FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Univ. Craiova - STEAUA 0-1 (0-1)

«123»
PrymarU25.02.2011 06:15

"Spre 24" guie migi

Daniel-Ionut27.02.2011 08:56

Cote:

1(3.80) X(3.25) 2(1.85)

Echipele probabile:

Craiova: Lung Jr. - Dananae, Zoro, D. Lopes, W. Lopez - Prepeliță, Stoica, Wendel - Florin Costea, Gingioveanu si Mihai Costea.

 

Steaua: Tatarusanu - Bonfim, Galamaz, Geraldo, Brandan - Nicoliță, Ricardo, Marinescu, Tanase - Dică si Bilasco

MoWeed27.02.2011 09:12

Mda, ar fi culmea sa-l strice pe Gardos ca sa joace omul lui Mi.mi

albanezul27.02.2011 09:51

De data asta am plecat direct singur inspre cetatea Baniei.

Sunt pe telefon d-asta raspund mai greu.

Drumul e ok,tara invaluita cu mantia ei alba se desfasoara in fata mea.

Spre 24,canpionii din ghencia!

axl27.02.2011 10:58
De data asta am plecat direct singur inspre cetatea Baniei.

Sunt pe telefon d-asta raspund mai greu.

Drumul e ok,tara invaluita cu mantia ei alba se desfasoara in fata mea.

Spre 24,canpionii din ghencia!

Pune-l pe Lari sa-ti dea o bere din partea mea.

AleXyS.fCSB27.02.2011 11:00

Cel mult egal, poate cu un penalty vazut doar de arbitrii sa castigam !

Titlul 24 inca departeeeee :steag_cruce_invers:

albanezul27.02.2011 11:26
Pune-l pe Lari sa-ti dea o bere din partea mea.

Tocmai am trecut de Banu Maracine,se pare ca ultrasii stelisti au devastat iar toate garile in drumul lor catre Craiova.Pe langa aceasta gara, am mai vazut devastate si urmatoarele: Plopeni,Jimbolia,Jegalia,Tandarei si Lugoj,toate fiind victimele acestor animale, pentru ca nu ii pot numi altfel.

Va tin la curent.

Spre Craiova si spre 24!

Andrei*27.02.2011 11:35
Titlul 24 inca departeeeee :steag_cruce_invers:

 

 

nu,nu...e doar la 6 locuri distanta!hai baietiii forzzza ca se puoate ii zdrobim pe oltenii.se facem spectacol ca ai lu' mititelu nu stie fotbal scor corectt 3-1 adica 1-3 fular-campioniifularultras

 

p.s. sunt sigur ca cei care a facut deplasarea o sa face spectacol pt ca si ashea oltenii nu se prezinta @albanezul si inca n-au trecut de Caracal...o adevarata baie de sange :ce_oameni:

SuperstaR1827.02.2011 12:03
De data asta am plecat direct singur inspre cetatea Baniei.

Sunt pe telefon d-asta raspund mai greu.

Drumul e ok,tara invaluita cu mantia ei alba se desfasoara in fata mea.

Spre 24,canpionii din ghencia!

 

A-i vorbit cu aia de la Sezione sa iti opreasca un bilet? Pot-i sa le zici ca vreau si eu unul?

 

 

Forzzaaa Steauaaaa, spre douajpatru!!

cristian01427.02.2011 14:24

Daca nu poate baietii doujpatru, poate un doujtrei juma'. Impartim gloria cu finu'.

Michele, cum iti place ba branza de cioban?

Lari27.02.2011 14:48
Tocmai am trecut de Banu Maracine,se pare ca ultrasii stelisti au devastat iar toate garile in drumul lor catre Craiova.Pe langa aceasta gara, am mai vazut devastate si urmatoarele: Plopeni,Jimbolia,Jegalia,Tandarei si Lugoj,toate fiind victimele acestor animale, pentru ca nu ii pot numi altfel.

Va tin la curent.

Spre Craiova si spre 24!

 

S-a a-i grijea de tine! S-a da-i si s-a fugi, sa nu stai sa te paleasca nenoricitii aia!

 

@Axl

Multzam de incredere! I-i d-au o bere, fi-i pe pace! ;)

 

Spre... cate titluri avem, bai? :huh:

 

alexinho1527.02.2011 15:03

MECIUL LIVE SUPER CALITATE HD NUMAI PE http://WWW.ON-LINE-LIVE.COM ADAUGATI LA FAVORITE!!! INCLUSIV PE CEL AL Stelei CU Craiova

 

S-a a-i grijea de tine! S-a da-i si s-a fugi, sa nu stai sa te paleasca nenoricitii aia!

 

@Axl

Multzam de incredere! I-i d-au o bere, fi-i pe pace! ;)

 

Spre... cate titluri avem, bai? :huh:

spre 24 bai

Arian27.02.2011 17:35

buey, lasa-ti caterinka! Fi-ti si v-oi putin m-ai serioshy!

 

meci de 2 solist...se stie!!!

 

anu' acesta 24 e-n Ghencea!

 

:steag_cruce_invers::steag_sah_mic:fular-campionii

 

 

ice_ball27.02.2011 17:37

Succes. Daca avem sanse la titlu merg in Cluj

Lari27.02.2011 18:00

Universitatea Craiova: Lung - Dananae, Zoro, D. Lopes, W. Lopez - Prepeliță, D. Stoica, Ologu - M. Costea, Subotic, F. Costea.

 

Steaua: Tatarusanu - Bonfim, Galamaz, Geraldo, Brandan - Ricardo, Marinescu - Tanase, Dica Nicoliță - Bilasco.

 

Maye27.02.2011 18:02

Zoro vs Banel

 

Duel epic.

optarul27.02.2011 18:06

ce dream-team avem!

Judy27.02.2011 18:15

cu dreamteamu' asta mergem spre 24 :)))

da gol Banel:)

optarul27.02.2011 18:26

Banel e titular pe viata.

red&blue_boy27.02.2011 18:34

Banel da,Gardos ba...

katabossx27.02.2011 18:57

1-0 pentru prazari,nu suntem in stare sa dam gol,cand il vad pe Nicolita cum preia o minge imi vine sa ma spanzur,sper sa retrogradam numai sa scapam de cioban!!

cristian01427.02.2011 19:03

A dat si petarda aia gol. Vedeti de ce-au au plecat Pantelis si Stancu ? Ca n-avea asta loc de ei sa-si arate talentele.

Se bucura MMuistu' ca doar el l-a format in Baragan. Si tot el l-a impus titular pe Marinescu. Bine nea' Gigiii!

katabossx27.02.2011 19:04

Hmm,am dat gol,ceva nu e in regula:))

Razvypitesti27.02.2011 20:04

intra puradelul

red&blue_boy27.02.2011 20:04

Intra Burdujan !!!!!!!!!!!

 

Banel capitan !!!!!!!!!!!

 

Asta da echipa !!!

«123»