FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Campionat NBA, sezonul 2

«123»
Maye07.02.2011 22:07

Aici va puteti inscrie pentru sezonul 2.

 

Va rog sa va inscrieti doar daca aveti timp sa jucati. Altfel, veti fi refuzati in urmatoarele campionate.

 

Locuri disponibile : 8

 

Prioritate au cei din sezonul trecut.

 

Ne vom alege echipele in functie de locul ocupat in sezonul precendet.

 

 

Start !

 

1. Maye

f234567k07.02.2011 22:39

2. F234567K

psr08.02.2011 07:18

3 psr

gio_stgloria08.02.2011 13:56

4. gio_stgloria

Radu1808.02.2011 16:34

Hai ca ma bag si eu.

5.Radu

Inca ceva...vreau si eu tastele de la nba 08! Multumesc.

Maye08.02.2011 20:52

Pai ti le pui tu cum vrei :)

Daniel-Ionut09.02.2011 11:58

Daniel "The King" Ionut :king:

olfgob09.02.2011 13:01

E NBA 2k8 sau de la EA sports?

psr09.02.2011 14:47

nba 2k8 nu are versiune pt PC.

gio_stgloria09.02.2011 14:58

jucam nba 08 , nu ?:D

Maye09.02.2011 21:39

NBA 08 Live

olfgob10.02.2011 08:11

Pt ca e nevoie de cineva care sa iasa pe 8,ma ofer voluntar,daca mai e loc.

Radu1810.02.2011 19:46

Eu ma retrag din lipsa de timp.Imi cer scuze daca v-am incurcat!

Maye10.02.2011 22:02

Pai deocamdata situatia sta asa :

 

1.Maye

2. f234567k

3. psr

4. gio

5. Daniel

6. olfgob

 

Deci mai avem nevoie de 2 persoane, sper sa se ocupe weekendul acesta. Daca nu, pornim in 6.

In weekend practice my friends :D

 

@ Radu

 

Nu e nici un bai, merci ca ne-ai anuntat oricum :)

Apreciez!

Maye14.02.2011 11:08

Pornim in 6 :

 

1.Maye - Phoenix Suns

2. f234567k - Houston Rockets

3. psr - Boston Celtics

4. gio - Miami Heat

5. Daniel - Los Angeles Lakers

6. olfgob - Chicago Bulls

 

Va rog sa va alegeti echipele si sa le postati aici .

 

Maye - Phoenix Suns

Daniel-Ionut14.02.2011 11:09

LA Lakers :king:

Maye14.02.2011 11:11

f234567k (prin telefon ) - Houston Rockets

psr14.02.2011 11:14

psr - Boston Celtics

Maye14.02.2011 11:49

olfgob - Chicago Bulls

gio_stgloria14.02.2011 12:47

gio -miami heat

Maye14.02.2011 13:27

Tur

 

Etapa 1

 

Maye - olfgob 85 - 58

f234567k - Daniel Ionut 72 - 76

psr - gio 54 - 66

 

Etapa 2

 

olfgob - f234567k 65 - 69

Daniel Ionut - psr 83 - 48

gio - Maye 79-76

 

Etapa 3

 

Maye - f234567k 95 - 69

psr - olfgob 49 - 50

Daniel Ionut - gio 66 - 74

 

Etapa 4

 

f234567k - psr 68 - 48

Daniel Ionut - Maye

gio - olfgob 73 - 24

Etapa 5

 

Maye - psr 101 - 99

f234567k - gio 48 - 69

olfgob - Daniel Ionut 51 - 73

Adrian14.02.2011 13:47

Ia ba, este loc si pentru mine?

 

Campionat de NHL nu facem? Sa dam un hochei. Ca e mic jocul si merge super, mai ales daca luam un nhl08 sau 07.

gio_stgloria14.02.2011 13:49

Pana acum pe unde-ai umblat ? Vorbeste cu maye poate se gaseste loc :D

Maye14.02.2011 14:28
Ia ba, este loc si pentru mine?

 

Campionat de NHL nu facem? Sa dam un hochei. Ca e mic jocul si merge super, mai ales daca luam un nhl08 sau 07.

Daca se mai gaseste iute inca un concurent, intrati ambii.

NHL a mai fost, s-a mai incercat si s-a abandonat ideea dupa cateva sezoane.

Daniel-Ionut14.02.2011 18:45
LA Lakers (Daniel-Ionut) - Boston Celtics (psr) 83-48
«123»