FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Rapid 0-1 (0-0)

«123»
red&blue_boy04.05.2011 19:23

Nu va e rusine sa imbracati tricoul Stelei...De fapt , rusine sa-i fie cui v-a adus la echipa...Se stie el...

ebonyc04.05.2011 19:25

Minutul 75: Zabrautenii se intorc impotriva celui pe care il pupau in branza. Si nu au fost cei 300 de bagabonti interzisi, nici cei 800 de la protest, ci tocmai cei care ii cereau sa se urce pe "maibah". Ciobane, ai belit-o!

cristian01404.05.2011 19:25

Hey pancoo panco italianooooo!

 

Rusescu, Morraes, Costea + 2 mijlocasi. Atat am zis! Tiki takaaaaa barseeelonnaaa!

Liviu: VPM04.05.2011 19:28
Minutul 75: Zabrautenii se intorc impotriva celui pe care il pupau in branza. Si nu au fost cei 300 de bagabonti interzisi, nici cei 800 de la protest, ci tocmai cei care ii cereau sa se urce pe "maibah". Ciobane, ai belit-o!

Din ce in ce mai frumos. :yeahh:

Arsenal1886Steaua194704.05.2011 19:30

Ce jalnic !!!

Sud194704.05.2011 19:31
Rusescu, Morraes, Costea + 2 mijlocasi.

Poate sa vina si Messi, daca nu ii place lu' guie degeaba...

 

[sarcasm]Haideti baieti ca mai avem sanse! Cupa si locul 2, batem tot pana la final si gata fular-campionii fular-campionii fular-campionii [/sarcasm]

SergioAguero04.05.2011 19:55
Hey pancoo panco italianooooo!

 

Rusescu, Morraes, Costea + 2 mijlocasi. Atat am zis! Tiki takaaaaa barseeelonnaaa!

 

Atat am vrut sa aud!La anul sa sper apucam sa terminam in primele 10.Spre 24! :steagcruce:

ar3s04.05.2011 20:02

Cand batem si noi pe cineva ? [la fotbal] .

bogdinho'04.05.2011 20:08
Cand batem si noi pe cineva ? [la fotbal] .

 

Drumul de pomana ? Ce sa batem ? GUIEEE MIGI !

blindica04.05.2011 20:54

Sa tragem ultima speranta ca pana si cei care inca se mai indoiau ca becaliotul este un rau , s-au prins acum cum sta treaba . Lasati-l sa mute echipa pe National Arena,sa ia tot,poate asa o sa fie mai usor pentru multi sa se desprinda. E clar ca nu are nimic de-a face cu traditia clubului. Prefer un Ghencea in paragina cu o aura solida de istorie decat un Ghencea cu o cupola de tristete si superficialitate.

DelPiero1005.05.2011 12:36
Steaua este echipa mea de suflet din anii `70

Aveam 7 ani, cand nu am mai vrut sa tin cu UTA(batrana doamna din...Arad)

vreti sa va spun ceva????

Imi este rusine in acest moment ca tin cu Steaua. Sper sa se schimbe ceva.....

S-ar schimba daca tara asta ar fi cum trebuie.Dar avem creierele spalate,suntem niste oi,cu totii,desigur,exceptand cativa care au plecat sau isi fac ganduri de plecare din Romania.Cat despre ''derbiul'' de aseara nu pot zice decat ''**** Jiji!''De restul nu-mi pasa.

andrey2705.05.2011 18:32

Singurul lucru care m-a facut fericit dupa acest meci --> Tot Stadionul a strigat impotriva ciobanului...si 1,2,3 Brigada ros-albastra,becali ura noastra,jj bekkli,M**E ! (nu prea te mai iubesc nici aia 5 milioane ciobanas.)

«123»