FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Victoria Branesti - Steaua 0-1 (0-0)

«123»
Kagawa11.03.2011 10:23

La cum a jucat Branestiul cu CFR si Craiova,mi-e greu sa cred ca putem scoate vreun rezultat bun diseara.

Ten11.03.2011 10:40

In mod normal Steaua joaca duminica seara dar la ce fotbal joaca acum.. am ajuns sa jucam vineri :|

Vina mea, eu am scris duminica in loc de vineri :blush:
dalexandru2011.03.2011 10:57

x2- arata urat, oribil chiar fotbalul lui cartu dar, fata de Lacatus sau Hagi, asta e antrenor, nu stralucit dar totusi...

udaradu11.03.2011 11:35

Daca Cartu a anuntat echipa asta poate sa se duca inapoi in Spania sa-si continue concediu.Afara cu

mercenarii si cu putorile , apoi sa inceapa reconstructia.

LUPANU11.03.2011 13:19

am pus toate economiile mele la pariuri CA CARtu sparge un geam !

Andrei-Cristian11.03.2011 14:55

Acum 2 saptamani 100 lei @ Galatasaray in cupa ..lost .

De atunci tot caut un meci sa imi recuperez banii.. si.. ce ma gandesc ?

Hai sa pun pe Steaua inca 1 mil in meciul cu Branestiu' ca deh , Steaua " e echipa prea mare " pentru cota 1,95..

Macar ceva sa ma faca sa tin.. mai .. cu putere cu ei in seara asta .. :confused:

Pronostic : 0-0 :wanker:

Stelistu95511.03.2011 15:54
:steag_cruce_invers:forzateaua eu cred ca steua si-o va lua de la branesti cu 2-1 Pana Guie no pleca Asta nu e Steaua Mea

STELIST_PANA_LA_MOARTE.jpg

AleXyS.fCSB11.03.2011 17:05

Am pus 1x pe acesti meci! Cel mult egal va face "Noua Stea" a lui Sorinacio :D

-in tur nu i-am batut asa usor pe cei de la Branesti si atuncia parca cat de cat mergea ceva acolo un 10/15 la suta acuma nu merge nimic deci e clara treaba:))

David11.03.2011 17:23

FORZA SORINACCIO! Te iubim!

STELIST PANA LA MOARTE!!!!IN GENUNCHI!!!FORZA Meme!!!!!BRAVOOOO!!! :steag_sah_mic::steag_cruce_invers::steag_sah_mic::steag_cruce_invers:

DanStan11.03.2011 17:48

Nu stiu de ce, da' am senzatia ca-n seara asta o sa mearga bine treaba. Ca sa fiu mai clar, victoria va apartine ... adversarilor Victoriei.

pytycrys11.03.2011 18:36

N-avem sanse, chill.

Daniel-Ionut11.03.2011 19:14

0-0 la pauza

cristian01411.03.2011 19:18

:steag_cruce_invers: lupta teaua!!!

 

red&blue_boy11.03.2011 19:40

Ptiu,doar 0-0 pana acum...Las' ca-i spargem in final!

Dextter11.03.2011 19:54

1-0 gol Surdu (toata faza a facut-o onofras el doar a atins mingea din greseala cred)

DanStan11.03.2011 20:26

Bun. Asa, ca impresie, as zice ca Branestiul a jucat mai slab decat au facut-o la Craiova. Jocul Stelei ... mediocru. Nu catastrofal, dar mediocru. Multe greseli individuale. In orice caz, comparativ cu meciul impotriva Brasovului acum mijlocasii chiar au mai si realizat cate ceva. Sa zicem ca-i bine, deocamdata. Oricum, mai edificator va fi meciul cu FC Vaslui de sambata viitoare.

red&blue_boy11.03.2011 20:29

Branestiul a jucat slab,vom vedea cu Vasluiul ce va face Cartu...

Lari11.03.2011 20:30

@DanStan

A fost terenu' nasol, nene, imi pare rau ca nu pui si asta la socoteala. Greselile alea individuale nu aveau loc daca se juca pe un gazon ca lumea, ce Dumnezeu...

Mereu Cu Steaua11.03.2011 20:32

Debut cu dreptul pentru Cartu.Cred ca azi a fost doar un test pentru jucatori,vom vedea ce va urma.Sa fie intr-un ceas bun.

Referitor la faza golului,in momentul sutului Surdu nu se afla in offside.

geedorah11.03.2011 21:01
Debut cu dreptul pentru Cartu.Cred ca azi a fost doar un test pentru jucatori,vom vedea ce va urma.Sa fie intr-un ceas bun.

Referitor la faza golului,in momentul sutului Surdu nu se afla in offside.

 

 

Hai ma ce naiba, fii obiectiv. Era in offside, se vedea clar pe stop cadru.

 

 

Joc mediocru.

pcsbb11.03.2011 21:09

Bine ca n-a dat gol Dodel ca nu mai scapam, 3 zile la televizor numai asta vedeai.

Dextter11.03.2011 21:32

fiti seriosi acum e vorba de cativa centimetri chiar credeti ca arbitrii pot vedea si milimetri?

cristian01411.03.2011 21:33

Da' sunt singuru care a observat plapuma aia in care era invelit Cartu?

danimarcu11.03.2011 21:45

Bah chiftelelor!

Sa fie clar,Gigi a dat porunca in postul Pastelui sa fie 14 victorii,asa o sa fie! Au mai ramas 13...

Spre 24!

 

P.S.Nu ma pot pronunta despre meci,mi se pare mai importanta emisiunea Romanii au talent.Cu toate astea,am dat sa vad sfarsitul,ma gandeam ca poate mai vedem un nou episod din "Ingenuncherea curvei",dar ramane pe altadata...

 

Maye11.03.2011 21:47

Sa moara ma-sa !

 

offside.jpg

«123»