FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Pandurii Targu-Jiu 2-0 (0-0)

«1234»
Tz3pI26.10.2010 19:49

Unii dintre noi avem abonament si nu venim. Nici daca vi la stadion si ii bagi bani ciobanului nu se va intampla nimic. Nu vezi ca au inceput astia sa dea bilete gratis in EL, intrarea gratis in Cupa pentru abonati, deci mergem pe un drum bun. Din pacate in momentul de fata nu se mai poate protesta ca sezonul trecut. Protestul de acum inseamna sa nu mai venim pe stadion.

pytycrys26.10.2010 19:53

Protestul prin neprezentare a celor care deja au abonament mi se pare absurd. Adica, oricum sunt banii la ala in buzunar. Oricum in momentul asta, protestul e intr-un loc critic cum spunea si Tz3pI, pe stadion nu ai cu cine sa protestezi pentru ca foarte multi nu mai vin, deci ramane doar neprezentarea care nu prea il afecteaza pe cioban.

Tz3pI26.10.2010 19:55

Pai de ce sa mai vin daca vin degeaba? Pot sa-l vad si din fata TV-ului, la o bere, etc.

ryan2226.10.2010 20:03
Luni, 25 octombrie 10:00 - 20:00

 

Preturile biletelor pentru meciul cu Pandurii Targu Jiu sunt urmatoarele:

 

Peluze 10 lei

Tribuna II 15 lei

Tribuna I 20 lei

Tribuna 0 40 lei

Fotolii 75 lei

 

mersi mult :P am aflat acum mergem la meciu cu Sportu ! Forza Steaua ! MU*E SUMUDICA

Bogdan27.10.2010 07:26

Deh ma, daca am crezut in ce face Piturca. Am crezut, ne-am luat abonamente.

Consider ca de banii aia dati pe abonament mi-am luat un tricou. Pe care oricum nu l-am puratat niciodata.

zloty27.10.2010 07:46
ciobanul NU o sa plece daca nu vom mai merge la meci . si nici suporterii de la tribune .mai ales becalistii de la t1 :|

Sa fim seriosi singurul lucru care il afecteaza pe cioban e lipsa banilor iar daca nu te duci la meci nu ii mai intra bani in buzunar .Cat despre faptul ca isi aduce fanii la stadion ,sa fim seriosi cate etape crezi ca le va da bilete moca 1 2 ?

mountytoma27.10.2010 08:27

fara sclipirile lui Stancu si pasa geniala a lui Ricardo, o luam in freza de la panduri.

 

ciobanul delireaza din nou, oare nu s-o fi saturat sa rada toti de el, prostul universului? incerc si eu sa am un caine in casa, dar de fiecare data mi se intampla acelasi lucru. cum vede catelul fata ciobanului la TV, cum incepe sa rada pana se sufoca. mi-a omorat toti cateii pana acum maimuta asta cu fata lui tampa! e un criminal in serie

red&blue_boy27.10.2010 09:07
fara sclipirile lui Stancu si pasa geniala a lui Ricardo, o luam in freza de la panduri.

Faceam un egal "glorios"...

wpt27.10.2010 12:45

Degeaba jucati 2 la pariuri. O sa-i batem pentru ca totusi...avem un lot mult mai bun ca ei . Eu o sa joc 1 ch .

 

 

:steagcruce:

 

 

Wizzey27.10.2010 13:57
Conform traditiei sunt mari sanse sa pierdem. Chiar o sa pun un x2 la pariuri.

 

Nu uita ca acum 2 etape tot in Ghencea i-am invins cu 4-2 :)

 

Eu zic ca bate Steaua .

Alex88pl27.10.2010 14:47

pierdem la penalty-uri

Bogdan27.10.2010 16:25

acum 2 etape in Ghencea am folosit prima formula a echipei. Acum folosim rezervele si jucatorii care nu prea au intrat in echipa.

«1234»