Forta Steaua fratilor!!!
Din 7 mai 2011 apre un super film cu Steaua! Nu este anuntat oficial pentru ca, a fost realizat de 15 fani stelisti, profesionisti in cinematografie, care din dragoste pentru culori vor sa faca o surpriza avedaratilor suporteri, echipei si oficialilor de la Steaua!!!
Atasez aici o mica animatie pregatitoare ca sa va faceti o idee:
http://www.youtube.com/watch?v=Wya8qxrQF7o
Astept pareri si propuneri.
Cu Steaua pana la moarte!!!
