FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Gaz Metan Medias 0-1 (0-1)

«1234»
bogdinho'13.11.2010 07:46

Azi se va reuni Comitetul Executiv de Urgenta pentru a rejudeca incidentele ! Nu este exclus ca Ciobanul sa fi negociat aseara pentru a se ridica pedeapsa de 2 etape...

 

Cata mizerie exista ! Ar fi fost bine sa suspende stadionul 3 etape in Liga 1 si inca una in meciul cu Liverpool , asa nu ar mai fi scos maimuta bani pentru Sarbatori :)) In cel mai bun caz ar fi taiat o oaie...

stelistul9313.11.2010 09:49

stie careva daca se mai vand bilete pentru meciul cu Liverpool?multumesc

pytycrys13.11.2010 10:24
Azi se va reuni Comitetul Executiv de Urgenta pentru a rejudeca incidentele ! Nu este exclus ca Ciobanul sa fi negociat aseara pentru a se ridica pedeapsa de 2 etape...

 

Cata mizerie exista ! Ar fi fost bine sa suspende stadionul 3 etape in Liga 1 si inca una in meciul cu Liverpool , asa nu ar mai fi scos maimuta bani pentru Sarbatori :)) In cel mai bun caz ar fi taiat o oaie...

 

Eu as vrea sa jucam acasa cu chefere-ul.

Sa muim bozgorii.

jon00713.11.2010 10:51

daca ramane suspendarea stadionului, ar fi bine venit un mic mare protest in fata stadionului

MUI3 garda

MUI3 Jiji

BAF-kimi13.11.2010 11:06
Eu as vrea sa jucam acasa cu chefere-ul.

Sa muim bozgorii.

Asta ne intreseaza pe noi, sa le dam mu*e alora de la CFR. Ar fi bine sa jucam fara "suporteri". Ar veni toti taranii, ca deh, acum si aia de la CFR sunt rivali dupa mintea unora. :|

blindica13.11.2010 11:33

Pe Be-ca-li nu-l intereseaza decat banii de la meciul cu CFR,''10 miliarde de lei'' ,dupa cum spusese.Daca Steaua joaca impotriva lui Gaz Metan fara spectatori,tot un stadion ostil ca-n Giulesti o sa fie. Gardos,Tatarusanu,Martinovic,Kapetanos,Stancu,Ricardo,Geraldo,Latovlevic merita spectatori,din punctul meu de vedere.Fie ei cu minusurile lor nu atat de suparatoare,dar merita spectatori,fie spectatorii ''samantari'' ori ''ultrasi''.

Si daca am pomenit 8 jucatori care,dupa parerea mea,merita sa aiba un public,si va ganditi ca raman 3,''rapidistul declarat'',''bomba sexi'' si ''chiorete Surdu'',spre exemplu,e evident ca-n orice echipa se gasesc ''uscaturi''.

Dar de ce n-ar fi Gardos sustinut ,nu vad nici o bucurie in a nu-l incuraja ?!

Liviu94sud13.11.2010 11:34

Rivalul Stelei este Jiji!

Lari13.11.2010 15:20
Clubul din Ghencea a anuntat ca, incepand de luni, se va restitui contravaloarea biletelor cumparate pentru acest meci cu Gaz Metan Medias. Persoanele care doresc sa asiste la partida FC Steaua Bucuresti - CFR Cluj din etapa a 17-a, vor putea preda biletul achizitionat pentru meciul cu Gaz Metan Medias si vor plati diferenta de pret, urmand sa primeasca un tichet valabil pentru partida cu CFR. Resituirea contravalorii biletelor se va face la magazinul oficial al clubului Steaua de luni (15 noiembrie) pana sambata (20 noiembrie), intre orele 10-18.
Korado14.11.2010 07:14

Steaua - Gaz Metand 2-0 scurt si la obiect. Dar cum niciodata socoteala de acasa nu e ca cea din targ sper sa castige.

Virgil14.11.2010 07:28

Un meci care nu se poate incheia fara o victorie a Stelei. Chiar daca tribunele vor fi goale, chiar daca o parte dintre ros-albastri vin dupa doua meciuri aprig disputate, prima sansa ne apartine.

bogdinho'14.11.2010 07:30

Nu mai fiti asa siguri :) Eu zic ca va fi un meci greu , disputat...vom vedea ce va fi !

