FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - FC Vaslui 1-1 (0-0)

«123»
STARforce20.03.2011 07:21

Nici nea Jiji nu viseaza asa puternic ca asta...

Daniel-Ionut20.03.2011 09:05

Noul val de suporteri de la Peluza Sud:

 

imag001o.jpg

 

Cu "pisica" in cap, si macat tesut, sa il puna pe scaune :rolleyes:

red&blue_boy20.03.2011 09:19
oricum avem sanse mari la titlu

No comment...

zloty20.03.2011 10:24
Noul val de suporteri de la Peluza Sud:

 

 

 

Cu "pisica" in cap, si macat tesut, sa il puna pe scaune :rolleyes:

Huliganii old school , old old school :steag_sah_mic:

BNQ21.03.2011 06:47

Cuplul de fundasi centrali stelisti format din Gardoș si Geraldo au facut impreună un singur fault in meciul cu Vaslui: cel din care Adailton a marcat in minutul 80

pytycrys21.03.2011 12:55

@Daniel

Noul val, viitorul peluzei. :))

«123»