unde mergi la terasa?
Bombonele, poti sa razi, dar am abonament si pachet cu bilete la meciurile din EL...asa ca fac economie si nu ma duc la terasa. ![]()
unde mergi la terasa?
Bombonele, poti sa razi, dar am abonament si pachet cu bilete la meciurile din EL...asa ca fac economie si nu ma duc la terasa. ![]()
Salut , stie cineva pana la ce ora se pot cumpara bilete ? ![]()
Salut , stie cineva pana la ce ora se pot cumpara bilete ?![]()
Luni, 25 octombrie 10:00 - 20:00
Preturile biletelor pentru meciul cu Pandurii Targu Jiu sunt urmatoarele:
Peluze 10 lei
Tribuna II 15 lei
Tribuna I 20 lei
Tribuna 0 40 lei
Fotolii 75 lei
daca nici pe asta nu ii batem (spulberam) atunci adio lupta pentru titlu
cred ca titlul l-am pierdut dupa nebunia de meci cu napoli
frustrarea a fost prea mare
jucatorii sunt picati psihic si nu cred sa-si revina repede
speranta moare ultima...nu? ![]()
Nu. ![]()
In cazul nostru, speranta moare prima.
Parca la Pandurii e Grigoras acum antrenor. Peste tot pe unde a antrenat, echipele respective au practicat un joc deschis si spectaculos.
Care vine diseara? Parca vad ca iar suntem 100 de oameni.
Eu pariez ca va fi 1-1. In ultimii 2 ani, marea majoritate a meciurilor jucate acasa cu echipele care se bat la retrogradare s-au terminat cu scorul asta...
In general am batut mai mereu penultima clasata, cu ultima clasata am avut probleme ![]()
statistica este interesanta, Pandurii n-au inscris niciodata in Ghencea si Steaua a batut de 4 ori cu acelasi scor 1-0 :
20/09/2009 Liga I Steaua vs. Pandurii 1:0
01/09/2008 Liga I Steaua vs. Pandurii 1:0
12/11/2007 Liga I Steaua vs. Pandurii 0:0
19/05/2007 Liga I Steaua vs. Pandurii 1:0
03/05/2006 Liga I Steaua vs. Pandurii 1:0
Care vine diseara? Parca vad ca iar suntem 100 de oameni.
Pentru ce sa venim? Sa facem ce?
........................jucatorii sunt picati psihic si nu cred sa-si revina repedesperanta moare ultima...nu?
pe noi ne intereseaza mai mult de arbitri in loc sa jucam fotbal........cand conduci cu 3-0 n-ai voie sa pierzi......parca imi aduc aminte de un episod asemanator numit middlesbrough........din pacate nu am invatat nimic
sa nu mai cautam scuze ca sunt picati psihic, ca nu au mancat/baut/****........sunt jucatori profesionisti si trebuie sa-si faca treaba
pe noi ne intereseaza mai mult de arbitri in loc sa jucam fotbal....
Ei,a trecut mult de cand noi nu prea mai jucam fotbal...
avem o galerie adevarata,am injurat pe toata lumea pana acum,iti estesi rusine sa te uiti,absolut penibil........Nicolita e cel mai bun de peteren,mare jucator......iar nea Marius zici ca e maurinho........la mai mare ca se poate
Super jucam... ![]()
Gata, nu mai pot sa ma uit, nu joaca nimic astia.
45 de minute de scarba totala...
Joc bun, atmosfera superba, peluza a 2-a plina, pardon goala, minunat. Steaua lu' b.ecali, pardon FC b.ecali.
Am numarat bine, zero suturi pe poarta, da ?
In rest, mvie mitica si cu sumudica..
nu prea au chef de fotbal azi ![]()
Forza Steaua! Tap-Tap-Tap!
Forza Steaua! Tap-Tap-Tap!
Oh, wait...
greu, tare greu sa nu adormi privind meciul asta. perfectiunea nimicului...
nu prea au chef de fotbal azi![]()
Dar cand au,cand mai joaca astia fotbal?...
Oierul promite: "Voi face o Steaua care bate numai cu 6-1, ca Real"
1. Tiki-taka Barcelona no more? ![]()
2. Bai Guie, Steaua bate deja cu 6-1, la hochei bai!
Noroc cu Stancu...
Macar cantam frumos...haide Steaua Bucuresti,lupta daca ne iubesti ![]()
I-am subordonat.