In mod normal Steaua ar trebui sa castige aceasta partida.Daca ar pierde si aici s-ar departa si de obiectivul EL, tinand seama ca sansele pentru Cupa sunt reduse, iar in Ghencea va fi greu de castigat cu cei de la Rapid. Vad ca si CFR se apropie de EL, in cazul in care am pierde, mai ales ca in ultima etapa Steaua joaca la Cluj...
Asa ca, totul pentru victorie !!!
