FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CFR Cluj - Steaua 1-3 (1-2)

«1235»
Daniel-Ionut16.05.2011 19:16
cfr_cluj_mic.gif VS steauafc_mic.gif Campionat 21 Mai 2011 20:30 CFR Cluj - FC Steaua
Virgil16.05.2011 19:27

Meci de 1,x. Imposibil de 2 pentru ca Steaua nu are adevarati atacanti. Asa cum au fost Bogdan Stancu si Kapetanos. Gigi lasa-ne!

ryanboss8916.05.2011 20:46

Daca obtinem cel mult un egal cu CFR ar trebui sa fim multumiti. Cat despre finala cupei am o presimtire sumbra ca ne asteapta o noua rusine.

 

Deci in concluzie se pare ca anu asta mai stam si noi pe acasa

Mihail_8617.05.2011 14:23

uraaaaaa :steag_sah_mic: prindem europa...ca se duce nea Gigi cu valiza la Craiova sa incurce gazu, iar Steaua noastra superioara ii va urca pe garduri pe ceferisti...si uite asa... intram in europa... :steag_cruce_invers:

Dica™17.05.2011 15:01
cfr_cluj_mic.gif VS steauafc_mic.gif Campionat 21 Mai 2011 20:30 CFR Cluj - FC Steaua

 

 

 

Stie cineva de unde se pot cumpara bilete pt galeria Stelei? ma poate ajuta cineva?

:steag_cruce_invers:

Ronnie17.05.2011 15:27
Meci de 1,x. Imposibil de 2 pentru ca Steaua nu are adevarati atacanti. Asa cum au fost Bogdan Stancu si Kapetanos. Gigi lasa-ne!

 

Da' Otelul ce atacanti are?

Stelist 10000%17.05.2011 15:29

:steag_cruce_invers: Batem Pe CFR Cluj Stati Linistiti !!!

Forza Steaua

:oleole:

Mihail_8617.05.2011 15:38

numai becalisti se inregistreaza zilnic pe siteul asta.... :ce_oameni:

Stelistu02917.05.2011 15:51

meci greu .. avand in vedere ca acasa au batut pe Vaslui care este pe 3 .. :-j nu cred ca va Steaua va scoate un egal .. :) iar in cupa ne vom astepta din nou la o rusine .. si iar o sa iasa FARISE`U la GSP TV ( PETRICAAAA DAI PE GSP !!! ) si o sa spuna ca a fost vina arbitrilor sau ca Steaua a dominat .. si multe alte prostii !! DECI PRACTIC Nu-MI DORESC CA Steaua SA MEARGA IN EUROPA SEZONU ACESTA .. ne facem de RAS

Arsenal1886Steaua194717.05.2011 16:00

Cred ca o sa castigam...si iar o sa se urce Jiji la indemnul prostimii pe "maibah" si o sa zica "tiki taka bla bla".... si o sa ocupam loc de EL si finala o sa io dea cadou de nunta lu'finu'porcelinho -> inca o umilinta.

steauafan4717.05.2011 16:02

"Batem Pe CFR Cluj Stati Linistiti !!!"

@stelist+∞: nu-ti face griji. Stam mai linistiti ca Jiji la meciul de aseara cu bozgorii. Daca a avut grija el sa nu castige la fel de greu ca in tur(remember intoarcerea MM-ului) plus inca de 2 ori cel putin returul asta-cu Bistrita si Urziceni- are el grija si a 4-a oara, ca pe aia de la Cluj nu-i mai intereseaza nimic si nu le-ar strica vreo prima. P.S: sa nu ma contrazici de țurca de aseara, ca pana si prietenul lui Jiji, Lacatush a insinuat ceva de genu' :yes:

bogdinho'17.05.2011 16:03
Da' Otelul ce atacanti are?

 

Pena :)

ebonyc17.05.2011 16:24

Macar la Otelul chiar nu sunt atacanti si joaca cu mijlocasii, dar la Steaua sunt atacanti fantoma, mai putin Maicon.

Dextter17.05.2011 17:13
Macar la Otelul chiar nu sunt atacanti si joaca cu mijlocasii, dar la Steaua sunt atacanti fantoma, mai putin Maicon.

