Ziarele au scris la nici 2 zile de cand am dat drumul pe facebook la " vizita la cioban "
De ce sa nu prinda si la Steaua - Nascut Campion ?
si ca de obicei, prosportu' a copiat articolu, cu tot cu lipsa de F in cuvantul triumf...
ce uameni.
Ziarele au scris la nici 2 zile de cand am dat drumul pe facebook la " vizita la cioban "
De ce sa nu prinda si la Steaua - Nascut Campion ?
si ca de obicei, prosportu' a copiat articolu, cu tot cu lipsa de F in cuvantul triumf...
ce uameni.
Am si eu o intrebare:Cum au tinut filmarile un an si jumatate cand cand copii acestia aveau la varsta respectiva 11-12 ani?Oricum o mare parte din filmari au fost facute in DR-Taberei,langa Lic.Eugen Lovinescu!
P.S.Nu trebuie sa ne asteptam la prea multe.Adevarul va iesi la momentul oportun!
![]()
Astept filmultul cu nerabdare.
Sa speram ca o sa fie frumos si ca o sa cuprinda toata istoria Echipe Steaua Bucuresti.
Am si eu o intrebare:Cum au tinut filmarile un an si jumatate cand cand copii acestia aveau la varsta respectiva 11-12 ani?Oricum o mare parte din filmari au fost facute in DR-Taberei,langa Lic.Eugen Lovinescu!
P.S.Nu trebuie sa ne asteptam la prea multe.Adevarul va iesi la momentul oportun!
nu filmarile au tinut un an jumate, ci munca de productie de dupa filmari ![]()
Abea astept sa vad filmul!
Sunt foarte sigur ca v-a fi o opera de arta acest film!
Felicit pe cei care au initiat acest proiect si pe cei care l-au sustinut!
Asta este un exemplu pentru CONDUCEREA DE 2 "****"(moneda de prin africa:)) ) a Stelei.
Off topic !
Pe TVR 1, acum, omagiu Steaua '86 !