FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Campionat NBA, sezonul 2

«123»
Maye07.03.2011 13:28

psr - Maye 81 - 63

gio_stgloria11.03.2011 22:25

A intervenit o prbolema si n-am putut sa mai ajung acasa, deci nu vom mai juca meciurile. Imi cer scuze tuturor, nu am avut cum se prevad problema asta cu netul.

Maye11.03.2011 22:33

Si cand poti juca?

gio_stgloria11.03.2011 22:37

Nu cred ca are rost sa o mai lungim asa pentru ca nu stiu nimic sigur, deci mai bine luati voi punctele, sau nu mai luati in calcul meciurile cu mine.

Maye11.03.2011 22:40

Sa vedem ma.

Deocamdata mai sunt meciuri de jucat, asa ca nu e panica.

 

Si apropo, baieti, mai jucam si noi ceva?

 

Daniele, ring a bell?!

gio_stgloria11.03.2011 22:43

E posibil sa merg vineri acasa , deci am putea juca atunci , daca raman doar meciurile mele pana atunci si va grabiti ma anunti , nu e suparare.

Maye11.03.2011 22:58

Nu ne grabim , ca nu pierdem trenu` :))

Stai chill !

gio_stgloria11.03.2011 23:11

ok profesore , mersi :)

olfgob12.03.2011 13:55

PSR-olfgob 78-60

«123»