FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gaz Metan Medias - Steaua 0-0 (0-0)

«123»
red&blue_boy08.05.2011 14:07
gata e clar, la anul ne vom bate cu greii europei, cu Oli la echipa de nimenea nu mi-e frica

tiki taka barselona steoaia

Astazi,la Medias,e inceputul!Europe,beware !!!

DanStan08.05.2011 14:37

Bun. Deci pentru 'c-a schimbat Oli sistemul' Steaua va spulbera 'greii' din Medias (campionat), Brasov (cupa), Targu Mures (campionat) si Cluj (campionat). Ei, vreau s-o vad si p-asta. Cate 3 goluri marcate fiecaruia. Ca DACA nu-i spulbera atunci inseamna ca n-ajunge sa 'schimbe Oli sistemul'. Apropo, nu-l lasa pe Oli sa umble si la 'sistemul' de nepoti si pile care formeaza asa zisa "conducere a Stelei" ? Sau acolo n-are voie ?

 

Apropo, ne-a Gigi .. de ce n-ai adus in ultimii doi ani vreun antrenor care "sa schimbe sistemul" ? N-ai bagat de seama ca nici Lacatus, nici Stoichita, nici Cartu nu-s in stare sa faca schimbarea asta ? Sau pe vremea aia credeai ca nu-i nevoie sa umble cineva la sistem, rezultatele venind in mod firesc daca antrenoru' stie sa te pupe profesionist isi cu insistenta in dos ?

 

p.s : tot respectul pentru Cartu. S-a retras inainte de a se face de ras. Sper ca au inteles cu ocazia asta si altii ca la Steaua problemele sunt datorate in primul rand conducerii, nu antrenorilor.

red&blue_boy08.05.2011 14:53

Cartu trebuia sa stie de la inceput in ce se baga,cand a acceptat oferta umilitoare a lui Jiji pana in vara si ca n-a gasit pe nimeni sa vina...

rLz08.05.2011 17:29

au inebunit astia? ce fac cu meciu?

steauafan4708.05.2011 17:39

dati un ban cadoo stegarului ca polueaza site-ul...macar de-ar scrie in limita regulamentului.... :chair:

 

edit: a disparut...bun. Si asa ma dureau ochii

red&blue_boy08.05.2011 19:35

Slaaaaaaaab , nimic nou ...Poate dupa pauza fac vreo minune antrenorii din loja...

mountytoma08.05.2011 19:36

45 de zile daca joaca astia nu dau gol. se vede mana lui Olaroiu, pe langa mana lui mache.

Andrei-Cristian08.05.2011 19:38

Joacaaaaaaa Steauaaa zici ca-i Barcelonaaaaa :wanker:

Mihail_8608.05.2011 20:18

ce joc de rahat... ti-e si lene sa privesti asemenea magarie

!dan08.05.2011 20:18

habar n-am avut ca onofras a jucat in meciu asta,l-am observat prima oara la schimbare... :mellow:

in alta ordine de idei... spre 24! fular-campionii

MihaibZ08.05.2011 20:26

E greu cand joci Cu Onofras si Bilasco in atac...

Si Nicolita care da centrarea in primul adversar sau afara.

 

Mihail_8608.05.2011 20:27

da nici mediasu nici oile nu joaca nimic..... meci de rahat... fara ocazii..... e clar ca la anul pep si mou vor fii pusi in dificultate de Oli

danimarcu08.05.2011 20:41
Astept 0-0 marca lui Oli ,pff ce dor imi era de acele 0-0 cu un singur sut pe poarta prin min 89

 

Ti s-a indeplinit dorinta,0-0 marca Oli,doar ca singurul sut a venit in minutul 87...;)

mountytoma09.05.2011 05:41

de cand petrece mai mult timp printre camile, i s-a stricat ceasul...

 

Steaua joaca perfect. la anul ne batem la retrogradare sigur!

ebonyc09.05.2011 08:18

Preludiul unei noi pauze competitionale:

-Pac, Moraes! Pac, Rusescu! Pac! Mihai Costea! Pac-pac doi brazilieni!

-Bine Nea Gigi, bravo patroane, asa boierule!! Sus pa Maibah!!! :worthy:

 

 

DanStan09.05.2011 08:55

Adevaru-i ca Jiji e cel mai tare politician in viata : nici macar nu da 'stimulente' gen galeti, mici si bere ca sa puna botul fraierii. El doar promite iar fraierii se reped ca-l creada.

Stryker09.05.2011 09:08

Pacat ca numarul de prosti care pun botul la vrajelile creditorului nu se epuizeaza niciodata ...

 

Astept 0-0 marca lui Oli ,pff ce dor imi era de acele 0-0 cu un singur sut pe poarta prin min 89

 

nu te pricepi dom'le ce sa mai ... au avut singurul sut in min 87 :))

«123»