gata e clar, la anul ne vom bate cu greii europei, cu Oli la echipa de nimenea nu mi-e fricatiki taka barselona steoaia
Astazi,la Medias,e inceputul!Europe,beware !!!
gata e clar, la anul ne vom bate cu greii europei, cu Oli la echipa de nimenea nu mi-e fricatiki taka barselona steoaia
Astazi,la Medias,e inceputul!Europe,beware !!!
Bun. Deci pentru 'c-a schimbat Oli sistemul' Steaua va spulbera 'greii' din Medias (campionat), Brasov (cupa), Targu Mures (campionat) si Cluj (campionat). Ei, vreau s-o vad si p-asta. Cate 3 goluri marcate fiecaruia. Ca DACA nu-i spulbera atunci inseamna ca n-ajunge sa 'schimbe Oli sistemul'. Apropo, nu-l lasa pe Oli sa umble si la 'sistemul' de nepoti si pile care formeaza asa zisa "conducere a Stelei" ? Sau acolo n-are voie ?
Apropo, ne-a Gigi .. de ce n-ai adus in ultimii doi ani vreun antrenor care "sa schimbe sistemul" ? N-ai bagat de seama ca nici Lacatus, nici Stoichita, nici Cartu nu-s in stare sa faca schimbarea asta ? Sau pe vremea aia credeai ca nu-i nevoie sa umble cineva la sistem, rezultatele venind in mod firesc daca antrenoru' stie sa te pupe profesionist isi cu insistenta in dos ?
p.s : tot respectul pentru Cartu. S-a retras inainte de a se face de ras. Sper ca au inteles cu ocazia asta si altii ca la Steaua problemele sunt datorate in primul rand conducerii, nu antrenorilor.
Cartu trebuia sa stie de la inceput in ce se baga,cand a acceptat oferta umilitoare a lui Jiji pana in vara si ca n-a gasit pe nimeni sa vina...
au inebunit astia? ce fac cu meciu?
dati un ban cadoo stegarului ca polueaza site-ul...macar de-ar scrie in limita regulamentului.... ![]()
edit: a disparut...bun. Si asa ma dureau ochii
Slaaaaaaaab , nimic nou ...Poate dupa pauza fac vreo minune antrenorii din loja...
45 de zile daca joaca astia nu dau gol. se vede mana lui Olaroiu, pe langa mana lui mache.
Joacaaaaaaa Steauaaa zici ca-i Barcelonaaaaa ![]()
ce joc de rahat... ti-e si lene sa privesti asemenea magarie
habar n-am avut ca onofras a jucat in meciu asta,l-am observat prima oara la schimbare... ![]()
in alta ordine de idei... spre 24! ![]()
E greu cand joci Cu Onofras si Bilasco in atac...
Si Nicolita care da centrarea in primul adversar sau afara.
da nici mediasu nici oile nu joaca nimic..... meci de rahat... fara ocazii..... e clar ca la anul pep si mou vor fii pusi in dificultate de Oli
Astept 0-0 marca lui Oli ,pff ce dor imi era de acele 0-0 cu un singur sut pe poarta prin min 89
Ti s-a indeplinit dorinta,0-0 marca Oli,doar ca singurul sut a venit in minutul 87...![]()
de cand petrece mai mult timp printre camile, i s-a stricat ceasul...
Steaua joaca perfect. la anul ne batem la retrogradare sigur!
Preludiul unei noi pauze competitionale:
-Pac, Moraes! Pac, Rusescu! Pac! Mihai Costea! Pac-pac doi brazilieni!
-Bine Nea Gigi, bravo patroane, asa boierule!! Sus pa Maibah!!! ![]()
Adevaru-i ca Jiji e cel mai tare politician in viata : nici macar nu da 'stimulente' gen galeti, mici si bere ca sa puna botul fraierii. El doar promite iar fraierii se reped ca-l creada.
Pacat ca numarul de prosti care pun botul la vrajelile creditorului nu se epuizeaza niciodata ...
Astept 0-0 marca lui Oli ,pff ce dor imi era de acele 0-0 cu un singur sut pe poarta prin min 89
nu te pricepi dom'le ce sa mai ... au avut singurul sut in min 87 ![]()