Alexandru tu te uiti la fotbal sau la hokey ?![]()
care mergi la meci???
oare vedem si noi ceva fotbal astazi? oare mai batem si noi pe cineva?
ciorile au si un antrenor de doi lei acum, ar fi momentul sa le tragem o bataie zdravana. dar daca joaca Banel, iar ne luam revansa la fel ca si cu dinamoo
in caz ca luam bataie, sper ca de data asta baietii sa nu ii dea cu pietre direct in cap ciobanului, ci mai intai prin gura...
Parca vad ca o sa fie un meci foarte plictisitor...
O sa fie mai spectaculos decat a fost cel cu Dinamo. Magraonii nu vor sta la cutie ca javrele , mai mult ca sigur !
Mda,noi si Barcelona ce mai jucam spectaculos... ![]()
forta Steaua
Va fi acelasi meci "derby" plictisitor care se joaca in fiecare an de cand e Jiji. Nu mai e ca in vremuri parca demult apuse cand se juca pe contre s noi aveam jucatori ca Ciocoiu, Militaru, Lacatus si ei ii aveau pe Ganea si pe Jean Barbu. Ce i-a rupt Lutu , in '99 parca, coloana lui Lobont...
@mountytoma Antrenor de 2 lei aveau si inainte.
pentru baieti care se duc la meci...doar un mic amanunt...vor fi 600 intre voi!!!!!! sa nu va baazzati pe "fiarele" din nord...din 1000 fug 1001
Antrenor de 2 lei aveau si inainte.
sumudica, oricat de nesuferit imi este, se pricepe la chestia asta care se numeste antrenoratul. in schimb rada, rada era demn de mila si ca fotbalist... insa ei au ambitia sa bata Steaua, ceea ce la antrenorii nostri nu mai gasesti de mult. nici nu mai stiu cand am batut rapidul sau mai ales Dinamo
cu toate astea, nu prea cred ca batem astazi ciorile. noi nu jucam nimic, cand adversarul nu e platit ca sa ia bataie!
m-am uitat la cum a jucat Pandurii la tg mures. ce a facut grigoras din niste copii! au pierdut greu, dar ma uitam cum circula mingea la ei si ma durea sufletul amintindu-mi cum ingroapa stelistii nostri mingea in pamant cu "tehnicitatea" lor
Ce atmosfera incendiara
, mai ceva ca pe Marakana ![]()
P.S. :
Asa ar trebui sa fie la fiecare meci GUIE MIGI !
Nu inteleg ce e in capul lui Dica ,dupa ce stii ca ai un galben te duci direct pe piciorul adversarului ,noroc de arbitru ca da dovada de "bunavointa"
Le.:Arbitri de Romania ,incredibil de slabi ![]()
Slabut meci , atmosfera dezolanta pentru un asa zis derby...Dar ce-i nou?Deja ar trebui sa ne obisnuim...
joaca Steaua zici ca-i Barcelona
nu e nimic, revenim si batem cu 2-1 ca doar asta e strategia din sezonul asta.
faceti-i fericiti pe tigani, bravo!
hai inc/o umilinta , Gigi. SE POATE. Ne-a dat gol fosila si gunoiul de Pancu
ba centrarile sunt de prima calitate, nu se poate asa ceva...
CINE SUGE PL?![]()
CINE SUGE PL?![]()
gigiiiiiiiiiiiiiiiii
Ce vreti ma? Daca nu v-ati cerut iertare... ![]()
Steaua este echipa mea de suflet din anii `70
Aveam 7 ani, cand nu am mai vrut sa tin cu UTA(batrana doamna din...Arad)
vreti sa va spun ceva????
Imi este rusine in acest moment ca tin cu Steaua. Sper sa se schimbe ceva.....
I-am batut si p-astia, altii la rand. ![]()
SUS,SUS,SUS,SUS!!