FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pandurii Tg. Jiu - Steaua 1-1 (1-0)

«123»
stelbz28.04.2011 07:18

In mod normal Steaua ar trebui sa castige aceasta partida.Daca ar pierde si aici s-ar departa si de obiectivul EL, tinand seama ca sansele pentru Cupa sunt reduse, iar in Ghencea va fi greu de castigat cu cei de la Rapid. Vad ca si CFR se apropie de EL, in cazul in care am pierde, mai ales ca in ultima etapa Steaua joaca la Cluj...

Asa ca, totul pentru victorie !!!

 

Andrei-Cristian28.04.2011 11:33
In mod normal Steaua ar trebui sa castige aceasta partida.Daca ar pierde si aici s-ar departa si de obiectivul EL, tinand seama ca sansele pentru Cupa sunt reduse, iar in Ghencea va fi greu de castigat cu cei de la Rapid. Vad ca si CFR se apropie de EL, in cazul in care am pierde, mai ales ca in ultima etapa Steaua joaca la Cluj...

Asa ca, totul pentru victorie !!!

 

:no::confused: :confused:

alexandru1828.04.2011 12:25

Sper sa batem Pandurii sa luam locul 3 macar :steag_sah_mic:

pytycrys28.04.2011 13:03

Impusca-te si gataaaaaa, impusca-te!

georgedani28.04.2011 13:22

Ori va fi un blat "ca la noi la nimeni" :gathering: sau din nou un joc slab al Stelei :D

andyro28.04.2011 14:23

N-are rost sa pierdeti cota pe X ... 2 pauza, 2 final. Motivele s-au tot zis pe aici (Pandurii n-are probleme cu retrogradarea, Steaua are nevoie de puncte si de imagine, Condescu + Gigi = love, samd)

bogdinho'28.04.2011 15:13

Si pe cat pariem ca Steaua ia bataie azi ? :D

Liviu: VPM28.04.2011 15:33
Si pe cat pariem ca Steaua ia bataie azi ? :D

Musca-ti limba :unsure: !

 

Continuam asa si ne batem cu ei acolo "sus"!

 

Grigoras nu e las.

bogdinho'28.04.2011 15:53

Unde sa te mai bati ma ? :)) Crezi ca daca castigi un meci , gata , incepi sa speri ? Nu mai sunt sanse.

Arsenal1886Steaua194728.04.2011 16:24

Si decat sa ne calificam cu chiu cu vai,cu valize si alte draci de'ale oierului sa ne bata toti descultii si ospatarii ca pe Dinamo prin Europa sa-i intre oierului ca$hu in buzunar mai bine stam acasa si gata.

zloty28.04.2011 17:30

Gol valabil anulat pandurilor :chair:

 

Acest Pintilii parca a fost in probe la Steaua nu?

pytycrys28.04.2011 17:31

Fix asa mi s-a parut si mie.

Edit: Cred ca ne bat astia rau de tot.

Bogdan28.04.2011 17:46

ce-si bat joc niste necunoscuti de marii jucatori stelisti...

zloty28.04.2011 18:03

Fotbal spectacol :yes:

Sud194728.04.2011 18:05

Cum sa iei ma asa gol :)):)):))? I love you Gigi! Iarta-ma!

*Alecs*28.04.2011 18:09

S-au racit relatiile dintre Condescu si Fariseu? (chiar, ar fi mai bine ca atunci cand se scrie numele patronului, in loc de Oierul, sa apara Fariseul)

 

A fost asediu, ne-au facut groggy.

!dan28.04.2011 18:11

tiki taka barcelonaaaaaaaaaaa :clap:

diavolo22128.04.2011 18:11

ce dreq echipa de Liga a 3 .... nici nu zici ca e Steaua .. tin de mic cu Steaua da cred ca renunt prea multi nervi pt nik..... sia batut Dinamo joc de noi acuma si panduri .. cei mai prosti santem.. rusine echipei... nu merita banii pe care si-i iau... sai chis in freza

 

 

f

zloty28.04.2011 18:15

Doamne dar ce lingau poate sa fie Stoichitaa ,vrei se vede in ochii tai ca vrei sa fii iar presul patronului.

pytycrys28.04.2011 18:19

La cum jucam nu ii batem nici daca ies toti de pe teren.

E cam ca in bancul ala cu Romania, Olanda si Van der Sar.

 

 

Liviu: VPM28.04.2011 18:35

Mi-e scarba! total

ryanboss8928.04.2011 18:51

Am ajuns sa jucam ca o echipa de pluton, mi-e scarba de actuala echipa a Stelei si mi-e teama ca brasovu o sa faca instructie cu noi in cupa

zloty28.04.2011 18:57

Foarte bun mi se pare acest Viera de la Pandurii foarte sigur in joc ,ca multi alti jucatori de la Pandurii de altfel.

pytycrys28.04.2011 19:04

Nu's aia neaparat foarte buni. Suntem noi pardaf.

Liviu: VPM28.04.2011 19:07

Sa basit Bilasco dupa meciul cu Dinamo de la atata efort,iar Onofras a spart-o in 2 cand a tras-o pe nas- sunt mai drogati decat baietii de la sud

«123»