Tehnica de intarire a lotului, varianta FC Steaua 2003 :
"Chiar dacă a adus deja şapte jucători, conducerea roş-albastră nu doreşte să stopeze campania achiziţiilor. Se caută un număr 10 şi un atacant de careu. (...) Pentru a se convinge că aceştia au într-adevăr valoare, Mihai Stoica s-a deplasat ieri în Grecia pentru a urmări meciul Olympiakos Volou - AEK Atena".
Fratele MM e cel mai tare. Nici aia de la Arsenal nu pot vedea cum e cu valoarea dintr-un singur meci. Da' MM poate !!!!!!!! Car de fraieri pot sa fie aia de la marile cluburi, dau o gramada de bani unor cetateni care urmaresc jucatorii ... pai sa-l ia pe MM al nostru, e cel mai bazat, asta daca vede un meci si-o juma' de DVD deja stie cum e cu valoarea ...