"Spre 24" guie migi
"Spre 24" guie migi
Cote:
1(3.80) X(3.25) 2(1.85)
Echipele probabile:
Craiova: Lung Jr. - Dananae, Zoro, D. Lopes, W. Lopez - Prepeliță, Stoica, Wendel - Florin Costea, Gingioveanu si Mihai Costea.
Steaua: Tatarusanu - Bonfim, Galamaz, Geraldo, Brandan - Nicoliță, Ricardo, Marinescu, Tanase - Dică si Bilasco
Mda, ar fi culmea sa-l strice pe Gardos ca sa joace omul lui Mi.mi
De data asta am plecat direct singur inspre cetatea Baniei.
Sunt pe telefon d-asta raspund mai greu.
Drumul e ok,tara invaluita cu mantia ei alba se desfasoara in fata mea.
Spre 24,canpionii din ghencia!
De data asta am plecat direct singur inspre cetatea Baniei.Sunt pe telefon d-asta raspund mai greu.
Drumul e ok,tara invaluita cu mantia ei alba se desfasoara in fata mea.
Spre 24,canpionii din ghencia!
Pune-l pe Lari sa-ti dea o bere din partea mea.
Cel mult egal, poate cu un penalty vazut doar de arbitrii sa castigam !
Titlul 24 inca departeeeee ![]()
Pune-l pe Lari sa-ti dea o bere din partea mea.
Tocmai am trecut de Banu Maracine,se pare ca ultrasii stelisti au devastat iar toate garile in drumul lor catre Craiova.Pe langa aceasta gara, am mai vazut devastate si urmatoarele: Plopeni,Jimbolia,Jegalia,Tandarei si Lugoj,toate fiind victimele acestor animale, pentru ca nu ii pot numi altfel.
Va tin la curent.
Spre Craiova si spre 24!
Titlul 24 inca departeeeee![]()
nu,nu...e doar la 6 locuri distanta!hai baietiii forzzza ca se puoate ii zdrobim pe oltenii.se facem spectacol ca ai lu' mititelu nu stie fotbal scor corectt 3-1 adica 1-3 ![]()
![]()
p.s. sunt sigur ca cei care a facut deplasarea o sa face spectacol pt ca si ashea oltenii nu se prezinta @albanezul si inca n-au trecut de Caracal...o adevarata baie de sange ![]()
De data asta am plecat direct singur inspre cetatea Baniei.Sunt pe telefon d-asta raspund mai greu.
Drumul e ok,tara invaluita cu mantia ei alba se desfasoara in fata mea.
Spre 24,canpionii din ghencia!
A-i vorbit cu aia de la Sezione sa iti opreasca un bilet? Pot-i sa le zici ca vreau si eu unul?
Forzzaaa Steauaaaa, spre douajpatru!!
Daca nu poate baietii doujpatru, poate un doujtrei juma'. Impartim gloria cu finu'.
Michele, cum iti place ba branza de cioban?
Tocmai am trecut de Banu Maracine,se pare ca ultrasii stelisti au devastat iar toate garile in drumul lor catre Craiova.Pe langa aceasta gara, am mai vazut devastate si urmatoarele: Plopeni,Jimbolia,Jegalia,Tandarei si Lugoj,toate fiind victimele acestor animale, pentru ca nu ii pot numi altfel.Va tin la curent.
Spre Craiova si spre 24!
S-a a-i grijea de tine! S-a da-i si s-a fugi, sa nu stai sa te paleasca nenoricitii aia!
@Axl
Multzam de incredere! I-i d-au o bere, fi-i pe pace! ![]()
Spre... cate titluri avem, bai? ![]()
MECIUL LIVE SUPER CALITATE HD NUMAI PE http://WWW.ON-LINE-LIVE.COM ADAUGATI LA FAVORITE!!! INCLUSIV PE CEL AL Stelei CU Craiova
S-a a-i grijea de tine! S-a da-i si s-a fugi, sa nu stai sa te paleasca nenoricitii aia!
@Axl
Multzam de incredere! I-i d-au o bere, fi-i pe pace!
Spre... cate titluri avem, bai?
spre 24 bai
buey, lasa-ti caterinka! Fi-ti si v-oi putin m-ai serioshy!
meci de 2 solist...se stie!!!
anu' acesta 24 e-n Ghencea!
![]()
![]()
![]()
Succes. Daca avem sanse la titlu merg in Cluj
Universitatea Craiova: Lung - Dananae, Zoro, D. Lopes, W. Lopez - Prepeliță, D. Stoica, Ologu - M. Costea, Subotic, F. Costea.
Steaua: Tatarusanu - Bonfim, Galamaz, Geraldo, Brandan - Ricardo, Marinescu - Tanase, Dica Nicoliță - Bilasco.
Zoro vs Banel
Duel epic.
ce dream-team avem!
cu dreamteamu' asta mergem spre 24
)
da gol Banel:)
Banel e titular pe viata.
Banel da,Gardos ba...
1-0 pentru prazari,nu suntem in stare sa dam gol,cand il vad pe Nicolita cum preia o minge imi vine sa ma spanzur,sper sa retrogradam numai sa scapam de cioban!!
A dat si petarda aia gol. Vedeti de ce-au au plecat Pantelis si Stancu ? Ca n-avea asta loc de ei sa-si arate talentele.
Se bucura MMuistu' ca doar el l-a format in Baragan. Si tot el l-a impus titular pe Marinescu. Bine nea' Gigiii!
Hmm,am dat gol,ceva nu e in regula:))
intra puradelul
Intra Burdujan !!!!!!!!!!!
Banel capitan !!!!!!!!!!!
Asta da echipa !!!