FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

STEAUA & Barcelona - vis sau realitate

«123»
redandblue07.03.2006 10:57

Cat de frumos ar fii sa jucam la anul Supercupa Europei

cu Barca...

drlv8507.03.2006 11:48
Cat de frumos ar fii sa jucam la anul Supercupa Europei cu Barca...

 

Cred totusi ca vroiai sa zici anul asta si ai zis la anul gandindu-te ca la sf sezonului actual...

redandblue07.03.2006 11:50

scuze...ma gandeam la sezonul viitor...

sau poate la anul noi sa castigam UCL si Barca Cupa UEFA...?!?

sorin_77707.03.2006 11:57

Buna curectura facuta dar suna ca o gluma excelenta... :lol:

Sunt multumit cu prima solutie, cea de anul asta si mai vorbim peste ani si ani si de cea de-a doua.... :wink:

drlv8508.03.2006 00:06
Barca - Chelsea 1 - 1 .. si visul continua ..
sorin_77708.03.2006 00:06

O parte din vis continua... Sper ca dupa terminarea meciului de maine sa avem speranta ca va mai continua. FORZA Steaua!!!

andrei_8708.03.2006 00:06

eu sunt fan si barca si Steaua fiindca seamana din f. multe chestii: culorile, ambele au cate o cupa a campionilor si joaca cam la fel.

ne vedem la monaco:

FC Barcelona-FC Steaua Bucuresti

Forza Steaua!

Forca Barca!

andrei_8708.03.2006 00:06

oricum, noi nu prea avem treaba cu distrushii aia de la rEAl mardit...mai mult catzeii tin cu realu' (vezi amicalul de acum 3 sau 4 ani si fazele cu Borcea care zice tot timpu ca tine cu ei).

Majoritatea de la noi sunt ca mine: cu Steaua si cu barca pana la moarte.

I.N.Money08.03.2006 00:06

Pai cred ca toti care suntem pe forum-ul asta simpatizam Barcelona pentru ca joaca in Spania,unde nu prea sunt echipe "adevarate" ca ei...daca jucau in Seria A sa vezi ca nu erau chiar atat de multi simpatizanti ai lor.

helena_steaua08.03.2006 22:55

Steaua-Barcelona vis sau realitate?e vis fratilor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

bodanelu08.03.2006 23:08

@helena... daca shti visele, ne poti spune si realitatea?

redandblue08.03.2006 23:11

rog frumos pe cineva sa-i dea helenei un ban pina se trezeste din reverie...

sorin_77708.03.2006 23:15

momentan incep sa cred ca ramane doar un vis in acest an o intalnire cu catalanii... :cry:

 

Dar mai e un meci... saptamana viitoare...

I.N.Money09.03.2006 00:42

Cred ca acest topic trebuie inchis....nu meritam momentan sa jucam cu Barcelona.... :cry:

helena_steaua09.03.2006 09:24

Bogdan........ voi chiar credeti ca Steaua va juca cu barca in urmatorii 10 ani???????de ce nu incercam sa fim realisti macar o data in viata??????????????

bodanelu09.03.2006 14:32

da :) chiar cred :D (si o sa jucam cand barca o sa fie intr-un sezon prost) :P

helena_steaua09.03.2006 15:04

Ce echipa din Romania nu viseaza sa joace cu Barca si mai ales CA Barcelona?Probabil ca nici in urmatorii 10 ani nu vom avea posibilitatea sa asistam la un asemenea meci:Steaua-Barcelona.Daca si cele mai frumoasa vise s-ar indeplini!!!

bodanelu09.03.2006 16:10

sunt suporter stelist, iubesc si incurajez echipa la bine si la GREU, si am dreptul sa visez la un astfel de meci!

helena_steaua09.03.2006 16:14

si eu visez bogdane....visez din nou cu ochii deschisi :D

AGRESSIVO198+109.03.2006 17:33

daca Dica a visat tot meciul cu Betis,atunci putem visa si noi

helena_steaua09.03.2006 17:58

agresivo ai perfecta dreptate :D:D:D:D daca ei viseaza pe teren atunci noi de ce nu? :D:D noi radem dar nu e de ras... :cry: :cry:

weber_p12.03.2006 13:00

din fericire pt noi Steaua inca mai are 40% sanse sa treaca de Betis si dak face treaba asta inseamna ca o sa jucam supercupa europei cu oricine!!!

da poate sunt eu prea optimist dar am incredere ca jucatorii vor face tot ca sa nu ne mai dezamageasca inca o data!! si da helena sa stii ca eu stiu ce inseamna sa-ti injuri favoritii cu lacrimi in ochi stiu ce inseamna sa mananci bataie numai ca ai pronuntat numele Stelei si mai stiu ce inseamna sa mergi de la Iasi pana in Bucuresti cu masina personala fara nici macar un geam la masina!! tu ce mai stii in afara de a te da mare??

helena_steaua12.03.2006 15:03

weber nu ma dau mare si tare ca mai aveam putin si boceam in galeria Stelei la meciul cu otelu 1 -0 cand puteam pierde campionatul pt a doua oara...si mai ales din cauza aceleasi echipe otelu...aici nu e vorba de cine e cel mai tare suporter...aici e vb de cum iti incurajezi echipa,cat de mult esti aproape de ei,cat de mult conteaza Steaua pt fiecare,etc

mai intrebi cine se da mare.........

weber_p12.03.2006 23:08

nu ma dau mare dar sincer ma intrebam doar cat de des mergi tu pe stadion eu de la meciul cu Iasi de anul trecut cand mi-a fost distrusa masina nou noutza nu mai stau in galerie !! deci pana mea eu nu mai pot fii considerat asa un ultras ca ceilalti!!

helena_steaua12.03.2006 23:19

weber citeste articolul meu de la concursul cu articole si vei vedea cat de des ma duc la meciurile Stelei...daca nu te duci la fiecare meci al Stelei asta inseamna ca nu esty suporter adevarat????????????????????????????????????

«123»