FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Victoria Branesti - Steaua 0-1 (0-0)

«123»
Marius07.03.2011 10:18

branesti_small.gifVS.steauafc_mic.gifVictoria Branesti - FC Steaua Bucuresti

Liga 1, etapa 21, vineri, 11 martie 2011, ora 20:30, stadionul "Gloria" din Buzau.

 

FC Steaua Bucuresti urmeaza sa se deplaseze la Buzau pentru meciul din campionat cu nou-promovata Victoria.

Daca ne "jucam" putin cu numele celor doua echipe am obtine "Victoria Steaua" dar dupa meciul din Ghencea cu Brasov, dupa rezultatul aratat de tabela, un sec 0-3 de neprezentare, o victorie a Stelei, devine un lucru din ce in ce mai greu de realizat. Asta in conditiile in care Branesti a aratat un joc foarte bun atat in meciul cu CFR, cat si in meciul de la Craiova, cu Universitatea.

 

Meciul va fi transmis in direct de catre Antena 1.

 

Echipe probabile:

Steaua: Tatarusanu - Bonfim, Gardos, Geraldo, Brandan - Nicolita, Marinescu, Ricardo, Tanase - Maicon, Bilasco

Branesti: Stoicescu - Nicola, Marincau, Bar, Maghici - Avram, Oprea, Novac, Ispir, Fl. Petre - C. Coman

 

Arbitrii:

-

 

Cel mai bun marcator din lot:

Steaua: Bilasco - 5 goluri

Branesti:

 

Ultimul rezultat din Liga 1:

Steaua - Brasov 0-3

"U" Craiova - Branesti 1-1

 

Clasament:

6. Steaua - 20m, 9v, 5e, 6i, 26-19g, 32p

15. Victoria Branesti - 20m, 4v, 8e, 8i, 26-34p

 

Bilete:

Peluze - 10 lei

Tribuna II - 15 lei

Tribuna I - 20 lei

Tribuna 0 - 25 lei

Tribuna VIP - 40 lei

 

Cote:

1(4.00) X(3.25) 2(1.80)

 

Clasament complet Liga 1:

snap0238.jpg

 

HAI Steaua! :oleole:

pytycrys07.03.2011 11:31

Meci de 1X.

geedorah07.03.2011 12:38

Batem si luam Sampions Lig.

navodarean07.03.2011 12:43

imi bag toate economiile pe branesti.

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE07.03.2011 13:55

1 pauza 1 final.

red&blue_boy07.03.2011 15:16

Victoriaaa !!!

 

David07.03.2011 19:56

Ii batem si pe astia.

fcsb470307.03.2011 20:54

acum ca si-a dat seama ne-a Gigi ca Dica ne strica jocu, le dam 4-5 pe putin astora

cristian01407.03.2011 22:05

Si ala micu' aprinde zece torte..Laser frate!

Ciudatul suporter turbat la gratii..

 

Eh, la sfarsit ce sa vezi..ala cocalar de respira greu era..lideru' de galerie, ma.

 

Daca te-ai saturat sa-ti povesteasca altii (pe forum) viata din peluza, acum e simplu sa-ti procuri bilet la nord. Doar cu buletinul.

 

Cu Steaua pana la moarte, cu Branesti e derby "frate"!

mountytoma08.03.2011 16:10

chiar ca avem derby cu branestiul! probabil de-aia au jucat in pregatiri cu FC tunari! la cum a jucat branestiul cu Craiova, fata de ce am jucat noi acolo, nu ee exclus ca si cartu sa plece imediat, dupa un alt 0-3. pleaca inainte de a veni!

MoWeed08.03.2011 16:13

Fac un mic off-topic. Stiu ca MM urmareste acest site si vreau sa ii urez, pe aceasta cale, "La multi ani".

danimarcu08.03.2011 16:37
Stiu ca MM urmareste acest site si vreau sa ii urez, pe aceasta cale, "La multi ani".

 

:thumbup:

 

Virgil09.03.2011 05:53

Dupa meciul de cacao facut cu Brasovul, pronosticul meu pentru meciul de la Buzau e 1,x.

daniel_1009.03.2011 10:20

pana se trezesc stelisti ca au meci deja i 2-0 pentru branesti.....

Kagawa09.03.2011 11:03

Eu cred ca o sa revina Piturca din vara.

razvan2809.03.2011 20:51

Dupa cum am jucat cu Brasovul ma astept la un egal cel mult..

Virgil10.03.2011 10:52

Dupa cum a jucat Brasovul, nu avem nicio sansa la finala Cupei. Ca sa vedeti ce poate sa faca un antrenor adevarat dintr-o echipa de valoare medie.

Kagawa10.03.2011 11:11

Autobaza sau Super Ofensiva ? Cum jucam la Branesti ?

daniel_1010.03.2011 11:50

baieti oare cat sta cartu ? la Steaua ? primu meci..sau .. :judge:

ebonyc10.03.2011 11:54

Geraldo e suspendat, cel putin asa spuneau comentatorii de la Gigisport.

DanStan11.03.2011 06:13

"Ce cauti la Steaua daca nu bati Branestiul? Daca iti pui probleme ca nu iei trei puncte, n-ai ce cauta aici! Daca vreun jucator intra cu gandul ca Branestiul poate sa te bata, nu vad ce mai cauta la Steaua"

 

E, uite, pentru c-a zis chestia asta (care-i un MARE adevar), n-o sa-l injur pe Cartu daca da chix. Macar de zis le zice bine.

Korado11.03.2011 08:23

Nu mai suport sa ma uit la clasament.

suporterbetiv11.03.2011 09:09

inca o tripla Tatarusanu :))

clausblaus11.03.2011 09:48

Mariuse,corecteaza te rog ziua jocului,duminica este in 13!Nu are mare importanta,dar asa de dragul informatiei corecte.

on:merg pe un meci egal,asta dupa ultimele evolutii ale celor doua echipe.In mod normal Steaua nu s-ar impiedica de o echipa ca cea din Branesti,dar in conditiile actuale nu ar mira nici o infrangere in fata "satenilor"!

Daniel-Ionut11.03.2011 09:55
Mariuse,corecteaza te rog ziua jocului,duminica este in 13!Nu are mare importanta,dar asa de dragul informatiei corecte.

 

Vina mea, eu am scris duminica in loc de vineri :blush:

«123»