FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Campionat NBA, sezonul 2

«123»
red&blue_boy14.02.2011 19:17

Campionul isi onoreaza blazonul! :)

gio_stgloria14.02.2011 19:19

gio - olfgob 73-24

gio - Daniel 74-66

psr14.02.2011 19:54

gio - psr 66-54

gio_stgloria14.02.2011 20:26

gio - f234567k 69 - 48

 

maye te astept :boxing:

f234567k14.02.2011 21:54

f234567k-psr 68-48

Maye14.02.2011 23:20

Maye (Phoenix Suns) - f234567k (Houston Rockets) 95 - 69

 

Bonus : L-am capacit pe Yao Ming cu ... Steve Nash :D

 

Adica 2.21 vs 1.91

Daniel-Ionut19.02.2011 10:57

LA Lakers (Daniel-Ionut) - Chicago Bulls (olfgob) 73-51

Maye20.02.2011 13:47

gio (Miami Heat) - Maye (Phoenix Suns) 79 - 76

 

Fara a parea deplasat si fara sa se considere ca ii contest victoria lui gio, arbitrajul din meciul asta a fost penibil. Nu stiu ce dracu` de bug-uri or fi in joc, dar am crezut ca o iau razna. Am luat de doua ori off foul pe dunkurile lui Marion, def foul pe capacului lui Stoudemire si multe alte faulturi aiurea. Si gio a "beneficiat" de niste decizii aiurea, cum ar fi off foul la Wade, desi omul meu nu era langa el.

 

Am auzit si o replica de la comentatorii meciului, la un fault dat aiurea : "What an awful call."

 

Oricum, felicitari gio si sa ne pisam pe ele bug-uri.

 

Mai sunt de jucat din tur :

 

 

Etapa 4

 

Daniel Ionut - Maye

Maye21.02.2011 21:22

Etapa 1

 

Maye (Phoenix Suns ) - olfgob (Chicago Bulls) 85 - 58

 

Baieti, haide sa terminam pana miercuri turul.

Mai sunt numai 5 meciuri.

olfgob24.02.2011 20:03

olfgob(Chicago Bulls)-psr(Boston Celtics) 50-49 Din etapa 3

f234567k24.02.2011 21:09

Daniel, mai jucam si noi? De o saptamana ma tot refuzi(nu ca as fi eu o mare valoare si te-ai teme).

Olfgob, ti-am dat pm cu id-ul meu.

Maye24.02.2011 21:43

Peridrome, pune print screen-uri cu discutiile si daca se dovedeste ca nu vrea, castigi meciul.

olfgob24.02.2011 21:52

f234567k(Houston Rockets)-olfgob(Chicago Bulls) 69-65 din etapa 2

Maye27.02.2011 23:19

Mai sunt 3 meciuri.

Din care 2 ale mele. Vreau sa le jucam pana marti, cel tarziu.

 

Daniel, am inteles ca Peridrome te cauta si tu te eschivezi. Daca pana marti nu jucati meciul, victoria ii revine lui.

Maye28.02.2011 22:43

Maye (Phoenix Suns)- psr (Boston Celtics) 101- 99 (dupa o repriza de prelungiri)

Daniel-Ionut01.03.2011 12:11
Peridrome, pune print screen-uri cu discutiile si daca se dovedeste ca nu vrea, castigi meciul.

 

Ce emotionant :wub:

 

EU - Peridrome 76-72

Maye01.03.2011 21:01

Daniel vad ca trage mata de coada. Mi-a promis ca jucam azi si acum e de negasit.

Daca nu intra pana la 12, pierde meciul.

 

LE : Meciul se amana , din motive obiective.

Maye01.03.2011 23:18

Retur

 

Etapa 6

 

olfgob - Maye 73 - 88

Daniel Ionut - f234567k 63 - 76

gio - psr

 

Etapa 7

 

f234567k - olfgob 83 - 62

psr - Daniel Ionut

Maye - gio

 

Etapa 8

 

f234567k - Maye 75 - 89

olfgob - psr

gio - Daniel Ionut

 

Etapa 9

 

psr - f234567k 65 - 77

Maye - Daniel Ionut

olfgob - gio

Etapa 10

 

psr - Maye 81 - 63

gio - f234567k

Daniel Ionut - olfgob

 

 

Clasamentul la finalul turului :

 

1. gio 5m 5v 0i 361- 268 10p - 72.7 p / meci

2. Maye 4m 3v 1i 357 - 305 6p - 89.25p / meci

3. Daniel Ionut 4m 3v 1i 298 - 245 6p - 74.5p / meci

4. f234567k 5m 2v 3i 326 - 353 4p - 65.2p / meci

___________________________________________________

5. olfgob 5m 1v 4i 248 - 349 2p - 49.6p / meci

6. psr 5m 0v 5i 298 - 368 0p - 59.6p / meci

gio_stgloria02.03.2011 12:38

credeti se poate juca cu un stick dinala de net de la vodafone ?

Maye02.03.2011 15:42

Incercam

f234567k02.03.2011 18:23

retur:

f234567k-Daniel-Ionut 76-63

f234567k-olfgob 83-62

f234567k-psr 77-65

gio_stgloria02.03.2011 18:35

o sa fac rost de un modem vdf zilele urmatoare , si incercam . sper sa mearga.

Maye02.03.2011 23:05

f234567k - Maye 75 - 89

olfgob - Maye 73 - 88

gio_stgloria06.03.2011 18:56

Daca aveti rabdare sa ajung si eu vineri acasa jucam , daca nu, fiecare dintre voi a castigat meciul cu mine. Maye tu decizi.

Maye06.03.2011 21:13

Asteptam ma :)

«123»