 

de cand e maicon asa cunoscut? inainte a ajunga la teaua nu auzise nimeni de el....

bogdinho'17.05.2011 17:45

Nu e vorba ca e cunoscut , insa dintre actualii atacantii ai Stelei , el chiar are 3-4 clase peste " pleava " :)

 

Eu chiar nu mai inteleg nimic . Cum e posibil sa tii titular un atacant care a dat 2 goluri tot sezonul ( Bilasco ) si un mijlocas de banda care nu da o centrare buna in tot campiuonatul ( Banel ) .

 

E ceva necurat aici , e clar ca Ciobanul care s-a autodelcarat fan Banel si Meme care e fan Bilasco isi baga coada unde nu trebuie...

 

Cu CFR vor fi titulari , stati linistiti ! Tiki-Takaaaa , Sus , Sus , Josssss mainile de pe Steaua Cioban Imputit !

red&blue_boy17.05.2011 18:37
Batem Pe CFR Cluj Stati Linistiti !!!

Forza Steaua

Ce bine ca ne-ai linistit omule... :dry:

MihaibZ17.05.2011 19:21

Ii batem la pase inapoi;)

 

ebonyc17.05.2011 20:26
de cand e maicon asa cunoscut? inainte a ajunga la teaua nu auzise nimeni de el....

 

Din categoria "Daca dadeam mai multe goluri ca ei ii bateam". Adica "inainte sa fie cunoscut era un nimeni". :judge:

Ai probleme de perceptie si gandire.

Probabil ca nici Edison nu-ti era cunoscut pana sa auzi tu ca a inventat becul incandescent, desi o facuse cu 200 de ani in urma.

Si pana la urma trebuie sa fii cunoscut ca sa fii bun? Trebuie sa auzim de un jucator inainte sa se nasca pentru a-l considera bun? Sau cum functioneaza lucrurile astea? De Thereau auzisei pana sa vina la Steaua? De Tiago Gomes auzisei? De Gardos auzisei? Te intreb, desi stiu raspunsul, dar poate te intrebi si tu...

Urmeaza sa zici: "daca era asa de bun juca la Barcelona".

danimarcu17.05.2011 20:51
Meci de 1,x. Imposibil de 2 pentru ca Steaua nu are adevarati atacanti. Asa cum au fost Bogdan Stancu si Kapetanos. Gigi lasa-ne!

 

Ma mir sa citesc o astfel de parere din partea unuia care in urma cu putine zile era foarte increzator in castigarea Cupei!...:))

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE17.05.2011 21:30

As veni la Cluj dar mica nu mai prind bilet la finala. :)

Le reseau pansant17.05.2011 21:58
Meci de 1,x. Imposibil de 2 pentru ca Steaua nu are adevarati atacanti. Asa cum au fost Bogdan Stancu si Kapetanos. Gigi lasa-ne!

si eu tocmai vroiam sa il felicit pe asta micu pentru faptul ca nu a mai pus cotele de la pariuri si vii tu acuma cu pronosportul.

 

PS: eu vreau sa castigam si nu numai cu CFR ci cu toate echipele sa nu pierdem niciun meci, sa nu primim niciun gol, sa nu primim nici macar galbene, ca adversarii nostri sa nu aibe nici macar cornere sau posesie mai mare de 20%, ca tot meciul sa se joace in jumatatea lor.

 

 

 

 

biku00717.05.2011 22:55
PS: eu vreau sa castigam si nu numai cu CFR ci cu toate echipele sa nu pierdem niciun meci, sa nu primim niciun gol, sa nu primim nici macar galbene, ca adversarii nostri sa nu aibe nici macar cornere sau posesie mai mare de 20%, ca tot meciul sa se joace in jumatatea lor.

 

+1. Cu siguranta asa se va intampla. "STATI LINISTITI" :crazy:

bogdanSte19.05.2011 17:14

biletele se pot achizitiona inainte de meci de la casa de bilete de la intrarea in peluza oaspetilor,pretul este de 10 ron.

Se face deplasarea la Cluj?

Mihail_8619.05.2011 17:33

stati acasa linistiti, nu se merita.

danybmx20.05.2011 07:39

nu stiti Peluza Sud face deplasarea?:D

«1235»