FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Rapid 0-1 (0-0)

«123»
alexandru1803.05.2011 20:42
fularsteaua2 Poate batem si noi ciorile astea :D un 6-1 ar fi bun sa nu se mai laude cu 5-1 de atunci :D
MihaibZ03.05.2011 20:50

Alexandru tu te uiti la fotbal sau la hokey ?:))

 

AuRaSh198804.05.2011 08:40

care mergi la meci???

mountytoma04.05.2011 09:38

oare vedem si noi ceva fotbal astazi? oare mai batem si noi pe cineva?

 

ciorile au si un antrenor de doi lei acum, ar fi momentul sa le tragem o bataie zdravana. dar daca joaca Banel, iar ne luam revansa la fel ca si cu dinamoo

 

in caz ca luam bataie, sper ca de data asta baietii sa nu ii dea cu pietre direct in cap ciobanului, ci mai intai prin gura...

Arsenal1886Steaua194704.05.2011 09:47

Parca vad ca o sa fie un meci foarte plictisitor...

bogdinho'04.05.2011 10:55

O sa fie mai spectaculos decat a fost cel cu Dinamo. Magraonii nu vor sta la cutie ca javrele , mai mult ca sigur !

red&blue_boy04.05.2011 11:48

Mda,noi si Barcelona ce mai jucam spectaculos... :dry:

dany stelistul04.05.2011 12:25

fular-campionii

forta Steaua

ebonyc04.05.2011 13:06

Va fi acelasi meci "derby" plictisitor care se joaca in fiecare an de cand e Jiji. Nu mai e ca in vremuri parca demult apuse cand se juca pe contre s noi aveam jucatori ca Ciocoiu, Militaru, Lacatus si ei ii aveau pe Ganea si pe Jean Barbu. Ce i-a rupt Lutu , in '99 parca, coloana lui Lobont...

 

@mountytoma Antrenor de 2 lei aveau si inainte.

Bombonel9404.05.2011 14:23

pentru baieti care se duc la meci...doar un mic amanunt...vor fi 600 intre voi!!!!!! sa nu va baazzati pe "fiarele" din nord...din 1000 fug 1001

mountytoma04.05.2011 15:24
Antrenor de 2 lei aveau si inainte.

 

sumudica, oricat de nesuferit imi este, se pricepe la chestia asta care se numeste antrenoratul. in schimb rada, rada era demn de mila si ca fotbalist... insa ei au ambitia sa bata Steaua, ceea ce la antrenorii nostri nu mai gasesti de mult. nici nu mai stiu cand am batut rapidul sau mai ales Dinamo

 

cu toate astea, nu prea cred ca batem astazi ciorile. noi nu jucam nimic, cand adversarul nu e platit ca sa ia bataie!

 

m-am uitat la cum a jucat Pandurii la tg mures. ce a facut grigoras din niste copii! au pierdut greu, dar ma uitam cum circula mingea la ei si ma durea sufletul amintindu-mi cum ingroapa stelistii nostri mingea in pamant cu "tehnicitatea" lor

Lari04.05.2011 17:26

Echipele:

stteaua.jpg

raapid.jpg

bogdinho'04.05.2011 17:45

Ce atmosfera incendiara :bananadance: , mai ceva ca pe Marakana :D

P.S. :

 

Asa ar trebui sa fie la fiecare meci GUIE MIGI !

zloty04.05.2011 17:54

Nu inteleg ce e in capul lui Dica ,dupa ce stii ca ai un galben te duci direct pe piciorul adversarului ,noroc de arbitru ca da dovada de "bunavointa"

 

Le.:Arbitri de Romania ,incredibil de slabi :chair:

red&blue_boy04.05.2011 18:22

Slabut meci , atmosfera dezolanta pentru un asa zis derby...Dar ce-i nou?Deja ar trebui sa ne obisnuim...

spiridusu04.05.2011 18:51

joaca Steaua zici ca-i Barcelona

 

nu e nimic, revenim si batem cu 2-1 ca doar asta e strategia din sezonul asta.

SS Lazio04.05.2011 19:02

faceti-i fericiti pe tigani, bravo!

 

hai inc/o umilinta , Gigi. SE POATE. Ne-a dat gol fosila si gunoiul de Pancu

Judy04.05.2011 19:06

ba centrarile sunt de prima calitate, nu se poate asa ceva...

CINE SUGE PL?:)

iNsTiGaToR04.05.2011 19:07
CINE SUGE PL?:)

gigiiiiiiiiiiiiiiiii

Sud194704.05.2011 19:11

Ce vreti ma? Daca nu v-ati cerut iertare... :))

SS Lazio04.05.2011 19:16
NU SE MAI POATE!
pelicanulaviar04.05.2011 19:18

Steaua este echipa mea de suflet din anii `70

Aveam 7 ani, cand nu am mai vrut sa tin cu UTA(batrana doamna din...Arad)

vreti sa va spun ceva????

Imi este rusine in acest moment ca tin cu Steaua. Sper sa se schimbe ceva.....

pcsbb04.05.2011 19:20

I-am batut si p-astia, altii la rand. fular-campionii

bogdinho'04.05.2011 19:21
Gigi BECALIII , LA MUEEEEEE Gigi BECALIII !!!
Liviu: VPM04.05.2011 19:22

SUS,SUS,SUS,SUS!!

«123»