Campionul isi onoreaza blazonul! ![]()
Campionul isi onoreaza blazonul! ![]()
gio - olfgob 73-24
gio - Daniel 74-66
gio - psr 66-54
gio - f234567k 69 - 48
maye te astept ![]()
f234567k-psr 68-48
Maye (Phoenix Suns) - f234567k (Houston Rockets) 95 - 69
Bonus : L-am capacit pe Yao Ming cu ... Steve Nash ![]()
Adica 2.21 vs 1.91
LA Lakers (Daniel-Ionut) - Chicago Bulls (olfgob) 73-51
gio (Miami Heat) - Maye (Phoenix Suns) 79 - 76
Fara a parea deplasat si fara sa se considere ca ii contest victoria lui gio, arbitrajul din meciul asta a fost penibil. Nu stiu ce dracu` de bug-uri or fi in joc, dar am crezut ca o iau razna. Am luat de doua ori off foul pe dunkurile lui Marion, def foul pe capacului lui Stoudemire si multe alte faulturi aiurea. Si gio a "beneficiat" de niste decizii aiurea, cum ar fi off foul la Wade, desi omul meu nu era langa el.
Am auzit si o replica de la comentatorii meciului, la un fault dat aiurea : "What an awful call."
Oricum, felicitari gio si sa ne pisam pe ele bug-uri.
Mai sunt de jucat din tur :
Etapa 4
Daniel Ionut - Maye
Etapa 1
Maye (Phoenix Suns ) - olfgob (Chicago Bulls) 85 - 58
Baieti, haide sa terminam pana miercuri turul.
Mai sunt numai 5 meciuri.
olfgob(Chicago Bulls)-psr(Boston Celtics) 50-49 Din etapa 3
Daniel, mai jucam si noi? De o saptamana ma tot refuzi(nu ca as fi eu o mare valoare si te-ai teme).
Olfgob, ti-am dat pm cu id-ul meu.
Peridrome, pune print screen-uri cu discutiile si daca se dovedeste ca nu vrea, castigi meciul.
f234567k(Houston Rockets)-olfgob(Chicago Bulls) 69-65 din etapa 2
Mai sunt 3 meciuri.
Din care 2 ale mele. Vreau sa le jucam pana marti, cel tarziu.
Daniel, am inteles ca Peridrome te cauta si tu te eschivezi. Daca pana marti nu jucati meciul, victoria ii revine lui.
Maye (Phoenix Suns)- psr (Boston Celtics) 101- 99 (dupa o repriza de prelungiri)
Peridrome, pune print screen-uri cu discutiile si daca se dovedeste ca nu vrea, castigi meciul.
Ce emotionant ![]()
EU - Peridrome 76-72
Daniel vad ca trage mata de coada. Mi-a promis ca jucam azi si acum e de negasit.
Daca nu intra pana la 12, pierde meciul.
LE : Meciul se amana , din motive obiective.
Retur
Etapa 6
olfgob - Maye 73 - 88
Daniel Ionut - f234567k 63 - 76
gio - psr
Etapa 7
f234567k - olfgob 83 - 62
psr - Daniel Ionut
Maye - gio
Etapa 8
f234567k - Maye 75 - 89
olfgob - psr
gio - Daniel Ionut
Etapa 9
psr - f234567k 65 - 77
Maye - Daniel Ionut
olfgob - gio
Etapa 10
psr - Maye 81 - 63
gio - f234567k
Daniel Ionut - olfgob
Clasamentul la finalul turului :
1. gio 5m 5v 0i 361- 268 10p - 72.7 p / meci
2. Maye 4m 3v 1i 357 - 305 6p - 89.25p / meci
3. Daniel Ionut 4m 3v 1i 298 - 245 6p - 74.5p / meci
4. f234567k 5m 2v 3i 326 - 353 4p - 65.2p / meci
___________________________________________________
5. olfgob 5m 1v 4i 248 - 349 2p - 49.6p / meci
6. psr 5m 0v 5i 298 - 368 0p - 59.6p / meci
credeti se poate juca cu un stick dinala de net de la vodafone ?
Incercam
retur:
f234567k-Daniel-Ionut 76-63
f234567k-olfgob 83-62
f234567k-psr 77-65
o sa fac rost de un modem vdf zilele urmatoare , si incercam . sper sa mearga.
f234567k - Maye 75 - 89
olfgob - Maye 73 - 88
Daca aveti rabdare sa ajung si eu vineri acasa jucam , daca nu, fiecare dintre voi a castigat meciul cu mine. Maye tu decizi.
Asteptam ma ![]()