Bogdan14.11.2010 08:58

meci de x

David14.11.2010 12:15

Trebuie sa castigam pentru a ne departa de CH4 Medias in clasament,si pentru a ajunge din urma liderul Otelul?Asa a ajuns Liga unu? :)):))

Liviu94sud14.11.2010 12:22

Daca luam cupa si ne clasam pe locul 2-3 si ajungem in semifinalele Cupei UEFA... ar fi un an de vis..

Wizzey14.11.2010 12:23
Daca luam cupa si ne clasam pe locul 2-3 si ajungem in semifinalele Cupei UEFA... ar fi un an de vis..

 

 

Cred ca visezi ..

 

ON: un 2-1 sau 2-0 pentru Steaua , asa cred ca se va termina..

Fan FC Steaua14.11.2010 12:50
Daca luam cupa si ne clasam pe locul 2-3 si ajungem in semifinalele Cupei UEFA... ar fi un an de vis..

 

 

De ce ar fi un vis? Pe mine unul ma doare in cur de competitiile europene. Un suporter adevarat n-ar fi trebuit sa se gandeasca la locul 1? Se pare ca tu, la fel ca multi altii, sunteti becalioti care va ganditi numai la competitiile europene care aduc bani .. pe voi va intereseaza mai mult banii decat echipa ... ganditi ca Oierul...

MoWeed14.11.2010 12:58

Normal ca asta conteaza cel mai mult pentru ei. Pai ei nu sunt stelisti decat atunci cand joaca cu mari echipe din Europa. Ce conteaza sa castigam un trofeu, atata timp cat si in Europa League putem intalni o echipa imensa ca Liverpool?

hooltras14.11.2010 13:25

sunt sigur ca toata lumea care vrea sa ne calificam in europa league se gandeste la banii pe care ii intra in buzunar lu cioban.... :wacko:

stix14.11.2010 13:34
sunt sigur ca toata lumea care vrea sa ne calificam in europa league se gandeste la banii pe care ii intra in buzunar lu cioban.... :wacko:

 

Hooltras, ce te-ai schimbat in bine in ultimul timp, nu-mi vine sa cred, ai inceput sa vezi si tu realitatea groaznica de la noi de la club....bravo, chiar imi place cum gandesti!

 

Sper doar sa nu te ,,sucesti"!!:)))))))

 

 

 

iNsTiGaToR14.11.2010 14:02
Daca luam cupa si ne clasam pe locul 2-3 si ajungem in semifinalele Cupei UEFA... ar fi un an de vis..

Ce vise umede ai.

Nu vrei sa luam si cupa+campionatu?

Hai, in cor cu ceilalti ''Sus pe masina/ Suuuus pe masina !! :clap: ''

Bogdan2314.11.2010 14:13
Steaua: 12. Tatarusanu - 18. Martinovici, 6. Gardos 23. G. Alves, 14. Latovlevici - 21. Ricardo, 20. Angelov - 16. Nicoliță, 28. B. Stancu, 10. C. Tanase - 9. Kapetanos. Antrenor: Marius Lacatus Rezerve: 33. C. Lungu, 22. Galamaz, 5. Brandan, 26. Bicfalvi , 91. C. Matei, 17. Bilasco, 24. Surdu. Absenti: Emeghara, Bonfim (accidentati)

 

Pune si tu la Antrenor : Ciobanul si scrie acolo sus Ciobanul va introduce urmatorii jucatori in teren pentru meciul cu Gaz Metan.

Alex88pl14.11.2010 14:28

@liviu94. sa lasam aberatiile.

meci de 1-0 chinuit. cred ca Steaua a intrat pe o panta ascendenta.inclusiv europa.

Judy14.11.2010 14:35

Steaua: Tatarusanu - Martinovic, Gardos Geraldo, Brandan - Ricardo, Bicfalvi - Nicoliță, Stancu, Tanase - Surdu

 

rezerve: Lungu, Galamaz, Latovlevici, Marinescu, Matei, Kapetanos, Bilasco.

 

Lari14.11.2010 14:58

Banner la PN:

banner.jpg

David14.11.2010 15:05

Gol.

«1234»