E clar,la anul il trimitem pe Guta,sa vedeti atunci impact :lol: :lol: :lol: .
Pai daca anul asta au castigat ....... la anul' putem incerca cu Salam , nu cred ca ar fi mare diferenta (cum Doamne iarta`ma sa castige hard rocku un asemenea festival unde ar trebui sa predomine cele mai bune voci , cele mai bune melodii. Daca ii intrebi pe ciumpalacii aia ce e aia o octava , cu siguranta habar n`au . ) Chiar daca sunt manelist , si nu numai , cum sa`l trimiti pe Copilu' da aur acolo ? Cam asta au facut finlandezii . JALNIC :!: :!: :!:
