Azi se va reuni Comitetul Executiv de Urgenta pentru a rejudeca incidentele ! Nu este exclus ca Ciobanul sa fi negociat aseara pentru a se ridica pedeapsa de 2 etape...
Cata mizerie exista ! Ar fi fost bine sa suspende stadionul 3 etape in Liga 1 si inca una in meciul cu Liverpool , asa nu ar mai fi scos maimuta bani pentru Sarbatori
In cel mai bun caz ar fi taiat o oaie...

