FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Pandurii Targu-Jiu 2-0 (0-0)

«1234»
adistnsc24.10.2010 14:22
unde mergi la terasa?

 

Bombonele, poti sa razi, dar am abonament si pachet cu bilete la meciurile din EL...asa ca fac economie si nu ma duc la terasa. :alcoholic:

ryan2225.10.2010 11:15

Salut , stie cineva pana la ce ora se pot cumpara bilete ? :steag_sah_mic:

Virgil25.10.2010 11:20
Salut , stie cineva pana la ce ora se pot cumpara bilete ? :steag_sah_mic:

 

 

Luni, 25 octombrie 10:00 - 20:00

 

Preturile biletelor pentru meciul cu Pandurii Targu Jiu sunt urmatoarele:

 

Peluze 10 lei

Tribuna II 15 lei

Tribuna I 20 lei

Tribuna 0 40 lei

Fotolii 75 lei

kla200525.10.2010 11:57

daca nici pe asta nu ii batem (spulberam) atunci adio lupta pentru titlu

cred ca titlul l-am pierdut dupa nebunia de meci cu napoli

frustrarea a fost prea mare

jucatorii sunt picati psihic si nu cred sa-si revina repede

speranta moare ultima...nu? :steag_cruce_invers:

Kellerman25.10.2010 11:59

Nu. :D

 

 

 

In cazul nostru, speranta moare prima.

*Alecs*25.10.2010 12:25

Parca la Pandurii e Grigoras acum antrenor. Peste tot pe unde a antrenat, echipele respective au practicat un joc deschis si spectaculos.

pytycrys25.10.2010 12:51

Care vine diseara? Parca vad ca iar suntem 100 de oameni.

Stryker25.10.2010 14:50
Eu pariez ca va fi 1-1. In ultimii 2 ani, marea majoritate a meciurilor jucate acasa cu echipele care se bat la retrogradare s-au terminat cu scorul asta...

 

In general am batut mai mereu penultima clasata, cu ultima clasata am avut probleme :)

 

statistica este interesanta, Pandurii n-au inscris niciodata in Ghencea si Steaua a batut de 4 ori cu acelasi scor 1-0 :

 

20/09/2009 Liga I Steaua vs. Pandurii 1:0

01/09/2008 Liga I Steaua vs. Pandurii 1:0

12/11/2007 Liga I Steaua vs. Pandurii 0:0

19/05/2007 Liga I Steaua vs. Pandurii 1:0

03/05/2006 Liga I Steaua vs. Pandurii 1:0

Tz3pI25.10.2010 15:16
Care vine diseara? Parca vad ca iar suntem 100 de oameni.

 

Pentru ce sa venim? Sa facem ce?

crx25.10.2010 16:29
........................jucatorii sunt picati psihic si nu cred sa-si revina repede

speranta moare ultima...nu? :steag_cruce_invers:

 

pe noi ne intereseaza mai mult de arbitri in loc sa jucam fotbal........cand conduci cu 3-0 n-ai voie sa pierzi......parca imi aduc aminte de un episod asemanator numit middlesbrough........din pacate nu am invatat nimic

 

sa nu mai cautam scuze ca sunt picati psihic, ca nu au mancat/baut/****........sunt jucatori profesionisti si trebuie sa-si faca treaba

red&blue_boy25.10.2010 16:53
pe noi ne intereseaza mai mult de arbitri in loc sa jucam fotbal....

Ei,a trecut mult de cand noi nu prea mai jucam fotbal...

anti gigi25.10.2010 17:51

avem o galerie adevarata,am injurat pe toata lumea pana acum,iti estesi rusine sa te uiti,absolut penibil........Nicolita e cel mai bun de peteren,mare jucator......iar nea Marius zici ca e maurinho........la mai mare ca se poate

red&blue_boy25.10.2010 18:00

Super jucam... :dry:

pda25.10.2010 18:10

Gata, nu mai pot sa ma uit, nu joaca nimic astia.

ultras_laziale25.10.2010 18:19

45 de minute de scarba totala...

BAF-kimi25.10.2010 18:19

Joc bun, atmosfera superba, peluza a 2-a plina, pardon goala, minunat. Steaua lu' b.ecali, pardon FC b.ecali.

*Alecs*25.10.2010 18:19

Am numarat bine, zero suturi pe poarta, da ?

 

In rest, mvie mitica si cu sumudica..

Lentziu25.10.2010 18:20

nu prea au chef de fotbal azi :|

Kellerman25.10.2010 18:22

Forza Steaua! Tap-Tap-Tap!

 

 

Forza Steaua! Tap-Tap-Tap!

 

 

Oh, wait...

mountytoma25.10.2010 18:40

greu, tare greu sa nu adormi privind meciul asta. perfectiunea nimicului...

red&blue_boy25.10.2010 18:41
nu prea au chef de fotbal azi :|

Dar cand au,cand mai joaca astia fotbal?...

pda25.10.2010 18:42

Oierul promite: "Voi face o Steaua care bate numai cu 6-1, ca Real"

 

1. Tiki-taka Barcelona no more? :(

2. Bai Guie, Steaua bate deja cu 6-1, la hochei bai!

red&blue_boy25.10.2010 18:47

Noroc cu Stancu...

Fane25.10.2010 18:47

Macar cantam frumos...haide Steaua Bucuresti,lupta daca ne iubesti :))

Maye25.10.2010 18:57

I-am subordonat.

«1234»