hai sa nu ne mai certam in public asa ca nu e frumos!! continuam aceasta discutie pe prv!!
eu nici un moment nu am zis ca nu esti suporter adevarat....
eu stiu cel mai bine cum e sa fii injurat de fosti colegi de galerie ca nu mai mergi in galerie!! da eu merg la meciuri dar multumesc lui Dumnezeu am posibilitatea sa imi asigur mereu un bilet la tribuna I !!!
