Vorba aia .. pestele de la cap se impute .. vinovat e Oierul, nu Lacatus .. Lacatus nu l-a obligat pe Oierul sa-l puna antrenor, Lacatus nu s-a autopropus.
Oierul e vinovat si trebuie sa plece .. de ce nu va prindeti voi niciodata? Lacatus e doar un scut pentru el .. se ascunde in spatele gloriilor ca sa nu-l vedeti ...
Problema e ca Lacatus era o glorie a Stelei, acum e gloria lui guie.
