Nu va e rusine sa imbracati tricoul Stelei...De fapt , rusine sa-i fie cui v-a adus la echipa...Se stie el...
Nu va e rusine sa imbracati tricoul Stelei...De fapt , rusine sa-i fie cui v-a adus la echipa...Se stie el...
Minutul 75: Zabrautenii se intorc impotriva celui pe care il pupau in branza. Si nu au fost cei 300 de bagabonti interzisi, nici cei 800 de la protest, ci tocmai cei care ii cereau sa se urce pe "maibah". Ciobane, ai belit-o!
Hey pancoo panco italianooooo!
Rusescu, Morraes, Costea + 2 mijlocasi. Atat am zis! Tiki takaaaaa barseeelonnaaa!
Minutul 75: Zabrautenii se intorc impotriva celui pe care il pupau in branza. Si nu au fost cei 300 de bagabonti interzisi, nici cei 800 de la protest, ci tocmai cei care ii cereau sa se urce pe "maibah". Ciobane, ai belit-o!
Din ce in ce mai frumos. ![]()
Ce jalnic !!!
Rusescu, Morraes, Costea + 2 mijlocasi.
Poate sa vina si Messi, daca nu ii place lu' guie degeaba...
[sarcasm]Haideti baieti ca mai avem sanse! Cupa si locul 2, batem tot pana la final si gata
fular-campionii
[/sarcasm]
Hey pancoo panco italianooooo!
Rusescu, Morraes, Costea + 2 mijlocasi. Atat am zis! Tiki takaaaaa barseeelonnaaa!
Atat am vrut sa aud!La anul sa sper apucam sa terminam in primele 10.Spre 24! ![]()
Cand batem si noi pe cineva ? [la fotbal] .
Cand batem si noi pe cineva ? [la fotbal] .
Drumul de pomana ? Ce sa batem ? GUIEEE MIGI !
Sa tragem ultima speranta ca pana si cei care inca se mai indoiau ca becaliotul este un rau , s-au prins acum cum sta treaba . Lasati-l sa mute echipa pe National Arena,sa ia tot,poate asa o sa fie mai usor pentru multi sa se desprinda. E clar ca nu are nimic de-a face cu traditia clubului. Prefer un Ghencea in paragina cu o aura solida de istorie decat un Ghencea cu o cupola de tristete si superficialitate.
Steaua este echipa mea de suflet din anii `70Aveam 7 ani, cand nu am mai vrut sa tin cu UTA(batrana doamna din...Arad)
vreti sa va spun ceva????
Imi este rusine in acest moment ca tin cu Steaua. Sper sa se schimbe ceva.....
S-ar schimba daca tara asta ar fi cum trebuie.Dar avem creierele spalate,suntem niste oi,cu totii,desigur,exceptand cativa care au plecat sau isi fac ganduri de plecare din Romania.Cat despre ''derbiul'' de aseara nu pot zice decat ''**** Jiji!''De restul nu-mi pasa.
Singurul lucru care m-a facut fericit dupa acest meci --> Tot Stadionul a strigat impotriva ciobanului...si 1,2,3 Brigada ros-albastra,becali ura noastra,jj bekkli,M**E ! (nu prea te mai iubesc nici aia 5 milioane ciobanas.)