Unii dintre noi avem abonament si nu venim. Nici daca vi la stadion si ii bagi bani ciobanului nu se va intampla nimic. Nu vezi ca au inceput astia sa dea bilete gratis in EL, intrarea gratis in Cupa pentru abonati, deci mergem pe un drum bun. Din pacate in momentul de fata nu se mai poate protesta ca sezonul trecut. Protestul de acum inseamna sa nu mai venim pe stadion.
