Echipa la care joaca si Roberto Carlos, in Rusia.
Echipa la care joaca si Roberto Carlos, in Rusia.
Klose a ales sa evolueze la Lazio, desi mai avea oferte de la Trabzonspor si Valencia. Este asteptat sa semneze astazi un contract pe 2 sezoane. (Bild )
Anzhi Makhachkala l-a cumparat pe Balazs Dzsudzsak de la PSV. Suma de transfer este de 12 milioane de euro.
Toulalan vrea la Malaga. Francezul este foarte aproape de a semna cu Malaga, dupa ce si-a dat acordul pentru un transfer. Suma tranzactiei se ridica la 10 milioane de euro. (L'Equipe)
Inter il va cumpara pe Nagamoto. Japonezul va fi transferat definitiv dupa ce a jucat imprumut in ultimul sezon. Suma de transfer va fi de 8.5 milioane de euro. (Sankei Sports)
Nimic oficial ![]()
Klose a ales sa evolueze la Lazio, desi mai avea oferte de la Trabzonspor si Valencia. Este asteptat sa
Oficial ![]()
Milan negociaza pentru Axel Witsel.
Neoficial! ![]()
Alexis Sanchez e aproape de Barcelona.Ar fi un jucator care s-ar potrivi stilului catalanilor.
UUU , frumos ar fi sa fie adevarat.
Luis Enrique e noul antrenor al Romei!
Cabaye de la Lille la Newcastle. Unul dintre cei mai buni jucatori adusi in PL vara asta.
Anzhi Makhachkala l-a cumparat pe Balazs Dzsudzsak de la PSV. Suma de transfer este de 12 milioane de euro.
Oficial.
Kevin Gameiro de la Lorient la PSG.
Vincent Enyeama de la Hapoel la Lille.
Phill Jones (19 ani) la Manchester United pentru 16.5m de lire.
Phill Jones (19 ani) la Manchester United pentru 16.5m de lire.
Anzhi Makhachkala l-a cumparat pe Balazs Dzsudzsak de la PSV. Suma de transfer este de 12 milioane de euro.
Multi bani , nu face 12 milioane, nu cred ca dzsudzsak e mai bun ca torje spre exemplu. Seamana si din punct de vedere fizic, singura diferenta e ca torje joaca pe drepata si celalalt pe stanga. Arunca rusii cu bani, si n-o sa faca niciun rahat fara sa puna biciu pe ei, exact ca turcii ![]()
@ gio
Aici iti dau dreptate si sunt de acord cu tine. Ungurasul nu merita atat in nici un caz. E mult prea mult si o sa se ingroape acolo. PSV au scapat de el inteligent, luand ceva banuti.
Cica Real l-ar fi luat pe Neymar.Ramane de vazut pe ce suma,Santos cerand parca pe el in jur de 45 de milioane de euro.
Aberant de mult 45 de milioane... dar nu e prost cine cere e prost cine da. Parca vad ca e Robinho 2.
3 bombe de la Galatasaray
rabdare cred ca maine o sa se anunte oficial;![]()
3 bombe de la Galatasarayrabdare cred ca maine o sa se anunte oficial;
![]()
bombe peste bombe , dar degeaba . nu asa se face o echipa
spunemi tu cum se face o echipa???
Bebe de la man.united imprumutat la besiktas
Galatasaray , Fenerbahce n-au adus inca nimic?
Sidnei dela benfica imprumutat la besiktas...
gaatasaray pe Elmander oficial...dar cred ca azi sau maine o sa se anunte oficial Forlan,Reyes si Ujfalusi...ieri seara presedintele clubului si conducatorii noaptea s-au intors de la madrid si au declarat ca sau inteles cu clubul si fotbalistii vor sa vina...e terminat totul cred ca in ziua asta o sa se anunte oficial...
A,da,uitasem de Elmander.E jucator bun....De-i aduceti pe cei trei de la Atletico,chiar ca dati lovitura.Doar ceva fundasi daca o sa mai aduceti.
Merci!
Stilul "bomba" de obicei nu da roade. Si Besiktas a luat bombe si n-a facut nimic.
dar de data asta avem noroc ca nu il avem pe Hagi ca antrenor...
Oricum toata Europa se pisa pe voi. Sunteti cel mai prost popor de pe pamant la fotbal. Se investesc zeci de milioane an de an si toate echipele ajung maxim in grupele Europa League.
Ronnie...mai sunt si grecii ca ei...in rest, perfect adevarat. Noi ne plangem de multe si asta avand in vedere ca ne-am da camasa de pe noi sa-l avem pe unu ca Moraes, in vreme cu turcii nici nu s-ar uita la asa ceva....ei vor fi mereu pacalitii Europei, vor plati salarii uriase la toti expiratii si nu vor fi in stare sa ne bata nici pe noi cand va trebui.
Sigur ca Hagi a fost problema, nu managemantul care a adus numai expirati ca bombe sau rijkaard cu care s-a inceput sezonul.