FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Din 7 mai 2011 apare un SUPER film cu Steaua!

«1234»
navodarean21.03.2011 18:27

Ziarele au scris la nici 2 zile de cand am dat drumul pe facebook la " vizita la cioban "

 

De ce sa nu prinda si la Steaua - Nascut Campion ?

 

si ca de obicei, prosportu' a copiat articolu, cu tot cu lipsa de F in cuvantul triumf...

 

ce uameni.

misulikca21.03.2011 19:35

Am si eu o intrebare:Cum au tinut filmarile un an si jumatate cand cand copii acestia aveau la varsta respectiva 11-12 ani?Oricum o mare parte din filmari au fost facute in DR-Taberei,langa Lic.Eugen Lovinescu!

 

P.S.Nu trebuie sa ne asteptam la prea multe.Adevarul va iesi la momentul oportun!

 

fular_campionii.gif

MihaibZ12.04.2011 18:43

Astept filmultul cu nerabdare.

Sa speram ca o sa fie frumos si ca o sa cuprinda toata istoria Echipe Steaua Bucuresti.

Marius12.04.2011 19:02
Am si eu o intrebare:Cum au tinut filmarile un an si jumatate cand cand copii acestia aveau la varsta respectiva 11-12 ani?Oricum o mare parte din filmari au fost facute in DR-Taberei,langa Lic.Eugen Lovinescu!

 

P.S.Nu trebuie sa ne asteptam la prea multe.Adevarul va iesi la momentul oportun!

nu filmarile au tinut un an jumate, ci munca de productie de dupa filmari :ce_oameni:

nikef@nSteaua15.04.2011 08:39

Abea astept sa vad filmul!

Sunt foarte sigur ca v-a fi o opera de arta acest film!

Felicit pe cei care au initiat acest proiect si pe cei care l-au sustinut!

Asta este un exemplu pentru CONDUCEREA DE 2 "****"(moneda de prin africa:)) ) a Stelei.

Elvis07.05.2011 14:46

Off topic !

Pe TVR 1, acum, omagiu Steaua '86 !

 

«1234»