07.03.2011 13:28
psr - Maye 81 - 63
psr - Maye 81 - 63
A intervenit o prbolema si n-am putut sa mai ajung acasa, deci nu vom mai juca meciurile. Imi cer scuze tuturor, nu am avut cum se prevad problema asta cu netul.
Si cand poti juca?
Nu cred ca are rost sa o mai lungim asa pentru ca nu stiu nimic sigur, deci mai bine luati voi punctele, sau nu mai luati in calcul meciurile cu mine.
Sa vedem ma.
Deocamdata mai sunt meciuri de jucat, asa ca nu e panica.
Si apropo, baieti, mai jucam si noi ceva?
Daniele, ring a bell?!
E posibil sa merg vineri acasa , deci am putea juca atunci , daca raman doar meciurile mele pana atunci si va grabiti ma anunti , nu e suparare.
Nu ne grabim , ca nu pierdem trenu` ![]()
Stai chill !
ok profesore , mersi ![]()
PSR-olfgob 78-60