Cluj - FC Steaua
VS
Campionat 21 Mai 2011 20:30 CFR Cluj - FC SteauaMeci de 1,x. Imposibil de 2 pentru ca Steaua nu are adevarati atacanti. Asa cum au fost Bogdan Stancu si Kapetanos. Gigi lasa-ne!
Daca obtinem cel mult un egal cu CFR ar trebui sa fim multumiti. Cat despre finala cupei am o presimtire sumbra ca ne asteapta o noua rusine.
Deci in concluzie se pare ca anu asta mai stam si noi pe acasa
uraaaaaa
prindem europa...ca se duce nea Gigi cu valiza la Craiova sa incurce gazu, iar Steaua noastra superioara ii va urca pe garduri pe ceferisti...si uite asa... intram in europa... ![]()
VS
Campionat 21 Mai 2011 20:30 CFR Cluj - FC Steaua
Stie cineva de unde se pot cumpara bilete pt galeria Stelei? ma poate ajuta cineva?
![]()
Meci de 1,x. Imposibil de 2 pentru ca Steaua nu are adevarati atacanti. Asa cum au fost Bogdan Stancu si Kapetanos. Gigi lasa-ne!
Da' Otelul ce atacanti are?
Batem Pe CFR Cluj Stati Linistiti !!!
Forza Steaua
![]()
numai becalisti se inregistreaza zilnic pe siteul asta.... ![]()
meci greu .. avand in vedere ca acasa au batut pe Vaslui care este pe 3 .. :-j nu cred ca va Steaua va scoate un egal ..
iar in cupa ne vom astepta din nou la o rusine .. si iar o sa iasa FARISE`U la GSP TV ( PETRICAAAA DAI PE GSP !!! ) si o sa spuna ca a fost vina arbitrilor sau ca Steaua a dominat .. si multe alte prostii !! DECI PRACTIC Nu-MI DORESC CA Steaua SA MEARGA IN EUROPA SEZONU ACESTA .. ne facem de RAS
Cred ca o sa castigam...si iar o sa se urce Jiji la indemnul prostimii pe "maibah" si o sa zica "tiki taka bla bla".... si o sa ocupam loc de EL si finala o sa io dea cadou de nunta lu'finu'porcelinho -> inca o umilinta.
"Batem Pe CFR Cluj Stati Linistiti !!!"
@stelist+∞: nu-ti face griji. Stam mai linistiti ca Jiji la meciul de aseara cu bozgorii. Daca a avut grija el sa nu castige la fel de greu ca in tur(remember intoarcerea MM-ului) plus inca de 2 ori cel putin returul asta-cu Bistrita si Urziceni- are el grija si a 4-a oara, ca pe aia de la Cluj nu-i mai intereseaza nimic si nu le-ar strica vreo prima. P.S: sa nu ma contrazici de țurca de aseara, ca pana si prietenul lui Jiji, Lacatush a insinuat ceva de genu' ![]()
Da' Otelul ce atacanti are?
Pena ![]()
Macar la Otelul chiar nu sunt atacanti si joaca cu mijlocasii, dar la Steaua sunt atacanti fantoma, mai putin Maicon.
Macar la Otelul chiar nu sunt atacanti si joaca cu mijlocasii, dar la Steaua sunt atacanti fantoma, mai putin Maicon.
de cand e maicon asa cunoscut? inainte a ajunga la teaua nu auzise nimeni de el....
Nu e vorba ca e cunoscut , insa dintre actualii atacantii ai Stelei , el chiar are 3-4 clase peste " pleava " ![]()
Eu chiar nu mai inteleg nimic . Cum e posibil sa tii titular un atacant care a dat 2 goluri tot sezonul ( Bilasco ) si un mijlocas de banda care nu da o centrare buna in tot campiuonatul ( Banel ) .
E ceva necurat aici , e clar ca Ciobanul care s-a autodelcarat fan Banel si Meme care e fan Bilasco isi baga coada unde nu trebuie...
Cu CFR vor fi titulari , stati linistiti ! Tiki-Takaaaa , Sus , Sus , Josssss mainile de pe Steaua Cioban Imputit !
Batem Pe CFR Cluj Stati Linistiti !!!Forza Steaua
Ce bine ca ne-ai linistit omule... ![]()
Ii batem la pase inapoi;)
de cand e maicon asa cunoscut? inainte a ajunga la teaua nu auzise nimeni de el....
Din categoria "Daca dadeam mai multe goluri ca ei ii bateam". Adica "inainte sa fie cunoscut era un nimeni". ![]()
Ai probleme de perceptie si gandire.
Probabil ca nici Edison nu-ti era cunoscut pana sa auzi tu ca a inventat becul incandescent, desi o facuse cu 200 de ani in urma.
Si pana la urma trebuie sa fii cunoscut ca sa fii bun? Trebuie sa auzim de un jucator inainte sa se nasca pentru a-l considera bun? Sau cum functioneaza lucrurile astea? De Thereau auzisei pana sa vina la Steaua? De Tiago Gomes auzisei? De Gardos auzisei? Te intreb, desi stiu raspunsul, dar poate te intrebi si tu...
Urmeaza sa zici: "daca era asa de bun juca la Barcelona".
Meci de 1,x. Imposibil de 2 pentru ca Steaua nu are adevarati atacanti. Asa cum au fost Bogdan Stancu si Kapetanos. Gigi lasa-ne!
Ma mir sa citesc o astfel de parere din partea unuia care in urma cu putine zile era foarte increzator in castigarea Cupei!...![]()
As veni la Cluj dar mica nu mai prind bilet la finala. ![]()
Meci de 1,x. Imposibil de 2 pentru ca Steaua nu are adevarati atacanti. Asa cum au fost Bogdan Stancu si Kapetanos. Gigi lasa-ne!
si eu tocmai vroiam sa il felicit pe asta micu pentru faptul ca nu a mai pus cotele de la pariuri si vii tu acuma cu pronosportul.
PS: eu vreau sa castigam si nu numai cu CFR ci cu toate echipele sa nu pierdem niciun meci, sa nu primim niciun gol, sa nu primim nici macar galbene, ca adversarii nostri sa nu aibe nici macar cornere sau posesie mai mare de 20%, ca tot meciul sa se joace in jumatatea lor.
PS: eu vreau sa castigam si nu numai cu CFR ci cu toate echipele sa nu pierdem niciun meci, sa nu primim niciun gol, sa nu primim nici macar galbene, ca adversarii nostri sa nu aibe nici macar cornere sau posesie mai mare de 20%, ca tot meciul sa se joace in jumatatea lor.
+1. Cu siguranta asa se va intampla. "STATI LINISTITI" ![]()
biletele se pot achizitiona inainte de meci de la casa de bilete de la intrarea in peluza oaspetilor,pretul este de 10 ron.
Se face deplasarea la Cluj?
stati acasa linistiti, nu se merita.
nu stiti Peluza Sud face deplasarea?![]()